Χαιρετώ σας!

Χαιρετώ σας!  

  Από: spirontas στις 22/02/2012 1:26 πμ.

Ονομάζομαι spirontas, κατά κόσμο Σπύρος Τσαντήλας.
(Όχι, δεν είμαι Τσαντήλας -συνήθως...)
Ίσως να με γνωρίζετε από το ebike.gr, ή, πηγαίνοντας με την όπισθεν τον χρόνο, παλιότερα από 0300, 2Τροχούς, Μοτό.

Για να είμαι ειλικρινής γράφτηκα για να ποστάρω μια αγγελία που πιστεύω πως δεν ταιριάζει πουθενά αλλού πλην αυτού του φόρουμ. ελπίζω να είμαι πολύ φάουλ, θα δεχτώ ο,τιδήποτε ορίσουν οι admin του φόρουμ σε αυτό το θέμα και θα ζητήσω και συγχώρεση κιόλας.

Πάντως, μιας και ασχολούμαι επαγγελματικά (ας πούμε) με τη Μοτοσυκλέτα, άρα μας συνδέει όλους ένα κοινό πάθος, εδώ είναι μια καλή ευκαιρία να τα λέμε πού και πού.
Είμαι στη διάθεσή σας για ο,τιδήποτε μπορεί να θέλετε να κουβεντιάσουμε, είτε αφορά στο περιοδικό είτε όχι.

Ευχαριστώ πολύ και πολύ χαίρομαι που σας γνωρίζω.

Re: Χαιρετώ σας!  

  Από: spirontas στις 22/02/2012 1:30 πμ.

Α! Ξέχασα:

Οι δύο μου μοτοσυκλέτες είναι Kawasaki KLX650C (93) και Aprilia Tuono 1000R (05), ωστόσο όταν η τσέπη το επιτρέψει έχω βάλει στο μάτι ένα Tiger 800XC.
To Tuono πλέον έχει εξελιχθεί σε μια γκομενίτσα σούπερ μεν, αλλά την οποία δεν ικανοποιώ πια όσο θα ήθελα και όσο της αξίζει, ελέω ηλικίας μάλλον, με αποτέλεσμα να καλοβλέπω κάτι πιο ήρεμο, ξεκούραστο και φιλικό με ταξιδιάρικο χαρακτήρα.
Δυστυχώς κάποιοι άλλοι έχουν φροντίσει αυτό να αργήσει μάλλον αρκετά ως πολύ...

Re: Χαιρετώ σας!  

  Από: leonithastz στις 22/02/2012 1:47 πμ.

γεια σου Σπύρο
να σαι καλά και πάντα όρθιος
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις

Re: Χαιρετώ σας!  

  Από: dimchrist στις 22/02/2012 12:19 μμ.

Καλώς ήρθες Σπύρο!
Καλοπούλητο το ρολόι.
Θα χαρούμε να διαβάσουμε τις απόψεις σου.

υ.γ. Χτες πέτυχα τον CD και τα είπαμε λιγάκι σε γνωστό στέκι στο Χαλανδρι.

Triple Way

Re: Χαιρετώ σας!  

  Από: HelenKoR στις 22/02/2012 1:42 μμ.

Kαλώς όρισες Σπύρο. Είδα την αγγελία σου και έχω να καταθέσω το εξής: αν υπάρχει στην αγορά ρολόι Triumph γυναικείο σε λευκό χρώμα με swarovski, το θέλω. Μπορούμε να βρούμε πουθενά ένα τέτοιο;



Καλώς όρισες και καλά χιλιόμετρα να έχεις με όποια μοτοσυκλέτα κι αν κυκλοφορείς.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Χαιρετώ σας!  

  Από: spirontas στις 22/02/2012 2:02 μμ.

Γεια χαρά παιδιά!
Στη διάθεσή σας για ο,τιδήποτε.
HelenKoR λυπάμαι που θα σε στεναχωρήσω, αλλά είναι το μόνο που έχω.

Re: Χαιρετώ σας!  

  Από: HelenKoR στις 22/02/2012 7:07 μμ.

Δεν ρώτησα αν έχεις στην κατοχή σου όλα τα προϊόντα της Triumph! Συγνώμη αν φάνηκε κάτι τέτοιο.
Απλώς αναρωτήθηκα αν γνωρίζεις που θα μπορούσα να βρω ένα (μιας και το θυμήθηκα)

Σε ευχαριστούμε πολύ που διαθέτεις τον εαυτό σου για οτιδήποτε. Πολύ σημαντικό αυτό στις μέρες μας!
Θα μας φανεί ιδιαιτέρως χρήσιμο αν βρεθούμε απο κοντά σε κάποιο καφέ, μιας και μέσω φόρουμ δεν μπορούν να εξελιχθούν οι συζητήσεις όπως εκ του σύνεγγυς.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Χαιρετώ σας!  

  Από: green-675 στις 22/02/2012 7:27 μμ.

spirontas"Ονομάζομαι spirontas, κατά κόσμο Σπύρος Τσαντήλας.
(Όχι, δεν είμαι Τσαντήλας -συνήθως...)
Ίσως να με γνωρίζετε από το ebike.gr, ή, πηγαίνοντας με την όπισθεν τον χρόνο, παλιότερα από 0300, 2Τροχούς, Μοτό.

Για να είμαι ειλικρινής γράφτηκα για να ποστάρω μια αγγελία που πιστεύω πως δεν ταιριάζει πουθενά αλλού πλην αυτού του φόρουμ. ελπίζω να είμαι πολύ φάουλ, θα δεχτώ ο,τιδήποτε ορίσουν οι admin του φόρουμ σε αυτό το θέμα και θα ζητήσω και συγχώρεση κιόλας.

Πάντως, μιας και ασχολούμαι επαγγελματικά (ας πούμε) με τη Μοτοσυκλέτα, άρα μας συνδέει όλους ένα κοινό πάθος, εδώ είναι μια καλή ευκαιρία να τα λέμε πού και πού.
Είμαι στη διάθεσή σας για ο,τιδήποτε μπορεί να θέλετε να κουβεντιάσουμε, είτε αφορά στο περιοδικό είτε όχι.

Ευχαριστώ πολύ και πολύ χαίρομαι που σας γνωρίζω."


καλως ηρθες.......μαλλον θα σε χρειαστουμε....
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: Χαιρετώ σας!  

  Από: Γιωργος στις 23/02/2012 10:33 πμ.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας