Μαρσπιε - βαφη

Μαρσπιε - βαφη  

  Από: TheFace στις 15/11/2013 7:08 πμ.

Καλημερα!

Θελω να βαψω τους μαρσπιεδες, λεβιε ταχυτητων, ποδοφρενο στο χρωμα του πλαισιου (σαγρε).

Οποιος συναδελφος το εχει κανει και ειναι πληρως ικανοποιημενος με το αποτελεσμα, παρακαλω πολυ να μου συστησει τον μαστορα που του το εβαψε.

Thx in advance!
money cant buy me love

Re: Μαρσπιε - βαφη  

  Από: sinister στις 16/11/2013 12:11 πμ.

Ηλεκτροστατικη βαφη τα εχω κανει εγω κ εβγαλαν αρκετα χλμ. Δεν ξερω αν η ανοδιωση ειναι καλυτερη.
το μαγαζι ειναι ο Πετας που βαφει ζαντες!
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: Μαρσπιε - βαφη  

  Από: nafpaktios στις 16/11/2013 2:28 πμ.

ΤΑΥΡΟΥ 19 Ταύρος Hi Tech Finishes εχω βαψει τα δικα μου μαυρα ματ εδω και ενα χρονο πολυ καλη δουλεια και καλυτερες τιμες απο τον Πετα!
If it works don't fix it!!!

Re: Μαρσπιε - βαφη  

  Από: Smartmak στις 16/11/2013 2:22 μμ.

Δερβενακιων 9 ανω κορυδαλλος ηλεκτροστατικη φοβερες τιμες κ αψογη δουλεια μολις εβαψα τα δικα μου απλα περιμενω τις βιδες που εχω στειλει για νικελωμα

Re: Μαρσπιε - βαφη  

  Από: Tasos1050 στις 16/11/2013 9:01 μμ.

http://www.vafesmoto.gr/
Εκανα τα δικα μου σχεδον ιδιο χρωμα με το πλαισιο. Ποιοτητα Ηλεκτροστατικης πολυ καλη!

Re: Μαρσπιε - βαφη  

  Από: TheFace στις 17/11/2013 12:51 πμ.

Αρχικα ευχαριστω ολα τα παληκαρια για τη βοηθεια σας!

@sinister
O πετας (κλασσικα) σχεδον τη διπλασια τιμη απο τους αλλους...

@Τassos1050
Γαμω τα παιδια ο σταυρος! Τον ξερω και μαλιστα εκει εβαψα το undertail και την καρινα μου και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Σε αυτον εδωσα και τα πατακια μου, τα οποια τα εδωσε σε καποιον αλλον γιατι απο οτι καταλαβα ο ιδιος δεν ασχολειται με ηλεκτροστατικες. Του ειπα να τα κανει μαυρα οπως τον κινητηρα, αλλα τελικα δεν μου αρεσαν οταν τα φορεσα στο μηχανακι. Το θεμα ειναι οτι μου ειπε οτι ο δικος του μπορει να τα κανει πιο κοντα στο πλαισιο (σαγρε) αλλα τα βγαζει 1-2 τονους πιο ανοιχτο το χρωμα. Για να ειμαι ειλικρινης δε ψηθηκα καθολου...

@Nafpaktios
Πηγα σημερα απο τον αποστολη και μου αρεσε το μαυρο ματ που ειδα. Λαμβανοντας σοβαρα υπ'οψιν οτι οπως λες τα εχεις εδω και ενα χρονο και ειναι κομπλε, λεω να τα δωσω κι εγω σε αυτον...
money cant buy me love

Re: Μαρσπιε - βαφη  

  Από: nafpaktios στις 02/12/2013 1:18 πμ.

TheFace"Αρχικα ευχαριστω ολα τα παληκαρια για τη βοηθεια σας!

@sinister
O πετας (κλασσικα) σχεδον τη διπλασια τιμη απο τους αλλους...

@Τassos1050
Γαμω τα παιδια ο σταυρος! Τον ξερω και μαλιστα εκει εβαψα το undertail και την καρινα μου και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Σε αυτον εδωσα και τα πατακια μου, τα οποια τα εδωσε σε καποιον αλλον γιατι απο οτι καταλαβα ο ιδιος δεν ασχολειται με ηλεκτροστατικες. Του ειπα να τα κανει μαυρα οπως τον κινητηρα, αλλα τελικα δεν μου αρεσαν οταν τα φορεσα στο μηχανακι. Το θεμα ειναι οτι μου ειπε οτι ο δικος του μπορει να τα κανει πιο κοντα στο πλαισιο (σαγρε) αλλα τα βγαζει 1-2 τονους πιο ανοιχτο το χρωμα. Για να ειμαι ειλικρινης δε ψηθηκα καθολου...

@Nafpaktios
Πηγα σημερα απο τον αποστολη και μου αρεσε το μαυρο ματ που ειδα. Λαμβανοντας σοβαρα υπ'οψιν οτι οπως λες τα εχεις εδω και ενα χρονο και ειναι κομπλε, λεω να τα δωσω κι εγω σε αυτον..."
Ελπιζω να σε βοηθησα!
If it works don't fix it!!!

Re: Μαρσπιε - βαφη  

  Από: TheFace στις 07/12/2013 2:04 μμ.

nafpaktios"Ελπιζω να σε βοηθησα!"


Τα πηρα, τα φορεσα στο μηχανακι και ειμαι super-ευχαριστημενος...
money cant buy me love