Έκθεση μοτοσυκλέτας 2009

Έκθεση μοτοσυκλέτας 2009  

  Από: HelenKoR στις 05/04/2009 4:31 μμ.

Ο Πανελλήνιος Σύνδεσμος Εμπόρων Εισαγωγέων Δικύκλων και η εταιρεία GEM Eπικοινωνία διοργανώνουν την Έκθεση Μοτοσικλέτας 2009, που θα πραγματοποιηθεί από τις 6 έως τις 10 Μαΐου στο εκθεσιακό κέντρο ΕΚΕΠ (12ο χλμ Ε.Ο. Αθηνών-Λαμίας).

Η συνολική έκταση της έκθεσης θα είναι 17.500 τ.μ., στα οποία θα παρουσιαστούν όλα τα νέα προϊόντα και οι υπηρεσίες της ελληνικής αγοράς: Μοτοσικλέτες, scooters, ποδήλατα, αξεσουάρ, κράνη, είδη ένδυσης, ανταλλακτικά, ελαστικά, λιπαντικά, βελτιωτικά προϊόντα, είδη συντήρησης και αγωνιστικές ομάδες.

Παράλληλα, θα διοργανωθούν εντός και εκτός του εκθεσιακού χώρου ψυχαγωγικές εκδηλώσεις και προβολές. Το ωράριο λειτουργίας της έκθεσης θα είναι τις εργάσιμες ημέρες από τις 3 το μεσημέρι μέχρι τις 10 το βράδι, ενώ το Σαββατοκύριακο οι πύλες της θα είναι ανοικτές από τις 10 το πρωί.

Περισσότερες πληροφορίες, στην ηλεκτρονική διεύθυνση http://www.motoexpo.gr
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Έκθεση μοτοσυκλέτας 2009  

  Από: Cpt. Haddock στις 06/04/2009 10:31 πμ.



Μάλιστα...

Ενα ΣΚ ανοιχτο μονο και ακριβώς πανω στο 36ωρο...

"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Έκθεση Μοτοσυκλέτας 6-10 Μαϊου 2009  

  Από: dimchrist στις 22/04/2009 4:13 μμ.



O Πανελλήνιος Σύνδεσμος Εμπόρων - Εισαγωγέων Δικύκλων και η εταιρία GEM Επικοινωνία ανακοινώνουν την διοργάνωση της Έκθεσης Μοτοσικλέτας 2009, που θα πραγματοποιηθεί από Τετάρτη 06 έως και Κυριακή 10 Μαΐου 2009, στο Εκθεσιακό Κέντρο Ε.Κ.Ε.Π. (12ο χλμ. Εθνικής οδού Αθηνών - Λαμίας).



Το ωράριο λειτουργίας της έκθεσης θα είναι από 15.00 έως 22.00, για τις ημέρες από Τετάρτη 6 έως και Παρασκευή 8 Μαΐου 2009. Τις ημέρες Σάββατο 9 και Κυριακή 10 Μαΐου 2009, η έκθεση θα λειτουργήσει από 10.00 έως 22.00. Ο γνωστός σε όλους ετήσιος Πανελλήνιος θεσμός, που επί 15 χρόνια στηρίζει και προάγει τον κλάδο της μοτοσυκλέτας, θα διοργανωθεί σε χώρο συνολικής έκτασης 17.500 τετραγωνικών μέτρων και τα προϊόντα και οι υπηρεσίες που θα εκτείθενται στην έκθεση θα είναι τα εξής:

Μοτοσυκλέτες, Scooters, Ποδήλατα, Αξεσουάρ, Κράνη, Είδη ένδυσης, Ανταλλακτικά, Ελαστικά, Λιπαντικά, Βελτιωτικά προϊόντα, Προϊόντα συντήρησης, Υπηρεσίες, Ειδικός Τύπος, Χορηγοί, Τράπεζες, Λέσχες, Φορείς, Αγωνιστικές ομάδες. Η Έκθεση Μοτοσυκλέτας 2009 θα καλυφθεί έντονα μέσα από ένα μεγάλο και ολοκληρωμένο πλάνο διαφημιστικής υποστήριξης, το οποίο θα περιλαμβάνει δημοσιογραφικές καλύψεις σε όλα τα Μ.Μ.Ε. και άμεση διαφημιστική προβολή με τηλεοπτικά και ραδιοφωνικά spot, καταχωρήσεις στον Tύπο και outdoor panels.

Η έκθεση προβάλλεται, από την 25η Μαρτίου 2009, μέσα από την ιστοσελίδα http://www.motoexpo.gr

Παράλληλα με την λειτουργία της έκθεσης θα διοργανωθούν, εντός και εκτός του εκθεσιακού χώρου, ψυχαγωγικές εκδηλώσεις με εκπληκτικά stunts, προβολές, διαγωνισμοί, κληρώσεις πολλών δώρων κ.α. θέματα σχετικά με την έκθεση. Οι εκδηλώσεις αυτές θα επικοινωνηθούν, επιπρόσθετα από το πλάνο διαφημιστικής υποστήριξης, με χορηγούς επικοινωνίας τηλεοπτικούς, ραδιοφωνικούς σταθμούς και τα μεγαλύτερα και εγκυρότερα περιοδικά μοτοσυκλέτας.

http://www.cityauto.gr/moto/article.cit ... r?aid=1698

http://www.motoexpo.gr/index2.asp

Triple Way

Re: Έκθεση Μοτοσυκλέτας 6-10 Μαϊου 2009  

  Από: ATN PANOS στις 22/04/2009 4:19 μμ.

πολυ θα ηθελα να παω αν βρω παρεα,φυσικα!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Έκθεση Μοτοσυκλέτας 6-10 Μαϊου 2009  

  Από: Cpt. Haddock στις 22/04/2009 4:26 μμ.

Όπως έγραψα και εδώ viewtopic.php?f=7&t=1010 , δε φτάνει που τη συρικνώσανε σε 5 μέρες την έβαλαν και το ΣΚ που γίνεται το 36ωρο...

Οι άχρηστοι
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Έκθεση Μοτοσυκλέτας 6-10 Μαϊου 2009  

  Από: mixalakis στις 22/04/2009 5:50 μμ.

Αν δεν έχω φύγει εκτός Αθηνών από την Τετάρτη, θα πάω Τετάρτη απόγευμα.

Re: Έκθεση Μοτοσυκλέτας 6-10 Μαϊου 2009  

  Από: ATN PANOS στις 22/04/2009 5:54 μμ.

θα ηθελα παρα πολυ να ανεβω,αλλα η μονη μερα που ισως να τα καταφερω,ειναι η κυριακη!!
τι θα λεγατε να μαζευτουμαι οσοι μπορουμε να παμε στην εκθεση ολοι μαζι
σαν forum εννοω,και να γνωριστουμε με την ευκαιρια!!!
και γιατι οχι μετα για κανενα καφεδακι η φαγητο!!!

προσωπικα θα κανω οτι ειναι δυνατον για να ερθω
με την προυποθεση να βρω καποιον φιλο απο εδω για παρεα,και
καποιος να με βοηθησει λεγοντας μου με τροπο μπορω να παω απο το λιμανι στην εκθεση
γιατι απο αθηνα ειμαι παντελως ασχετος!!!!

ο jimdom μου ειπε οτι ισως να μπορεσει να βοηθησει!!!!thx
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Έκθεση Μοτοσυκλέτας 6-10 Μαϊου 2009  

  Από: mixalakis στις 22/04/2009 5:58 μμ.

Είναι αλήθεια φίλε Πάνο ότι στο λιμάνι του Πειραιά δεν βγάζεις εύκολα άκρη.
Αλλά ρωτήσεις για εθνική Αθηνών - Λαμίας μετά θα είσαι ΟΚ.

Re: Έκθεση Μοτοσυκλέτας 6-10 Μαϊου 2009  

  Από: dimchrist στις 22/04/2009 6:13 μμ.

Sorry παιδιά δεν είχα δει το ποστ της Ελένης.

Δεν ξέρω ακόμα αν θα πάω. Πάντως Κυριακή (τελευταία μέρα) λογικά θα έχει πολύ κόσμο...

Triple Way

Re: Έκθεση Μοτοσυκλέτας 6-10 Μαϊου 2009  

  Από: jimdom στις 22/04/2009 7:10 μμ.

ATN PANOS"θα ηθελα παρα πολυ να ανεβω,αλλα η μονη μερα που ισως να τα καταφερω,ειναι η κυριακη!!
τι θα λεγατε να μαζευτουμαι οσοι μπορουμε να παμε στην εκθεση ολοι μαζι
σαν forum εννοω,και να γνωριστουμε με την ευκαιρια!!!
και γιατι οχι μετα για κανενα καφεδακι η φαγητο!!!

προσωπικα θα κανω οτι ειναι δυνατον για να ερθω
με την προυποθεση να βρω καποιον φιλο απο εδω για παρεα,και
καποιος να με βοηθησει λεγοντας μου με τροπο μπορω να παω απο το λιμανι στην εκθεση
γιατι απο αθηνα ειμαι παντελως ασχετος!!!!

ο jimdom μου ειπε οτι ισως να μπορεσει να βοηθησει!!!!thx"


Αν καταφερεις να ανεβεις,παμε μαζι!

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Έκθεση μοτοσυκλέτας 2009  

  Από: HelenKoR στις 23/04/2009 2:30 μμ.

προσωπικη αποψη : δεν με ενθουσιαζει η ιδεα της εκθεσης . δεν νομιζω οτι θα εχει κατι καινουριο να δω . θα ειναι ψιλοβαρετα τα πραγματα . ΑΛΛΑ αν ερθεις Πανο τοτε αλλαζει το πραγμα
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Έκθεση μοτοσυκλέτας 2009  

  Από: Sprinter στις 23/04/2009 2:35 μμ.

HelenKoR" ΑΛΛΑ αν ερθεις Πανο τοτε αλλαζει το πραγμα "


ΧΑ ΧΑ. Τότε τα πράγματα γίνονται ενδιαφέροντα...

[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Έκθεση μοτοσυκλέτας 2009  

  Από: HelenKoR στις 23/04/2009 2:40 μμ.

καλα μην χαιρεσαι .

αντε να οργανωσεις καμια εκδρομη που δεν θα πας και ασε τα αλλα τα κοντινα σε μας
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Έκθεση μοτοσυκλέτας 2009  

  Από: Cpt. Haddock στις 24/04/2009 10:10 πμ.

Εγω θα πάω την Πέμπτη στην Εκθεση. Η πρώτη μέρα λογικά θα ειναι για τυπο κλπ, το ΣΚ θα λειπω οποτε Πέμπτη απογεμα μένει...
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Έκθεση μοτοσυκλέτας 2009  

  Από: ATN PANOS στις 25/04/2009 1:01 πμ.

τελικα παιδια δεν βλεπω να μαζευομαστε,οποτε λεω να μην ερθω
ουτε εγω.
μην τρεχουν και τα παιδια (jimdom,heleKoR), εξαιτιας μου....
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.