Η ΝΤΡΟΠΗ.....ΤΗΣ Τ

Η ΝΤΡΟΠΗ.....ΤΗΣ Τ  

  Από: john doufexis στις 25/01/2012 3:13 μμ.

Θελω να μοιραστω την εμπειρια μου με εσας

Σε φαναρι στην Πειραιως για Αθηνα μου σκαει ενα Τουμπανο 1050 αλλα με συνδρομο ΤDM αναβατη ακρανωτο κ γνκ στυλακι παω μαμιοντας...με κοιταει κ μου λεει το ΕΠΙΚΟ.....

"Φιλε ειστε η ντροπη της Τ, δν θα επρεπε κανα να καβαλατε αυτο το πραμα γτ δν ειναι tiger ουτε καν Τ κ μας χαλατε τη μοστρα"

Κοκκαλο ο δικος σου, αναψε το φαναρι εφυγε με ολα κ εγω συνεχισα ωστε να παραβρεθω στην ΠΙΤΑ της Τ ελπιζοντας οτι θα τον βρω εκει (τλκ δν ηταν)
φυσικα η ντροπη ειναι για το 800 κ αναρωτουμε μα ειναι δυνατον ?
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Η ΝΤΡΟΠΗ.....ΤΗΣ Τ  

  Από: NikosV στις 25/01/2012 3:26 μμ.



αυτο ειναι πραγματικα για γελια !!


λες ο φιλος να ντρεπεται και να πουλαει το 800XC για να παρει το τουμπανο 1050 ??
(πλακα κανω ετσιιιι )

http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: Η ΝΤΡΟΠΗ.....ΤΗΣ Τ  

  Από: john doufexis στις 25/01/2012 3:44 μμ.

NikosV":rotfl:

αυτο ειναι πραγματικα για γελια !!


λες ο φιλος να ντρεπεται και να πουλαει το 800XC για να παρει το τουμπανο 1050 ??
(πλακα κανω ετσιιιι )

"

εχεχεχεχεχε πολυ πιθανο...κ εγω οταν το ειδα εκει πηγε το μυαλο μου !!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Η ΝΤΡΟΠΗ.....ΤΗΣ Τ  

  Από: PTiger800 στις 25/01/2012 3:58 μμ.

Να δώσω μία άλλη προοπτική στο θέμα...

η μοτοσυκλέτα είναι καψούρα ρε παιδί μου. Όπως και να το κάνουμε είναι έρωτας. Είχε γράψει σε προηγούμενο ΜΟΤΟ ένας αρθρογράφος, ότι η τέλεια μοτοσυκλέτα είναι αυτή που σου χαρίζει ευχαρίστηση, χαμόγελο. Αυτή που μετατρέπει την καθημερινή σου μετακίνηση από αγγαρεία σε βόλτα. Η μοτοσυκλέτα δίνει αξία και στη διαδρομή, όχι μόνο στον προορισμό.

Και ερωτώ...
Πόσο ΜΑΛΑΚΑΣ πρέπει να είσαι, για να πεις σε κάποιον ότι η καψούρα του είναι ντροπή. Όποια και να είναι η καψούρα του. Τι σου δίνει το δικαίωμα να προσβάλεις έτσι τη χαρά του άλλου. Ειδικά όταν η ευχαρίστηση του διπλανού σου δεν σε ενοχλεί σε τίποτα.

Απάντηση : ΑΠΟΛΥΤΩΣ τίποτα. Για να το κάνεις αυτό πρέπει να είσαι τελειωμένο ζώον.

Ο τυπάκος είναι από αυτούς που δεν χαιρετούν άλλους μοτοσυκλετιστές όταν τους συναντάνε στα ταξίδια. Είναι από αυτούς που αν βρεθεί σε βόλτα με άλλους δεν θα περιμένει τον πιο αργό.

Για να μην πολυλογώ.
Δεν ξέρω αν οι 800ρηδες είμαστε η ντροπή της Τ.
Ο τύπος πάντως είναι σίγουρα η ντροπή των μοτοσυκλετιστών.
...metal under tension, begging you to touch and go...
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:52, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Η ΝΤΡΟΠΗ.....ΤΗΣ Τ  

  Από: Panos69 στις 25/01/2012 4:03 μμ.

PTiger800"
Για να μην πολυλογώ.
Δεν ξέρω αν οι 800ρηδες είμαστε η ντροπή της Τ.
Ο τύπος πάντως είναι σίγουρα η ντροπή των μοτοσυκλετιστών."




Πολύ πολύ σωστός!

Και να προσθέσω ότι τέτοιου είδους π@π@ριές από τέτειου είδους π@π@ρες είναι τίτλος τιμής!

Re: Η ΝΤΡΟΠΗ.....ΤΗΣ Τ  

  Από: john doufexis στις 25/01/2012 4:11 μμ.

PTiger800"Να δώσω μία άλλη προοπτική στο θέμα...

Ο τυπάκος είναι από αυτούς που δεν χαιρετούν άλλους μοτοσυκλετιστές όταν τους συναντάνε στα ταξίδια. Είναι από αυτούς που αν βρεθεί σε βόλτα με άλλους δεν θα περιμένει τον πιο αργό.

Για να μην πολυλογώ.
Δεν ξέρω αν οι 800ρηδες είμαστε η ντροπή της Τ.
Ο τύπος πάντως είναι σίγουρα η ντροπή των μοτοσυκλετιστών."

+800 κ +1050 μην παραξηγηθουμε !!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Η ΝΤΡΟΠΗ.....ΤΗΣ Τ  

  Από: Costas στις 25/01/2012 4:28 μμ.

Τέτοιος τύπος που καβαλάει Triumph και δεν έρχεται εδώ μέσα να τα πει αλλά τα λέει στα φανάρια είναι ανάξιος λόγου. Καλά έκανες και το ανέφερες αλλά νομίζω οτι έχουμε και σοβαρότερα πράγματα να ασχοληθούμε. Τέλος θα πω οτι δε μου κάνει εντύπωση, από παπάρες γεμάτος ο τόπος

Re: Η ΝΤΡΟΠΗ.....ΤΗΣ Τ  

  Από: crazyumpire στις 25/01/2012 5:09 μμ.

Ευτυχως που υπαρχουν...Και Αυτοι οι Ανθρωποι.....οχι τιποτα αλλο...........................
για να μην βαριομαστε σ'αυτη την ζωη!!!!!!!!
ετσι μπορεις υπερηφανα να πεις...<την Ακουσα κι'αυτην την Παπαρια!>..και να γεμισεις το βιβλιο της ζωης σου με τετοιες.. και αλλες παρομοιες εμπειριες!!!


Εξαλλου.........................εαν δεν εχεις 1050 Tiger..................................δεν λεγεσαι Triumphάκιας!!!!
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: Η ΝΤΡΟΠΗ.....ΤΗΣ Τ  

  Από: tharis στις 25/01/2012 5:34 μμ.

ΩΩωωω τι σου ειπε ............................






γαμ@τος
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Η ΝΤΡΟΠΗ.....ΤΗΣ Τ  

  Από: john doufexis στις 25/01/2012 5:37 μμ.

haris"ΩΩωωω τι σου ειπε ............................






γαμ@τος "

με ρουμπωσεεεεεεεεεεεεεε !!!!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Η ΝΤΡΟΠΗ.....ΤΗΣ Τ  

  Από: alexandros.s στις 25/01/2012 6:50 μμ.

john πιστευω να προλαβες να του ειπες...http://www.youtube.com/watch?v=LeAS39JD-4c

γιατι περι τιτανομεγιστου λουκουμα προκειται!!

Re: Η ΝΤΡΟΠΗ.....ΤΗΣ Τ  

  Από: BOB στις 25/01/2012 7:18 μμ.

john doufexis"Θελω να μοιραστω την εμπειρια μου με εσας

Σε φαναρι στην Πειραιως για Αθηνα μου σκαει ενα Τουμπανο 1050 αλλα με συνδρομο ΤDM αναβατη ακρανωτο κ γνκ στυλακι παω μαμιοντας...με κοιταει κ μου λεει το ΕΠΙΚΟ.....

"Φιλε ειστε η ντροπη της Τ, δν θα επρεπε κανα να καβαλατε αυτο το πραμα γτ δν ειναι tiger ουτε καν Τ κ μας χαλατε τη μοστρα"

Κοκκαλο ο δικος σου, αναψε το φαναρι εφυγε με ολα κ εγω συνεχισα ωστε να παραβρεθω στην ΠΙΤΑ της Τ ελπιζοντας οτι θα τον βρω εκει (τλκ δν ηταν)
φυσικα η ντροπη ειναι για το 800 κ αναρωτουμε μα ειναι δυνατον ?"


Ντροπή σου...
Δε νομίζω μετά ήρθες και στην κοπή και το πάρκαρες δίπλα στα άλλα Triumph να μας κοροϊδεύουν κιόλας;


Καλά αυτοί οι τύποι δεν υπάρχουν.

Re: Η ΝΤΡΟΠΗ.....ΤΗΣ Τ  

  Από: georgevts στις 25/01/2012 8:26 μμ.

alexandros.s"john πιστευω να προλαβες να του ειπες...http://www.youtube.com/watch?v=LeAS39JD-4c

γιατι περι τιτανομεγιστου λουκουμα προκειται!!"


Ταιριάζει γάντι !!

Re: Η ΝΤΡΟΠΗ.....ΤΗΣ Τ  

  Από: petros1479 στις 25/01/2012 9:48 μμ.

ενταξει δεν ηξερα οτι ειμαστε η ντροπη της Τ! Συγγνωμη συμφορουμιτες με τις υπολοιπες Τ!
Αυριο κιολας βαζω αγγελια για να πουλησω το δικο μου... και φυσικα ουτε λογος για αλλη μηχανη!! Θα κυκλοφορω μονο με το παπι!
HIGHWAY TO HELL.

Re: Η ΝΤΡΟΠΗ.....ΤΗΣ Τ  

  Από: sinister στις 25/01/2012 10:41 μμ.

Οταν καποτε μου ειχαν πει οτι η alfa romeo για να πουλησει ενα 164 περναγε τους υποψηφιους αγοραστες της απο κοσκινο γιατι δεν ηθελε μια τετοια λιμουζινα να πεσει σε χερια ατομων που δεν ειχαν το κοινωνικο στατους που αυτοι ηθελαν μου φανηκε περιεργο. Ποσα ηξεραν τελικα!!!
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html