Δυσάρεστα Νέα για το biker spirit

Δυσάρεστα Νέα για το biker spirit  

  Από: kpfotiadis στις 25/07/2012 11:13 πμ.

Τη Δευτέρα το απόγευμα, περίπου 15:30, στο γραφείο του BikerSpirit.net, που είναι και προσωπικό μου γραφείο για την τελευταία εικοσαετία, εκδηλώθηκε πυρκαγιά από βραχυκύκλωμα με αποτέλεσμα την ολοσχερή καταστροφή.

Η πυροσβεστική έφτασε εγκαίρως ώστε να δια-σωθούμε δύο άτομα που βρισκόμασταν στο κτίριο. Το αποτέλεσμα είναι να καταστραφεί όλος ο εξοπλισμός και το αρχείο του περιοδικού αλλά και το προσωπικό μου αρχείο 25 ετών.

Ζητούμε την κατανόηση όσων περίμεναν φωτογραφίες και βίντεο, αλλά αυτή τη στιγμή τα μόνα που διασώζοντε είναι όσα είναι ανεβασμένα στο διαδίκτυο.

Από αύριο ξεκινάει από την αρχή το εκ νέου στήσιμο του αρχηγείου του BikerSpirit.net, γι’αυτό συγχωρήστε μας την για λίγες μέρες ελλιπή παρουσία μας.



Με εκτίμηση,

Γιώργος Φιωτάκης – BikerSpirit Team

πηγη : http://www.bikerspirit.net/main/?p=5642

Κουράγιο φίλε Γιώργο.

Re: Δυσάρεστα Νέα για το biker spirit  

  Από: kpfotiadis στις 25/07/2012 11:16 πμ.

kpfotiadis"Τη Δευτέρα το απόγευμα, περίπου 15:30, στο γραφείο του BikerSpirit.net, που είναι και προσωπικό μου γραφείο για την τελευταία εικοσαετία, εκδηλώθηκε πυρκαγιά από βραχυκύκλωμα με αποτέλεσμα την ολοσχερή καταστροφή.

Η πυροσβεστική έφτασε εγκαίρως ώστε να δια-σωθούμε δύο άτομα που βρισκόμασταν στο κτίριο. Το αποτέλεσμα είναι να καταστραφεί όλος ο εξοπλισμός και το αρχείο του περιοδικού αλλά και το προσωπικό μου αρχείο 25 ετών.

Ζητούμε την κατανόηση όσων περίμεναν φωτογραφίες και βίντεο, αλλά αυτή τη στιγμή τα μόνα που διασώζοντε είναι όσα είναι ανεβασμένα στο διαδίκτυο.

Από αύριο ξεκινάει από την αρχή το εκ νέου στήσιμο του αρχηγείου του BikerSpirit.net, γι’αυτό συγχωρήστε μας την για λίγες μέρες ελλιπή παρουσία μας.



Με εκτίμηση,

Γιώργος Φιωτάκης – BikerSpirit Team

πηγη : http://www.bikerspirit.net/main/?p=5642

Κουράγιο φίλε Γιώργο."



Re: Δυσάρεστα Νέα για το biker spirit  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 25/07/2012 2:06 μμ.

Κρίμα ρε γμτ!

Το καλό είναι ότι γλυτώσατε εσείς και θα τα ξαναφτιάξετε ακόμα καλύτερα!Ξέρω τόσες μνήμες σε αρχείο,τόσες φωτογραφίες και βίντεο ειναι δύσκολο να ξαναβρεθούν αλλά είσαι μιά χαρά και αυτό έχει σημασία.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Δυσάρεστα Νέα για το biker spirit  

  Από: nfot στις 25/07/2012 4 μμ.

Κριμα για τον Φιω. Εχασε τη δουλεια τοσων χρονων, αλλα παλι καλα που βγηκανε ζωντανοι.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Δυσάρεστα Νέα για το biker spirit  

  Από: mixalakis στις 26/07/2012 9:42 πμ.

Καλό κουράγιο!

Re: Δυσάρεστα Νέα για το biker spirit  

  Από: grgasteus στις 08/08/2012 10:26 πμ.

κουράγιο παιδιά !!!
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...