reset νέων απαντήσεων - θεμάτων

reset νέων απαντήσεων - θεμάτων  

  Από: Leoni στις 25/09/2008 3:01 μμ.

ρε συ Hell Encore , γλόμπο μοτ....

θέλω μιά χάρη..να ψάξουμε κάτι αν μπορεί να φτιαχτεί.


λοιπόν, οταν το μέλος μπαίνει στην κεντρική σελίδα που δείχνει τους υποφακέλους και είναι είτε κόκκινόι
(αδιάβαστα θέματα μέσα) είτε μαύροι (δεν έχει γραφτεί κάτι καινούργιο)


αυτό μπορεί να έχει ο κάθε χρήστης μιά επιλογή που να κάνει προσωπικο ρισέτ τα θέματα.?

εγώ δηλαδή πχ. είναι ένα θέμα που δεν με ενδιαφέρει να το ανοίξω και προκαλεί τηνν εντίπωση όμως κ'άθε φορά που είμαι στην κεντρική σελίδα οτί έχει δωθεί απάντηηση σε άλλο θρέντ στη νίδια κατηγορία θέματος.

δηλαδή κάθε φορά που μπαίνω στην κεντρική σελίδα πρέπει να ανοίγω όλες τις κατηγορίες θεμ΄.ατων μία μία ΄για να βλέπω αν πραγματικά έχει ΄δωθεί νέα απάνρηση ή νέο θρέντ ή αν απλά είναι κάποιο προυπάρχον θρεντ που δεν με ενδιαφέρει να ανοίξω να διαβάσω.


και ερωτώ Μέγα Γλόμπο Μοτ.... (ζητάω πολλά?? )

θέλω ένα κουμπί στην κεντρική σελίδα που να μου κάνει ρισέτ (να μου μαυρίζει τουςε φακέλους - σαν να είναι διαβασμένοι.)

σαν να μου έχει ανοίξεει τους φακέλους όλους. και από τη στιγμη΄που πατάω το κομβίο να αρχίζει πάλι εξαρχής το κοκκίνισμα των φακέλων. όταν ξαναγράφεται απάντηση σε θρέντ, ή νέο θρέντ μπαίνει στην ανάλογη κατηγορία.

το μήνυμα αυτό θα δημοσιοποιηθεί στο φόρουμ για λόγους εκβιασμού

3>4

Re: reset νέων απαντήσεων - θεμάτων  

  Από: HelenKoR στις 25/09/2008 3:08 μμ.

αν πεσεις στα γόνατα και με παρακαλεσεις λιιιιιιιιιιγο ακομα , κατι μπορει να κανουμε















που θες να ξερω ? θα διαβασει το post ο admin που ειναι πιο ειδικός και θα σου απαντήσει εκείνος
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: reset νέων απαντήσεων - θεμάτων  

  Από: Costas στις 26/09/2008 4:21 μμ.

O καλός Θεούλης έχει φροντίσει για όλα.Αν ψάχνατε λίγο θα βλέπατε οτι στην αρχική σελίδα κάτω δεξιά υπάρχει η επιλογή * Σημειώστε τις Δ. Συζητήσεις αναγνωσμένες που κάνει ακριβώς αυτή τη δουλειά.

Re: reset νέων απαντήσεων - θεμάτων  

  Από: Leoni στις 26/09/2008 8:10 μμ.

ψαξαμε αλλα δεν το παρατηρήσαμε..

είχα δεί μόνο το delete all board cookies.

το οπόιο και δεν μου έκανε τίποτα..

είμαι λίγο γκάβακλας..οκ??
3>4