Καλημέρα σε όλους

Καλημέρα σε όλους  

  Από: Adon στις 18/10/2015 8:40 πμ.

Γεια σας παιδιά
Μόλις ανακάλυψα το φόρουμ, ψάχνοντας για κάποιο καλό συνεργείο για το παλιό Τiger που έχω. Για διάφορους λόγους (μεγάλη ιστορία) το είχα αφήσει αχρησιμοποίητο για 2 χρόνια (!!!). Πριν ακινητοποιηθεί είχε διαρροές από το βρυσάκι του ντεπόζιτου και από τους σωλήνες της υδρόψυξης. Σίγουρα, μετά από τόσο καιρό θα θέλει κάποιο γενικό σερβις/'ελεγχο. Αν κάποιος έχει κάποια πληροφορία για καλό συνεργείο (μένω Μαρούσι) ή για το τι θα χρειαστεί από μερεμέτια (εκτός μπαταρίας) θα με βοηθήσει πολύ. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ιδέα για το κόστος και έχω μιαν ανησυχία. Δεν λέει να το πάω σε κάποιο συνεργείο με οδική βοήθεια και εκεί να ανακαλύψω ότι δεν μπορώ να καλύψω το οικονομικό.
Ευχαριστώ προκαταβολικά για οποιαδήποτε γνώμη/συμβουλή.
Αντώνης

Re: Καλημέρα σε όλους  

  Από: jou στις 18/10/2015 4 μμ.

Καλώς ήρθες στην παρέα Αντώνη και σου ευχομαι γρήγορα να καβαλήσεις την Αγγλίδα σου

Re: Καλημέρα σε όλους  

  Από: HelenKoR στις 19/10/2015 3:11 πμ.

Καλησπεροκαλημερα και καλως ορισες!
Σε περίπτωση που δεν το εχεις δει ακομα, μπορεις να ριξεις μια ματια εδω και να βρεις αρκετες πληροφοριες για συνεργεια Triumph.
http://forumtriumph.gr/viewforum.php?f= ... 0e80bbd952

Δυστυχως δεν γνωριζω κοστος αλλά μπορείς να ζητησεις απο τον μηχανικο να δει τι συμβαινει, και πριν κανει κάποια κινηση, να σε ενημερωσει για το κοστος για να του δωσεις ή όχι το οκ να προχωρησει. Φανταζομαι οτι εκτος απο επιδιορθωσεις των προβληματων που ανεφερες, λογικα θα χρειάζεται και αλλαγη ολων των υγρων. Εγω παντως στη θεση σου θα το επεδιωκα για να εχω το κεφαλι μου ησυχο...
Και φυσικά υπολόγιζε κάποια στιγμή να αλλάξεις λάστιχα.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.