Triumph & Alpinestars (2009)

Re: Triumph & Alpinestars (2009)  

  Από: Polymhxanos στις 28/03/2009 2:23 μμ.

HelenKoR"Γιατι με αφηνετε να γραφω χαζομαρες ??? ..... "


Έκαστος, εφ' ώ ετάχθη
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:38, διορθώθηκε 2 φορές συνολικά.

Re: Triumph & Alpinestars (2009)  

  Από: Sprinter στις 28/03/2009 9:41 μμ.

εφ' ώ ετάχθη...

Αμα είναι να την πούμε την παρόλα, να την πούμε σωστά

[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Triumph & Alpinestars (2009)  

  Από: Polymhxanos στις 28/03/2009 9:52 μμ.

Διορθώθηκε...
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Triumph & Alpinestars (2009)  

  Από: HelenKoR στις 29/03/2009 1:41 μμ.

Polymhxanos"
Έκαστος, εφ' ώ ετάχθη "

εκαστος στο ειδος του και ο Λουμιδης στους καφεδες
παμ' παρακατ'

c"
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου αλλά πρέπει όπωσδήποτε να είναι πιο φτηνά ή έστω λίγο πιο ακριβά αν συνυπολογίσεις και τα μεταφορικά (τελωνεία υπό "προυποθέσεις" τα γλυτώνεις)...
Γιατί μερικές φορές βλέπεις κάτι τιμές εξωφρενικές και μάλιστα σε σχέση με την ευρωπαϊκή αγορά όπου τα μεταφορικά είναι πολύ πιο λίγα και το θέμα τελωνείου δεν υπάρχει "


Λεγεται "ερευνα αγορας" και ειναι καλο
Ψαχνεις , συγκρινεις , αποφασιζεις . Δεν ειναι ολες οι περιπτωσεις ιδιες .

Πραγματικα ομως μου ειναι πολυ δυσκολο να πιστεψω οτι τα συγκεκριμενα προιοντα (μπουφαν,παντελονι) ειναι τοσο ακριβα . Μετα μου φαινεται περιεργο που δεν σου εκαναν καποια εκπτωση (απο τα κεντρικα δυσκολο να σου κανουν εκπτωση αλλα στην Μιχαλακοπουλου πχ. ολο και κατι θα σου κοψουν απο την τιμη) .
Αλλα αν δεν βρεις κατι εγχωρια σε λογικες τιμες τοτε δεν το συζητω Ιnternet και παλι Internet . Αρκει ομως να αξιζει . Προσωπικα δεν θα εμπαινα στην διαδικασια της online αγορας για να γλιτωσω 10-20 ευρω .

Αν εξαιρεσουμε τα λαστιχα απο αγγλια που το κανονισε ο Τ595 και ηταν πραγματικη ευκαιρια ( ) μονο αλλη μια φορα εχω φερει κατι απ' εξω κι αυτο επιεδη δεν υπηρχε στην Ελλαδα
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.