moto wash..........

moto wash..........  

  Από: strani στις 09/02/2011 3:12 μμ.

Μετα απο 1 χρονο ειπα να πλυνω καλα το γατι μου.Που ομως ?εντελως τυχαια βρηκα στο τελος της αχαρνων [Ν.ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ] το ΜΟΤΟ WASH ο νικολας που πλενει ειναι και το αφεντικο.Καφεδακι κουβεντουλα μερακι και το κυριοτερο πολυ καλη και υπευθυνη δουλεια Να σημειωσω οτι τα παιδια απο το φορουμ θα εχουν εκπτωση.Επισης το παλικαρι εχει ενα μαυρο TIGER 08 και το πουλαει.Για πηγαινετε μια βολτουλα

Re: moto wash..........  

  Από: Sprinter στις 09/02/2011 3:30 μμ.

Εγω το πλενω στην αυλή μου. Μπυρίτσα, ζεν και περνάω ενα ευχάριστο πρωινό Σαββάτου 1 φορά το τρίμηνο.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: moto wash..........  

  Από: strani στις 09/02/2011 3:43 μμ.

Sprinter"Εγω το πλενω στην αυλή μου. Μπυρίτσα, ζεν και περνάω ενα ευχάριστο πρωινό Σαββάτου 1 φορά το τρίμηνο."
ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ..αλλα μια φορα το χρονο ενα καλο πλυσιμο σε σημεια που δεν παει το χερι...και ενα FULL SPA νομιζω οτι ειναι θεμα συντηρησης Ασε που τρεχει τωρα και πιο πολυυυυυυυυ

Re: moto wash..........  

  Από: Sprinter στις 09/02/2011 3:55 μμ.

Γιατι τι έχει αυτός μακρύτερο από μένα και φτάνει εκεί που δε φτάνω εγώ?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: moto wash..........  

  Από: Native στις 09/02/2011 4:02 μμ.

Τιμούλα?
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: moto wash..........  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 09/02/2011 4:04 μμ.

Sprinter"Γιατι τι έχει αυτός μακρύτερο από μένα και φτάνει εκεί που δε φτάνω εγώ? "


To εχω δει το μαγαζι και μαλιστα ηταν κλειστο για καμια β δομαδα πριν λιγο καιρο λογω κρεμαλας.
Αν κανει οντως καλη δουλεια (καλυτερη αποτον καραφλα Smprinis Wash n Go που δεν νομιζω...) θα περασω να πλυνω το σκουτερ μπας και φανει το χρωμα του.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: moto wash..........  

  Από: strani στις 09/02/2011 4:21 μμ.

Sprinter"Γιατι τι έχει αυτός μακρύτερο από μένα και φτάνει εκεί που δε φτάνω εγώ? "

συ ειπας......

Re: moto wash..........  

  Από: strani στις 09/02/2011 4:25 μμ.

[quote="Native"]Τιμούλα?[ gogas moto wash

Re: moto wash..........  

  Από: vagtyrp στις 09/02/2011 4:54 μμ.

www.motoshower.gr κάρολος, δουλειά καταπληκτική, πάω εκεί από τότε που το πήρα και είμαι υπερευχαριστημένος από όλες τις απόψεις!

Re: moto wash..........  

  Από: Native στις 09/02/2011 5:09 μμ.

Ναι οκ, με την έκπτωση που ανεφέρεις λέω...
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: moto wash..........  

  Από: NikosV στις 09/02/2011 8:34 μμ.

vagtyrp"http://www.motoshower.gr κάρολος, δουλειά καταπληκτική, πάω εκεί από τότε που το πήρα και είμαι υπερευχαριστημένος από όλες τις απόψεις! "




http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: moto wash..........  

  Από: bonnie στις 10/02/2011 12:45 πμ.

automoto shine, βουλιαγμενης 100 κ ηλια ηλιου.
αστερατη δουλεια, με γυαλισμα, κλπ, 10 ευρω αν θυμαμαι καλα (γιατι ειμαι κ απλυτη πολυ καιρο τωρα.. ), τα παιδια ειναι σουπερ, κερνανε καφεδακι, κ ευχαριστιεσαι κ κουβεντουλα με τον γιωργο!

εγω δεν τους αλλαζω... απο το πρωτο πλυσιμο, εδω κ πολλα χρονια, ειμαι σταθερη..
στριβω, αρα υπαρχω...
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:47, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: moto wash..........  

  Από: tcool στις 10/02/2011 1:33 μμ.

motoshower.gr

Παιδι'α το παλικάρι έχει μεράκι και γνώσεις.
Πήγα πριν 3 μήνες και δεν το αλλάζω με τίποτα.
κάθε φορά κάνει το tiger μου πιο καθαρό και απότι το πήρα καινούριο.!!

Re: moto wash..........  

  Από: Aris. στις 10/02/2011 1:43 μμ.

11 €!? απαπαπα...
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: moto wash..........  

  Από: bonnie στις 10/02/2011 5:39 μμ.

cool"motoshower.gr

Παιδι'α το παλικάρι έχει μεράκι και γνώσεις.
Πήγα πριν 3 μήνες και δεν το αλλάζω με τίποτα.
κάθε φορά κάνει το tiger μου πιο καθαρό και απότι το πήρα καινούριο.!! "


που ειναι αυτος? πληροφοριακα...
στριβω, αρα υπαρχω...