Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Aragorn στις 15/03/2009 7:16 πμ.

Polymhxanos"Άνθρωπέ μου, καταλαβαίνεις καθόλου τι γράφεις; καμιά επαφή με το σύμπαν έχεις ή ζεις σε ένα όνειρο;

Ξεκινάς με την πρώτη παράγραφο να εξηγείς με ποια λογική είχες γραφτεί στο τρανσάαλπ , για να βρεις ομοίους κ.ο.κ. Μετά χωρις να έχεις πει άλλη λέξη , λες ''ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ'' ...ποιό το τρανσαάλπ ή κάποιο άλλο; Γιατί υποθέτεις ότι η αντωνυμία ''ΑΥΤΟ'' που χρησιμοποιείς, είναι κατανοητή και στους άλλους;

Σαν μικρό παιδί, επειδή εσύ ξέρεις τι εννοείς, νομίζεις ότι ξέρουν κι οι άλλοι; Τι εγωκεντρισμός 7χρονου είναι αυτός;

Κατηγορείς έναν άλλον άνθρωπο, που ΕΣΥ ΔΕΝ είσαι εις θέση να εκφραστείς με τρόπο ανθρώπινο και κατανοητό, και να πεις με τρόπο που να ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ διφορούμενος, από ποιό φόρουμ είσαι δυσαρεστημένος. Ο κλασσικός ο νεοέλληνας, οι άλλοι του φταίνε για τα χάλια του...

Πες πουλάκι μου ''το φόρουμ ΤΗΣ ΤΡΑΙΟΥΜΦ είναι έτσι κι έτσι'' , όνομα δεν έχει; Τι ''αυτό'' και το ''άλλο'' , και ''εδώ'' και ''εκεί'' και τρέχα γύρευε;

Άιντε στα τσακίδια πουλάκι μου, ε μα πια, πάω να σε υποστηρίξω και μου την λες κι από πάνω.... Φύγε από το φόρουμ , ένα διανοητικά καθυστερημένος λιγότερος, ΚΑΛΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ. Και αυτό για το στρατό ισχύει both ways εξυπνίδη. Έλεος πια , κάθομαι επιστήμονας άνθρωπος και εξηγώ τα αυτονόητα, τα ΙΔΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ, σε αυτούς που ΩΦΕΙΛΟΥΝ να τα καταλαβαίνουν από μόνοι τους, με απλή ΚΟΙΝΗ ευφυία μικρού παιδιού, και μου την λέτε κι από πάνω...

Απότι θυμάμαι , δεν υπάρχει όρος όταν γράφτηκα στο φόρουμ, που να με πρέπει να συζητάω επί συζητήσεων στον ΚΑΘΕ ΝΕΑΤΕΡΝΤΑΛ που έχει ιντερνετ, την εξήγηση της εξήγησης ω εξήγηση...

Το είδος σου πέθανε πριν 700.000 χρόνια, τράβα να τους βρεις...αστοιχείωτε δεν είσαι εις θέση να πεις τι θέλεις, το φόρουμ και οι άλλοι σου φταίνε... "

Δεν νομιζω οτι χρειαζονται οι χαρακτηρισμοι φιλαρακι παντως..........

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Aragorn στις 15/03/2009 7:20 πμ.

antonis lironis"
Polymhxanos"Άνθρωπέ μου, καταλαβαίνεις καθόλου τι γράφεις; καμιά επαφή με το σύμπαν έχεις ή ζεις σε ένα όνειρο;

Ξεκινάς με την πρώτη παράγραφο να εξηγείς με ποια λογική είχες γραφτεί στο τρανσάαλπ , για να βρεις ομοίους κ.ο.κ. Μετά χωρις να έχεις πει άλλη λέξη , λες ''ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ'' ...ποιό το τρανσαάλπ ή κάποιο άλλο; Γιατί υποθέτεις ότι η αντωνυμία ''ΑΥΤΟ'' που χρησιμοποιείς, είναι κατανοητή και στους άλλους;

Σαν μικρό παιδί, επειδή εσύ ξέρεις τι εννοείς, νομίζεις ότι ξέρουν κι οι άλλοι; Τι εγωκεντρισμός 7χρονου είναι αυτός;

Κατηγορείς έναν άλλον άνθρωπο, που ΕΣΥ ΔΕΝ είσαι εις θέση να εκφραστείς με τρόπο ανθρώπινο και κατανοητό, και να πεις με τρόπο που να ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ διφορούμενος, από ποιό φόρουμ είσαι δυσαρεστημένος. Ο κλασσικός ο νεοέλληνας, οι άλλοι του φταίνε για τα χάλια του...

Πες πουλάκι μου ''το φόρουμ ΤΗΣ ΤΡΑΙΟΥΜΦ είναι έτσι κι έτσι'' , όνομα δεν έχει; Τι ''αυτό'' και το ''άλλο'' , και ''εδώ'' και ''εκεί'' και τρέχα γύρευε;

Άιντε στα τσακίδια πουλάκι μου, ε μα πια, πάω να σε υποστηρίξω και μου την λες κι από πάνω.... Φύγε από το φόρουμ , ένα διανοητικά καθυστερημένος λιγότερος, ΚΑΛΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ. Και αυτό για το στρατό ισχύει both ways εξυπνίδη. Έλεος πια , κάθομαι επιστήμονας άνθρωπος και εξηγώ τα αυτονόητα, τα ΙΔΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ, σε αυτούς που ΩΦΕΙΛΟΥΝ να τα καταλαβαίνουν από μόνοι τους, με απλή ΚΟΙΝΗ ευφυία μικρού παιδιού, και μου την λέτε κι από πάνω...

Απότι θυμάμαι , δεν υπάρχει όρος όταν γράφτηκα στο φόρουμ, που να με πρέπει να συζητάω επί συζητήσεων στον ΚΑΘΕ ΝΕΑΤΕΡΝΤΑΛ που έχει ιντερνετ, την εξήγηση της εξήγησης ω εξήγηση...

Το είδος σου πέθανε πριν 700.000 χρόνια, τράβα να τους βρεις...αστοιχείωτε δεν είσαι εις θέση να πεις τι θέλεις, το φόρουμ και οι άλλοι σου φταίνε... "


Γι' αυτό φεύγω απο αυτό το forum(triumph) για να μην ασχολούμαι με Μαλάκες σαν και σένα.
Όσο για τα χάλια μου, μακάρι να μου έμοιαζες λιγάκι. Θα ήσουν καλύτερος άνθρωπος.
Είσαι τόσο στόκος που πρέπει να σου τα εξηγούν όλα με λεπτομέριες για να καταλάβεις το αυτονόητο.
Να γράφω ολόκληρο κατεβατό για σένα? Τα επτάχρονα σαν εμένα που λες τα πιάνουν με την μία.
Σάλτα και γαμήσου στην τελική που θα μου πουλήσεις πνεύμα εμένα και θα μου το παίξεις ιστορία.
10 άτομα τουλάχιστον απο το forum έχουν την ίδια γνώμη με μένα για το πόσο τρόμπας είσαι.
Μας έχεις πρήξει τα αρχίδια με τις γνώσεις σου, τις ειρωνίες σου και τις μπηχτές σου!!!!

Μια συμβουλή.Βρες γυναίκα ώστε να την παίζεις λιγότερο γιατί σε έχει βαρέσει. Να εξηγήσω τί να παίζεις ή κατάλαβες gau?
Επιστήμονα της πούτσας που μόνο για μηχανάκια ξέρεις και τίποτα άλλο στη ζωή σου πρόσεχε μην με δείς
σε κανένα καφέ του forum. Άντε μαλάκα με έκανες και έπεσα στο επιπεδό σου!
Ευτυχώς που δεν έχεις Triumph. Μαλάκας και Triumph δεν πάει!!!!!!!!!

Ζητάω συγνώμη από όλους για την συμπεριφορά μου αλλά δεν παλέυεται ο Polymalakas!
Κρίμα που θα τον έχετε ακόμα στο forum. Χωρίς αυτόν θα είναι πολύ καλύτερο!
Εγώ απο τώρα δεν ξαναμπαίνω στο forum και ελπίζω να διαγραφώ σύντομα."

Παιδες νομιζω οτι το εχετε παρατραβηξει το πραμα με τους χαρακτηρισμους........

Αν θελετε βρεθειτε και λυστε την παρεξηγηση,αλλα οχι πισω απο τα πληκτρολογια και δημοσια.Υπαρχουν και ΠΜ.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Aris. στις 15/03/2009 12:05 μμ.

Ας πω και γω την μαλ... ,e, γνώμη μου..
Δίνω ένα ακυρο στον αντώνη γιατί προβλήματα που έχει με ένα άτομο τον κάνει να μιλάει γενικά για το φόρουμ έτσι γίνετε κατακριτέος από πολλούς..

από την άλλη του δίνω δίκιο γιατί όντως , από τον λίγο καιρό που είμαι στο φόρουμ, διαπίστωσα ότι ο πολυμήχανος είναι αρκετά ιδιότροπος και δύστροπος άνθρωπος ( χωρίς να θέλω να γίνω επιθετικός, είναι προσωπική μου γνώμη)

εγώ βεβαια + αρκετοί άλλοι δεν θα σκάσουμε επειδή κάποιος είναι εκνευριστικός πολλές φορες... στο φόρουμ τον έχουμε, όχι στο σπίτι μας..
Aσε που σχεδόν πάντα είναι πολύ σωστός σε όλα τα θέματα που αναπτύσσουμε γύρω από τις μηχανές
έτσι γίνετε και πολύ χρήσιμος.
Τώρα άμα εγώ δεν είμαι αγαπητός σε σας η ο πολυμήχανος δεν είναι αγαπητός σε κανένα η ο οποιοσδήποτε δεν είναι αγαπητός σε οποιονδήποτε δε θα κάτσω να σκάσω.. χαλαρα..

μερικοί παίρνουν ,τις μετρητοίς, πράματα που δεν πρέπει.

Κάνοντας τα στραβά ματια σε κάτι που σε ενοχλεί ,εφόσον δεν εμπλέκονται άμεσα στη ζωή σου, είναι η καλύτερη λύση..
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: HelenKoR στις 15/03/2009 1:07 μμ.

ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ! 30+ χρονων εκαστος ...

μου θυμιζετε τα παιδακια που λενε "εισαι χαζος" - "οχι, εσυ εισαι πιο χαζος"



ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ ΩΡΑ ΜΗΔΕΝ

Εγω ειμαι με τον Ari. (λιγος σταρχιδισμος δεν εβλαψε ποτε κανεναν-και κυριως στον χωρο του internet)
Και αν θελετε την γνωμη μου προτεινω να μην διαγραφεί κανενας .
Αν πραγματικα θελεις να αποχωρησεις δεν ειναι αναγκη να το ζητας απο τους admins . Υποτιθεται οτι εχεις την αποφασιστικοτητα να μην ξανακανεις Log in .
"Γνωμη μου και την καταθετω ." που ειπε και μια ψυχη
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: antoine στις 15/03/2009 2:45 μμ.

Ρε παίδες, και το φόρουμ μια μικρή κοινωνία είναι.

Δεν μπορεί να είμαστε όλοι τέλειοι (σαν κ μένα ας πούμε.. Το κατανοώ! ). Όπως και στη ζωή, στο στρατό, σε κάθε λογής ομάδα που αποτελείται από άτομα, θα υπάρχουν ιδιαιτερότητες και ιδιομορφίες. Εξάλλου θα ήταν πολύ βαρετό όλοι να είμασταν ίδιοι!!:)

Κανείς δεν αναγκάζει κανέναν να κάνει παρέα με κάποιον, και εννοείται ότι το φόρουμ δεν είναι (προσωπική άποψη) ιδιοκτησία κανενός (ή αν είναι δεν θα πρέπει να δείχνει έτσι). Καταλήγοντας λοιπόν να πω ότι και εγώ δεν πάω όλους τους κωλόγαυρους στην επικράτεια, αλλά τι να κάνω, έχω συνηθίσει να μου τα ζαλίζουν για τη μπάλλα!

Συμφωνώ με το σχόλιο της Ελένης, ότι δεν χρειάζεται να σε διαγράψουμε, αρκεί να μην ξανακάνεις login:) Καταλαβαίνω την αγανάκτησή σου, αλλά ακόμα και αν είχες δίκιο (που δεν το ξέρω γιατί δεν κρατάω στο μυαλό μου κακόβουλα σχόλια και δη από ιντερνετ) με τον τρόπο που το διατύπωσες το έχασες.

Σε μια κοινωνία είναι απαραίτητοι όλοι και πρέπει να δεχόμαστε τους άλλους με τις ιδιομορφίες τους, είτε είναι γκέι είτε όχι (τι λέω ρε ο μαλάκας.. ήμαρτον!)

Άντε φιλιά και ξεκολλήστε. Και πηγαίντε για καμιά ρακέτα, εγώ πήγα το πρωί και ξεκάβλωσα από ότι μαλακίες είχα στο κεφάλι μου εοε οεοεεο εεο οε οεοοε οε εο!!!:)

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: coot στις 15/03/2009 5:07 μμ.

Aris."Ας πω και γω την μαλ... ,e, γνώμη μου..
Δίνω ένα ακυρο στον αντώνη γιατί προβλήματα που έχει με ένα άτομο τον κάνει να μιλάει γενικά για το φόρουμ έτσι γίνετε κατακριτέος από πολλούς..

από την άλλη του δίνω δίκιο γιατί όντως , από τον λίγο καιρό που είμαι στο φόρουμ, διαπίστωσα ότι ο πολυμήχανος είναι αρκετά ιδιότροπος και δύστροπος άνθρωπος ( χωρίς να θέλω να γίνω επιθετικός, είναι προσωπική μου γνώμη)

εγώ βεβαια + αρκετοί άλλοι δεν θα σκάσουμε επειδή κάποιος είναι εκνευριστικός πολλές φορες... στο φόρουμ τον έχουμε, όχι στο σπίτι μας..
Aσε που σχεδόν πάντα είναι πολύ σωστός σε όλα τα θέματα που αναπτύσσουμε γύρω από τις μηχανές
έτσι γίνετε και πολύ χρήσιμος.
Τώρα άμα εγώ δεν είμαι αγαπητός σε σας η ο πολυμήχανος δεν είναι αγαπητός σε κανένα η ο οποιοσδήποτε δεν είναι αγαπητός σε οποιονδήποτε δε θα κάτσω να σκάσω.. χαλαρα..

μερικοί παίρνουν ,τις μετρητοίς, πράματα που δεν πρέπει.

Κάνοντας τα στραβά ματια σε κάτι που σε ενοχλεί ,εφόσον δεν εμπλέκονται άμεσα στη ζωή σου, είναι η καλύτερη λύση.."

Aris. +1050
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Polymhxanos στις 15/03/2009 9:31 μμ.

Για τους χαρακτηρισμούς ζητά συγνώμη ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ, έχετε όλοι δίκιο όσοι το είπατε.

Συγνώμη και από τον προσβληθέντα, εξτρά από τους υπολοίπους.

Αλλά άνθρωπος είμαι κι εγώ, πόσο να αντέξω κάποιον που κατηγορεί κι υποθέτει πράγματα, από αυτόν που του ζήτησε μια απλή διευκρίνιση;

Βρε συ Αντώνη, σε όλο σου το κείμενο δεν υπάρχει ούτε μια αναφορά του ονόματος Τράιουμφ. Μια διευκρίνιση σου ζήτησα , κι άρχισες να λες και να υποθέτεις σενάρια για εμένα και συνομωσίες, και ποιός θίχτηκε και άλλα τέτοια...

Τέσπα. Μέχρι εδώ οι αντμινς έχουν όλη την άδεια μου να σβήσουν το προσβλητικό μέρος της συζήτησης και να καθαρίσουν το θέμα.

Από εδώ και πέρα:

Αν θες την γνώμη μου ήρεμα κι ωραία, τώρα που την λύσαμε την απορία, κάποιος που θέλει να φύγει από ένα χώρο, φεύγει. Δεν ρίχνει ποστ ''φεύγω'' , γιατί έτσι δημιουργεί απορίες και ίσως αναταραχή. Έστω όμως ότι θέλεις να αποχεραιτήσεις, το δέχομαι. Και πάλι κάποιος που φεύγει και θέλει να αφήσει ένα αποχεραιτισμό, δεν αφήνει αρνητικά σχόλια, αποχεραιτάει και φεύγει. ''Πέρασα πολύ ωραία, σας εύχομαι όλους καλή συνέχεια''. Εσύ και ποστ ''φεύγω'' έριξες, και αρνητικό σχόλιο έκανες, και τπτ δεν διευκρίνισες. Κάποιος που διαβάζει το αρχικό σου κείμενο, μαθαίνει ότι το φόρουμ δεν είναι φόρουμ πια, κάποιοι (ποιοί;;;; ) είναι καλοί, κάποιοι (ποιοί πάλι; ) είναι κακοί και μένει με κακό συναίσθημα. Και ακόμα και όλα αυτά να τα δεχτώ ότι σε έπνιγε το συναίσθημα να το κάνεις, εσύ '''εφυγες'' και ακόμα εδώ είσαι... Όταν φεύγουμε, φεύγουμε, μαύρη πέτρα...δεν το συζητάμε κανά τρίμηνο.

Και πάλι συγνώμη για τους χαρακτηρισμούς μου, από όλους και ακόμα περισσότερο από τον προσβληθέντα.
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: antonis lironis στις 16/03/2009 3:16 πμ.

Όλοι λέτε οτι θα μπορούσα απλά να μην ξανακάνω login. Αυτό θα ήταν πολύ εύκολο για μένα
μιας και δεν έχω τίποτα να χάσω. Απλά ήθελα να περάσω και ένα μήνυμα με την αποχώρηση μου
που μόνο ο ANT PANOS ουσιαστηκά κατάλαβε. Ποιο είναι αυτό?
Να σας βάλω σε σκέψη και να αναρωτηθείτε, γιατί έφυγε ο Αντώνης?
Μήπως όντως υπάρχει πρόβλημα στο forum?
Μήπως πρέπει να κάνουμε κάτι? Τί φταίει? Βάλτε ένα post που να ρωτάει όλους αν πρέπει να γίνει κάτι
και τί φταίει αν όντως φταίει κάτι?
Ουσιαστηκά απο τα 450 μέλη μόνο τα 30 είναι ενεργά και ανάμεσα σε αυτά κάτι δεν πάει καλά.
Δεν αναφέρομαι για το θέμα με τον Polymihano. Υπάρχουν προβλήματα όχι μόνο δικά μου!!!!!!!!
Δεν το έχει δεί κανένας αυτό? Μόνο εγώ είμαι ο Μπορεί και να είμαι.
Μην μου πείτε οτι αυτό μπορούσε να γίνει με εμένα ακόμη στο forum χωρίς να φύγω ή να ρωτήσετε
ποια είναι τα προβλήματα? Τα έχω πει σε πολλούς και μπορείτε να τα δείτε όλοι. Εκτός και δεν θέλετε.
Πραγματικά δεν θέλω να είμαι ακόμη στο forum και κακός έκανα που ξαναμπήκα και απάντησα πάλι.

Aris."
Δίνω ένα ακυρο στον αντώνη γιατί προβλήματα που έχει με ένα άτομο τον κάνει να μιλάει γενικά για το φόρουμ έτσι γίνετε κατακριτέος από πολλούς..

"


Φίλε Άρη δεν έχω πρόβλημα μόνο απο ένα άτομο. Το πρόβλημα είναι γενικότερο και απλά το ξέσπασμα
με τον Polymihano βγείκε τώρα. Αν το το όλο θέμα του forum το βλέπεις πιο χαλαρά και έτσι για να περνάω την ώρα μου, πολύ καλά κάνεις. Έτσι έπρεπε να το δω και εγώ. Αλλά ο βλάκας ήθελα να ενδιαφερθώ παραπάνω. Που ήταν λάθος μου.

HelenKoR"
Και αν θελετε την γνωμη μου προτεινω να μην διαγραφεί κανενας .
"


Τα καταφέρατε και με κάνατε να ξαναμπώ μέσα.Ξενύχτις άνθρωπος και 6.30 δουλεύω.
Θέλω πραγματικά να διαγραφώ. Με μερικούς σίγουρα θα έχω επαφή.
Ευχαριστώ πολύ για όλα και να είστε όλοι καλά και πάλι χίλια συγνώμη.
Ελπίζω το forum της Triumph να γίνει το καλύτερο forum!!! Γειά.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: chris34 στις 16/03/2009 10:41 πμ.

Aris."Ας πω και γω την μαλ... ,e, γνώμη μου..

Κάνοντας τα στραβά ματια σε κάτι που σε ενοχλεί ,εφόσον δεν εμπλέκονται άμεσα στη ζωή σου, είναι η καλύτερη λύση.."


Σε αυτο που λες εχεις καποιο δικιο.Απο την αλλη ομως σου αρεσει να βγαζουν αλλοι το φιδι απο την τρυπα και εσυ να μενεις αμετοχος εφοσον σε ενοχλει ειτε αμεσα ειτε εμεσα;

antoine"
Κανείς δεν αναγκάζει κανέναν να κάνει παρέα με κάποιον, και εννοείται ότι το φόρουμ δεν είναι (προσωπική άποψη) ιδιοκτησία κανενός (ή αν είναι δεν θα πρέπει να δείχνει έτσι). Καταλήγοντας λοιπόν να πω ότι και εγώ δεν πάω όλους τους κωλόγαυρους στην επικράτεια, αλλά τι να κάνω, έχω συνηθίσει να μου τα ζαλίζουν για τη μπάλλα!

"


Να που ερχομαστε στα λογια του Αντωνη για συμπεριφορες κτλ κτλ!!
Καλα κανεις και εισαι οτι ομαδουλα θες να εισαι αλλα μην βριζεις τους αλλους γιατι αμα αρχισω και εγω τα καντηλια τοτε σιγουρα θα μας πεταξουν εξω απο αυτο εδω το φορουμ!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Aris. στις 16/03/2009 12:21 μμ.

[quote="chris34"] Σε αυτο που λες εχεις καποιο δικιο.Απο την αλλη ομως σου αρεσει να βγαζουν αλλοι το φιδι απο την τρυπα και εσυ να μενεις αμετοχος εφοσον σε ενοχλει ειτε αμεσα ειτε εμεσα; [quote="chris34"]

xexe ! Μα αυτό λέω φιλε Chris!

Γιατί να το βγάλεις το καημένο το φιδάκι από την τρυπα!
του θεού είναι κιαυτό
Κανε πως δεν το βλέπεις (εφόσον δε σε ενοχλεί άμεσα) στη τελική άμα σε χαλάει τόσο ρίξε λίγο χώμα στην τρυπα να μην φαίνεται
Aμα πας να το βγάλεις ίσως και να σε τσιμπήσει...

Τελικά είμαι και πολύ κλασσικός νεοέλληνας

================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Aris. στις 16/03/2009 12:24 μμ.

Ehm... Τρελη αποτυχία το Quote Chris...
Μάλλον πρέπει να ρωτήσω πως γίνετε να κόβω συγκεκριμένα κομμάτια από τα reply
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: chris34 στις 16/03/2009 12:33 μμ.

Οκ ρε φιλε Αρη!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: HelenKoR στις 16/03/2009 12:46 μμ.

το εγραψα στο πρωτο μου ποστ αλλα μαλλον περασε απαρατηρητο

HelenKoR"

ελπιζω αυριο να ερθεις στο molly malone's για να μπορεσουμε να συζητησουμε πιο ανετα το θεμα .
οχι για να σε "πεισω" να μεινεις στο forum -αυτο ειναι προσωπικο σου θεμα- αλλα για να δω εγω τι μπορω να κανω ωστε το forum να μην ειναι δυσαρεστο για τα μελη του .

"


αφου βρε Αντωνη μου δεν λες τι ακριβως σε ενοχλει και απλα μιλας για μια γενικη ειρωνεία . υπεθεσα οτι εχεις τσαντιστει με τον Πολυμηχανο (και μετα που βριστηκατε απλα μου το επιβεβαιωσες) . Μετα λες οτι δεν ειναι ο Πολυμηχανος το προβλημα και απλα ξεσπασες σε κεινον . πραγματικα δεν καταλαβαινω . πως περιμενεις να γινει το forum καλυτερο αν δεν πεις ποιο ακριβως ειναι το προβλημα και τι μπορουμε να κανουμε για να το διορθωσουμε ? λαθος σκεφτομαι ?

αν οντως αυτο που σε ενοχλει ειναι η συμπεριφορα καποιων , φανταζομαι οτι μπορεις να κανεις αυτο που ειπε ο Aris. . Ή μπορεις με ενα πμ να ζητησεις να προσεχουν τις εκφρασεις τους . Μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε . Ελληνικα (και greeklish μη σου πω!) διαβαζουμε . Κατανοηση εχουμε . Λυσεις βρισκουμε . Το προβλημα θα ειναι αν ο αλλος δεν συνεργαστει .

και επειδη βλεπω οτι μεσω internet δεν εμβαθυνεις σου λεω οτι οποτε θες ελα σε επομενη συναντηση για να μιλησουμε face to face και να βγαλουμε καποια ακρη . γιατι μην περιμενεις βελτιωση αν δεν υποδειξεις τα μελανα σημεια του forum . οπως ειπε και ο ANT PANOS , κι εσυ μελος εισαι . και αν θελεις ενα καλυτερο forum τι κανεις ? σηκωνεσαι και φευγεις ?

και κατα την γνωμη μου , ο Πολυμηχανος ειχε δικιο αυτη τη φορα . οχι που αρχισε να βριζει (το ξεκαθαριζω αυτο) . αλλα καλως ή κακως ειχε μια απορια . επρεπε να αρχισετε τους χαρακτηρισμους ? θα μου πειτε τωρα και με το δικιο σας οτι παλιοτερα που καποιος ειχε απορια , ο Πολυμηχανος απαντουσε ακομψα . οκ . εχετε δικιο . αλλα φανταζομαι οτι μετα απο αυτο , θα ξανασκεφτει δυο φορες πριν αρχισει τους χαρακτηρισμους . ειναι εξυπνος ανθρωπος . δεν μπορει .... μια , δυο , τρεις . θα το πιασει το νοημα .
αλλα αν μη τι αλλο εκεινος ζητησε συγνωμη . πραγμα πολυ σημαντικό και ευγενικο .

αυτα . καντε ο,τι καταλαβαινετε . no offense
τους χαιρετισμους μου
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: jimdom στις 16/03/2009 12:48 μμ.

Aris."
Τελικά είμαι και πολύ κλασσικός νεοέλληνας
"

Αν ησουν ο κλασσικος νεοελληνας θα επρεπε να ειχες παρει z750....
Το οτι ενα μελος αποχωρει σιγουρα δεν ειναι οτι πιο ευχάριστο,Σιγουρα εχει τη δικη του γνωμη κ αν πραττει σωστα ή οχι ειναι σε θεση να το κρινει..
Αυτο που θα ηθελα να ξεκαθαριστει ειναι γιατι δεν διαγραφτηκε οπως ζητησε;

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: HelenKoR στις 16/03/2009 12:55 μμ.

Aris."

Γιατί να το βγάλεις το καημένο το φιδάκι από την τρυπα!
του θεού είναι κιαυτό
Κανε πως δεν το βλέπεις (εφόσον δε σε ενοχλεί άμεσα) στη τελική άμα σε χαλάει τόσο ρίξε λίγο χώμα στην τρυπα να μην φαίνεται
"




Θεος 'χωρεστο το φιδακι
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.