Τώρα 4πιτσονη δαγκάνα και στον πίσω τροχό!!!

Τώρα 4πιτσονη δαγκάνα και στον πίσω τροχό!!!  

  Από: zaxaroplastis στις 29/04/2012 12:08 μμ.

4πιστονη δαγκάνα από μπροστινό τροχό τώρα και στον πίσω για καλύτερο και πιο αποτελεσματικό φρενάρισμα!!!Το μονό που χρειάζεται είναι μια δαγκάνα από μπροστινό τροχό Tiger 1050 και μια βάση από μηχανουργείο για να κουμπώσει επάνω η δαγκάνα! Εκτός από καλύτερο φρενάρισμα έχει και καλύτερη αισθητική! Χρυσό μπροστά χρυσό και πίσω!!! Δουλεύει καλύτερα σε μηχανάκια που δεν έχουν ABS!

Re: Τώρα 4πιτσονη δαγκάνα και στον πίσω τροχό!!!  

  Από: mastersam13 στις 29/04/2012 9:56 μμ.

Πολύ ωραίος.
Επειδή το θέμα έχει ξανασυζητηθεί αλλά δεν βρήκα άκρη... το μαλλί θα μας πεις πόσο πήγε?
Ευτυχία δεν είναι να κάνεις αυτό που θέλεις, αλλά να μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις.

Ζαν-Ζακ Ρουσσώ

Re: Τώρα 4πιτσονη δαγκάνα και στον πίσω τροχό!!!  

  Από: johnygalan στις 29/04/2012 10:39 μμ.

Πολύ καλή η κατασκευή και ΜΠΡΑΒΟ σου αλλά προσωπικά πιστεύω πως είναι
τελείως περιττή η 4πίστωνη στο πίσω τροχό.
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Τώρα 4πιτσονη δαγκάνα και στον πίσω τροχό!!!  

  Από: zaxaroplastis στις 29/04/2012 11:39 μμ.

mastersam13"Πολύ ωραίος.
Επειδή το θέμα έχει ξανασυζητηθεί αλλά δεν βρήκα άκρη... το μαλλί θα μας πεις πόσο πήγε?"

Την Έκανε ένας φίλος μου αυτη την πατέντα! Εγώ Έχω του 2012 το tiger και Έχω μαύρες δαγκανες!είχα ένα tiger πιο παλιά που το τρακαρε ο αδελφός μου και πουλαω τα ανταλλακτικά και πείρα 70€ την δαγκανα μου την μια και Αλλα 100€ έδωσε στο μηχανουργειο.170€ Όλα μαζι!

Re: Τώρα 4πιτσονη δαγκάνα και στον πίσω τροχό!!!  

  Από: zaxaroplastis στις 29/04/2012 11:46 μμ.

johnygalan"Πολύ καλή η κατασκευή και ΜΠΡΑΒΟ σου αλλά προσωπικά πιστεύω πως είναι
τελείως περιττή η 4πίστωνη στο πίσω τροχό."

Έχεις δίκαιο Φίλε όλο το ζόρι το τρώνε οι Μπροστά Αλλα με την 2πιστονη Πισω Αλλάζεις στο μισό τακακια αποτί στις μπροστινες!!! Και το κανείς και για εμφάνιση!