ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Theozed στις 28/08/2013 10:57 μμ.

1) green - 675 (2 άτομα)
2.maddog 2ατομα
3.ecobill
4.nfot
5.γιωργος-σουλα(admin)
6.Theozed


Δεν την παλεύω να κάνω κράτηση από τώρα

Αν δεν προλάβω, κανονίστε σε ποιούς τυχερούς θα φορτωθώ
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: TERZO στις 28/08/2013 11:41 μμ.

Γεια σε όλους ! Τα λουτρά ειναι ειναι φανταστικά ! Η περιοχή γύρω απο αυτά εκπληκτική ,στριφτερες διαδρομές ,καταπληκτικά τοπία .Η Αριδαια ,το εμπορικό κέντρο 48 χωριών ,και πρωτεύουσα του δήμου αλμωπιας. Παιδιά εγώ είμαι (είμαι Αριδαια) αν θέλετε κάτι πείτε μου.

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: green-675 στις 29/08/2013 10:07 πμ.

.Ο ΜΕΓΑΣ ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ μίλησε[/quote]






ο μεγας αρχοντας...
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: green-675 στις 29/08/2013 10:12 πμ.

το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Costas στις 29/08/2013 1:16 μμ.

Επειδή μίλησα με το Γιώργο και παρά την ειρωνική διάθεση που είχε το μήνυμα περι του άρχοντα κάποιοι μπορεί να το πάρουν στα σοβαρά, το μήνυμα μεταφέρθηκε σε άλλη κλειδωμένη ενότητα.
Επίσης αλλάχτηκε το όνομα από admin σε Γιώργος οπότε έχει ο καθένας το όνομα του και μπορούμε να συνεννοηθούμε καλύτερα

Στο θέμα μας τώρα,

δεν έχω κλείσει δωμάτιο αλλά ξέρω οτι κάποιοι δε θα μπορούσαν να πανε εκδρομή χωρίς εμένα γι αυτό δηλώνω κι εγώ τη συμμετοχή μου
1. green - 675 (2 άτομα)
2.maddog 2ατομα
3.ecobill
4.nfot
5.γιωργος-σουλα(admin)
6.Theozed
7.Costas

Ελπίζω μόνο να μην τελειώσουν τα δωμάτια και καταλήξω να κοιμηθώ σε καμια αποθήκη αγκαλία με το Θοδωρή

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: TERZO στις 29/08/2013 3:06 μμ.

Φίλε green-675 ,αν το ειρηνικό σχόλιο το έκανες για μένα προσωπικά,λυπάμαι πραγματικά γιατί δε με γνωρίζεις . Ζω στην Αριδαια και απλά θέλω να σας γνωρίσω. Αν πάλι δε κατάλαβα ,γράψε λάθος. Ελπίζω να γνωριστούμε απο κοντά ,όσοι μπορέσετε να έρθετε .

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Theozed στις 29/08/2013 4:32 μμ.

TERZO"Φίλε green-675 ,αν το ειρηνικό σχόλιο το έκανες για μένα προσωπικά,λυπάμαι πραγματικά γιατί δε με γνωρίζεις . Ζω στην Αριδαια και απλά θέλω να σας γνωρίσω. Αν πάλι δε κατάλαβα ,γράψε λάθος. Ελπίζω να γνωριστούμε απο κοντά ,όσοι μπορέσετε να έρθετε ."


Φίλε Terzo,

Παρεξήγησες.

Ο Green πήγε να κάνει "quote" στα λεγόμενα άλλου, κάνοντας πλάκα όπως πάντα. Δεν αναφερόταν σε σένα

Chill man!

Ελπίζουμε να σε πετύχουμε εκεί πάνω
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: Theozed στις 29/08/2013 4:38 μμ.

Costas"...Ελπίζω μόνο να μην τελειώσουν τα δωμάτια και καταλήξω να κοιμηθώ σε καμια αποθήκη αγκαλία με το Θοδωρή "



Αν η αποθήκη δεν έχει θέρμανση, δεν θέλω ούτε κι εγώ!

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: TERZO στις 29/08/2013 4:53 μμ.

Εννοείται οτι θα βρεθούμε ,θα πιούμε καφε ( blu note cafe) aridea,καιρού επιτρέποντος θα στριψουμε κιόλας , και μπιριτσα το βράδυ. (Σε όσους αρέσει το κάμπινγκ υπάρχει χώρος μέσα στα λουτρά τουαλέτα ρεύμα ,συνήθως η κατασκήνωση ειναι δωρεάν)

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: green-675 στις 29/08/2013 5:02 μμ.

TERZO"Φίλε green-675 ,αν το ειρηνικό σχόλιο το έκανες για μένα προσωπικά,λυπάμαι πραγματικά γιατί δε με γνωρίζεις . Ζω στην Αριδαια και απλά θέλω να σας γνωρίσω. Αν πάλι δε κατάλαβα ,γράψε λάθος. Ελπίζω να γνωριστούμε απο κοντά ,όσοι μπορέσετε να έρθετε ."


υπηρχε μην απο τον admin (γιωργο) συντοπιτη μου που ελεγε τον εαυτο του ΄΄μεγα αρχοντα του φορουμ΄΄ μαλλον δεν το διαβασες και γι αυτο λαθος καταλαβες..........το μετεφερε ο Κωστας αλλου οπως και το γραφει άλλωστε...
οποτε κανονισε αυτο που σου εστειλα σε πμ......καμια βολτουλα εδεσσα στου καταραχτες.....
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: galileos στις 29/08/2013 6:08 μμ.

Προσωπικά, αν μου κάτσει η Πανελλήνια, θα είμαι Πειραιά Παρασκεύη νωρίς το πρωί, περίπου στις 8, και θα ξεκινήσω αμέσως για Αριδαία. Καιρού επιτρέποντως, θα οδηγήσω μόνο σε επαρχιακούς δρόμους χωρίς καθόλου εθνική, με ελάχιστες στάσεις (βενζίνη, κολατσιό, κατούρημα) και υπολογίζω να είμαι στον τελικό προορισμό πριν τις 8 το βράδυ.

Όποιος θέλει μπορεί να συνοδέψει!! Δεδομένου της εποχής αλλά και της απόστασης, η διαδρομή θα έχει αρκετές απαιτήσεις.



Υ.Γ. Την διαδρομή θα την ποστάρω αργότερα.
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: galileos στις 29/08/2013 6:32 μμ.

galileos"Προσωπικά, αν μου κάτσει η Πανελλήνια, θα είμαι Πειραιά Παρασκεύη νωρίς το πρωί, περίπου στις 8, και θα ξεκινήσω αμέσως για Αριδαία. Καιρού επιτρέποντως, θα οδηγήσω μόνο σε επαρχιακούς δρόμους χωρίς καθόλου εθνική, με ελάχιστες στάσεις (βενζίνη, κολατσιό, κατούρημα) και υπολογίζω να είμαι στον τελικό προορισμό πριν τις 8 το βράδυ.

Όποιος θέλει μπορεί να συνοδέψει!! Δεδομένου της εποχής αλλά και της απόστασης, η διαδρομή θα έχει αρκετές απαιτήσεις.



Υ.Γ. Την διαδρομή θα την ποστάρω αργότερα."


Χοντρικά θα είναι κάτι σαν αυτό http://goo.gl/maps/Vlvun. Οι πόλεις και οι διαδρομές ενδεχομένως να αλλάξουν ανάλογα τις ορέξεις.
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: maddog στις 29/08/2013 8:10 μμ.

green-675":rotfl: "

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: panos76gr στις 29/08/2013 8:47 μμ.

Costas"Επειδή μίλησα με το Γιώργο και παρά την ειρωνική διάθεση που είχε το μήνυμα περι του άρχοντα κάποιοι μπορεί να το πάρουν στα σοβαρά, το μήνυμα μεταφέρθηκε σε άλλη κλειδωμένη ενότητα.
Επίσης αλλάχτηκε το όνομα από admin σε Γιώργος οπότε έχει ο καθένας το όνομα του και μπορούμε να συνεννοηθούμε καλύτερα

Στο θέμα μας τώρα,

δεν έχω κλείσει δωμάτιο αλλά ξέρω οτι κάποιοι δε θα μπορούσαν να πανε εκδρομή χωρίς εμένα γι αυτό δηλώνω κι εγώ τη συμμετοχή μου
1. green - 675 (2 άτομα)
2.maddog 2ατομα
3.ecobill
4.nfot
5.γιωργος-σουλα(admin)
6.Theozed
7.Costas
8.panos76gr
Ελπίζω μόνο να μην τελειώσουν τα δωμάτια και καταλήξω να κοιμηθώ σε καμια αποθήκη αγκαλία με το Θοδωρή "

Μεσα και εγω αρρωστιες !!! Αν βεβαια μου εγκρινουν την αδεια ...

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2013  

  Από: kyrkyriakos στις 29/08/2013 8:50 μμ.

panos76gr"
Costas"Επειδή μίλησα με το Γιώργο και παρά την ειρωνική διάθεση που είχε το μήνυμα περι του άρχοντα κάποιοι μπορεί να το πάρουν στα σοβαρά, το μήνυμα μεταφέρθηκε σε άλλη κλειδωμένη ενότητα.
Επίσης αλλάχτηκε το όνομα από admin σε Γιώργος οπότε έχει ο καθένας το όνομα του και μπορούμε να συνεννοηθούμε καλύτερα

Στο θέμα μας τώρα,

δεν έχω κλείσει δωμάτιο αλλά ξέρω οτι κάποιοι δε θα μπορούσαν να πανε εκδρομή χωρίς εμένα γι αυτό δηλώνω κι εγώ τη συμμετοχή μου
1. green - 675 (2 άτομα)
2.maddog 2ατομα
3.ecobill
4.nfot
5.γιωργος-σουλα(admin)
6.Theozed
7.Costas
8.panos76gr
9.Kyrkyriakos
Ελπίζω μόνο να μην τελειώσουν τα δωμάτια και καταλήξω να κοιμηθώ σε καμια αποθήκη αγκαλία με το Θοδωρή "

Μεσα και εγω αρρωστιες !!! Αν βεβαια μου εγκρινουν την αδεια ... "

και εγώ μέσα είμαι ,τώρα εάν δεν βρω δωμάτιο θα επιστρέψω αυθυμερόν
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:44, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.