ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ-ΑΓΡΑΦΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ IGNITECH

ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ-ΑΓΡΑΦΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ IGNITECH  

  Από: Alex_Tsakis στις 15/12/2012 8:01 μμ.

Καλησπερα στην παρεα... Λοιπον παιδια θελω να μου πειτε τη γνωμη σας για εγκεφαλους IGNITECH... Ψιλοψαχτηκα στο google και ειδα οτι εχει το πιο ολοκληρωμενο πακετο... Launch control, QuickShifter, Traction νομιζω επισης και ολα τα καλα για να στηθεις στο φαναρι... Λοιπον τι λετε ολα αυτα να τα ειχε ο τιγρης;;;

Re: ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ-ΑΓΡΑΦΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ IGNITECH  

  Από: NikosV στις 15/12/2012 8:29 μμ.

Alex_Tsakis"...θελω να μου πειτε τη γνωμη σας...για να στηθεις στο φαναρι... Λοιπον τι λετε ολα αυτα να τα ειχε ο τιγρης;;; "


καγκουρια !!

http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ-ΑΓΡΑΦΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ IGNITECH  

  Από: vagtyrp στις 15/12/2012 8:48 μμ.

NikosV"
Alex_Tsakis"...θελω να μου πειτε τη γνωμη σας...για να στηθεις στο φαναρι... Λοιπον τι λετε ολα αυτα να τα ειχε ο τιγρης;;; "


καγκουρια !!

"



εγώ λέω να πάρεις άλλο μηχανάκι....να στηθείς στο φανάρι με όποιον θέλεις....

Re: ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ-ΑΓΡΑΦΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ IGNITECH  

  Από: Alex_Tsakis στις 15/12/2012 8:53 μμ.

Σιγουρα δεν ειναι η μηχανη στην οποια ταιριαζουν απολυτα αυτα αλλα το αλητικο στοιχειο το χει και με το παραπανω... Και δε την αλλαζω με τπτ...

Re: ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ-ΑΓΡΑΦΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ IGNITECH  

  Από: johnygalan στις 15/12/2012 10:06 μμ.

Εγώ πάλι λέω να έρθεις καμιά μέρα Μέγαρα...πίστεψε θα το ευχαριστηθείς πολύ περισσότερο και
θα μάθεις και δυο πράγματα.
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ-ΑΓΡΑΦΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ IGNITECH  

  Από: vassat στις 15/12/2012 10:10 μμ.

Alex_Tsakis"Καλησπερα στην παρεα... Λοιπον παιδια θελω να μου πειτε τη γνωμη σας για εγκεφαλους IGNITECH... Ψιλοψαχτηκα στο google και ειδα οτι εχει το πιο ολοκληρωμενο πακετο... Launch control, QuickShifter, Traction νομιζω επισης και ολα τα καλα για να στηθεις στο φαναρι... Λοιπον τι λετε ολα αυτα να τα ειχε ο τιγρης;;; "


Είναι εύκολο κάποιο σχετικό λινκ;
/ ΒΣ

Re: ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ-ΑΓΡΑΦΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ IGNITECH  

  Από: Alex_Tsakis στις 15/12/2012 11:12 μμ.

Πιστα θελω να γιαννη απλα περιμενω να γεμισει λιγο η τσεπη να βαλω λαστιχακια.. Το επισημο site ειναι αυτο http://www.ignitech.cz .

Re: ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ-ΑΓΡΑΦΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ IGNITECH  

  Από: dimchrist στις 16/12/2012 10:05 πμ.

Αν σου αρέσει να σκαλίζεις τότε πάσο, διαφορετικά το θεωρώ πεταμένα λεφτά. Ποιο πολύ θα σε βοηθήσει/ευχαριστηθείς ένα μηχανάκι ss παρά να πας να τα ρίξεις στον Τϊγρη. Άσε που μπορεί να σου βγει ποιο οικονομικά από ότι υπολόγιζες μιας και π.χ. με 3χιλιάρικα αγοράζεις Daytona 675 χωρίς πινακίδα και το έχεις μόνο για πίστα.
Από εκεί και πέρα αν προχωρήσεις στην αγορά των καλουδιών θα ήθελα να μας ενημερώσεις πως τα είδες.

Triple Way

Re: ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ-ΑΓΡΑΦΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ IGNITECH  

  Από: Alex_Tsakis στις 16/12/2012 10:22 μμ.

Εννοειται οτι θα ενημερωσω!!! Ειμαι βεβαια ακομη αρκετα σκεπτικος αλλα μαλλον θα το κανω....

Re: ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ-ΑΓΡΑΦΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ IGNITECH  

  Από: chris34 στις 17/12/2012 7:15 μμ.

Alex_Tsakis"Σιγουρα δεν ειναι η μηχανη στην οποια ταιριαζουν απολυτα αυτα αλλα το αλητικο στοιχειο το χει και με το παραπανω... Και δε την αλλαζω με τπτ... "




Αλητικος δεν ειναι σε καμια περιπτωση ο μαμα τιγρακος.Αλητικος γινεται αμα θες!
Τωρα αν φτασεις σε αυτο το σημειο καλυτερα να ειχες ενα αλλο μηχανακι.
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ-ΑΓΡΑΦΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ IGNITECH  

  Από: john doufexis στις 19/12/2012 12:13 μμ.

μηπως ειχες ΤDM πριν ?

περα απ την πλακα, για υπολογισε τα εξοδα αυτα σε βενζινες για βολτες λαστιχα κ εισοδο σε πιστα ?

κ μεταξυ μας ειναι αλιως να σε συγχαιρουν ατομα σε μια πιστα γι αυτα που εμαθες με το ΜΑΜΑ μηχανακι σου κ αλιως τα συγχαρικια μουτζες καντηλια απ την κοντρα σε φαναρι !!!

παντως οτι κ αν κανεις με το καλο κ να χαιρεσαι το μηχανακι σου κ παντα ΟΡΘΙΟΣ !!!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ-ΑΓΡΑΦΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ IGNITECH  

  Από: billis 1050 στις 26/01/2013 8:25 μμ.

[quote="vagtyrp":oerai72h]
NikosV"
Alex_Tsakis"...θελω να μου πειτε τη γνωμη σας...για να στηθεις στο φαναρι... Λοιπον τι λετε ολα αυτα να τα ειχε ο τιγρης;;; "


καγκουρια !!

"



εγώ λέω να πάρεις άλλο μηχανάκι....να στηθείς στο φανάρι με όποιον θέλεις.... [/quote:oerai72h]

Δεν συμφωνω στην αποψη οτι ο τιγρης δεν ειναι γ αυτα του ειδους τα πραματα...Γιατι τις βασεις τις εχει βλεπε 1050 τρικυλινδρο που στα 400 μετρα κανει θαυματα...Απλα δεν ειναι στα κριτηρια για να αγορασεις αυτο το μηχανακι οτι εχει π.χ 0-100 3,4...Συμφωνω παντως πως δεν ταιριαζει τετοιου στυλ φερσιμο στον τιγραρο...