ΒΑΣΕΙΣ ΠΛΑΪΝΩΝ ΒΑΛΙΤΣΩΝ Tiger 800

ΒΑΣΕΙΣ ΠΛΑΪΝΩΝ ΒΑΛΙΤΣΩΝ Tiger 800  

  Από: CHRIS_V στις 29/05/2013 11:48 μμ.

Καλησπέρα παίδες . Θέλω να αγοράσω βάσεις για πλαϊνές βαλίτσες και έχω δει αρκετές και σε διάφορες τιμές, Θέλω τα φώτα σας για τιμές, από πού και γενικά εντυπώσεις απο αυτά που έχετε φορέσει. Αααααααααααααααα, παραλίγο να το ξεχάσω..... και ποιές βαλίτσες έχετε φορεμένες στις βάσεις.
TIGER 800 '11

Re: ΒΑΣΕΙΣ ΠΛΑΪΝΩΝ ΒΑΛΙΤΣΩΝ Tiger 800  

  Από: disko tiger στις 25/06/2013 1:25 μμ.

χριστοφορε καλησπερα.
κοιταω κι εγω για βασεις/βαλιτσες/σαμαρια , οποτε θα θελες να μοιραστεις τι εχεις βρει μεχρι στιγμης και τι τιμες?
μιας και οι μαμα βαλιτσες ειναι πανακριβες κοιταω τις πλεον οικονομικες λυσεις που ειναι τα σαμαρια. απο την αλλη ομως βασεις βρισκω μονο απο givi , sw motech , hepco becker , touratech και ολες τους ειναι στα 200+ ευρω.

κανενας αλλος στο forum που εχει δοκιμασει κατι περα απο τις μαμα?

Re: ΒΑΣΕΙΣ ΠΛΑΪΝΩΝ ΒΑΛΙΤΣΩΝ Tiger 800  

  Από: CHRIS_V στις 28/06/2013 6:06 μμ.

Γεια σου Κωνσταντίνε,
έχω βρεί βάσεις τις GIVI γύρω στα 180€ και βαλίτσες τις GIVI Trekker 33 ή 46, δεν θυμάμαι τιμή όμως. Δεν έχω αποφασίσει όμως γιατί θέλω πολλές και διάφορες βαλίτσες, αλλά πρέπει να δω και το οικονομικό πρώτα. Σκέφτομαι αυτές διότι έχω σαν Topcase την Hepco & Becker Xplorer 45 lt. και ταιριάζουν καλύτερα (αισθητικά). Δεν γίνετε και κανένα powerbuy, να μαζευτούμε όλοι να πετύχουμε καλύτερη τιμή....
TIGER 800 '11