να τι μπορουμε να παθουμε!!!!!!

Re: να τι μπορουμε να παθουμε!!!!!!  

  Από: chris34 στις 02/12/2009 11:49 πμ.

mixalakis"Τα πράγματα είναι απλά.

Έγινε σαφώς λάθος χειρισμός και λόγω της υγρασίας ήρθε η πτώση.
Είναι γεγονός ότι στους ορεινούς δρόμους υπάρχουν στροφές με υγρασία, ακόμα και σε ηλιόλουστες μέρες. Υπάρχουν μάλιστα κομμάτια δρόμου που από την μόνιμη υγρασία έχουν πιάσει γλίτσα και γλυστράνε πάντα!

Το κακό είναι ότι σε πολλές βόλτες όλοι θέλουν να το παίξουν γρήγοροι και τρέχουν παραπάνω από όσο επιτρέπει ο δρόμος, ειδικά αν δεν τον ξέρουν."


Συμφωνω απολυτα!!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: να τι μπορουμε να παθουμε!!!!!!  

  Από: bekris στις 02/12/2009 12:36 μμ.

Είσασταν εκεί ???

Εαν ναι το φορτηγό δεν το είδατε ?? ?

Re: να τι μπορουμε να παθουμε!!!!!!  

  Από: chris34 στις 02/12/2009 12:54 μμ.

bekris"Είσασταν εκεί ???

Εαν ναι το φορτηγό δεν το είδατε ?? ? "


Ποιο φορτηγο;4 αυτοκινητα περνανε απ'οσο ειδα!Σε ποιο σημειο ειναι το φορτηγο;
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: να τι μπορουμε να παθουμε!!!!!!  

  Από: bekris στις 02/12/2009 1:05 μμ.

Εάν "δεις" καλύτερα το βινΔεο θα καταλάβεις ότι υπάρχουν και νταλίκες και τρακτερ και απ όλα.
Εγώ πάντως αυτό που ξεχώρισα είναι το φορτηγό με τις βλακείες και τις ειρωνείες.

Ναι μπορεί να μην τηρούνταν όλοι οι κανόνες ασφαλείας ... μπορεί πολλά …αλλά όχι και με τίποτα να ειρωνεύεσαι την πτώση του άλλου.

Εκτως και εάν είσουν εκεί διπλά και τα είδες όλα ξεκάθαρα

Re: να τι μπορουμε να παθουμε!!!!!!  

  Από: chris34 στις 02/12/2009 1:12 μμ.

bekris"Εάν "δεις" καλύτερα το βινΔεο θα καταλάβεις ότι υπάρχουν και νταλίκες και τρακτερ και απ όλα.
Εγώ πάντως αυτό που ξεχώρισα είναι το φορτηγό με τις βλακείες και τις ειρωνείες.

Ναι μπορεί να μην τηρούνταν όλοι οι κανόνες ασφαλείας ... μπορεί πολλά …αλλά όχι και με τίποτα να ειρωνεύεσαι την πτώση του άλλου.

Εκτως και εάν είσουν εκεί διπλά και τα είδες όλα ξεκάθαρα "


Μιλας προσωπικα σε εμενα φιλαρακι;;Αν ναι για πες μου που ειρωνευτηκα το παλικαρι που επεσε;;
Σε αυτην την βολτα ηταν ο κολλητος μου και εχω στα χερια μου πολλα video με ολη την βολτα για να μπορω να εκφερω πολυ καλυτερη γνωμη για το συμβαν απο εσενα!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: να τι μπορουμε να παθουμε!!!!!!  

  Από: bekris στις 02/12/2009 1:21 μμ.

chris34"

Αυτα που ειδες εσυ δεν ειναι τιποτα που να δεις τα υπολοιπα που μου εδειξε ο maik30 απο την "βολτα" τους!!!
Η καγκουροβολτα σε ολο της το μεγαλειο!!!! "


chris34"
...
Οπως εγραψα και πιο πριν στον φιλο spyro δεν ειδατε τα υπολοιπα που ειδα εγω.....
4 επεσαν στο συνολο σε αυτην την βολτα!!! ..."


Τα βρίσκεις σωστά και εποικοδομητικά τα παραπάνω …

Re: να τι μπορουμε να παθουμε!!!!!!  

  Από: chris34 στις 02/12/2009 1:28 μμ.

bekris"
chris34"

Αυτα που ειδες εσυ δεν ειναι τιποτα που να δεις τα υπολοιπα που μου εδειξε ο maik30 απο την "βολτα" τους!!!
Η καγκουροβολτα σε ολο της το μεγαλειο!!!! "


chris34"
...
Οπως εγραψα και πιο πριν στον φιλο spyro δεν ειδατε τα υπολοιπα που ειδα εγω.....
4 επεσαν στο συνολο σε αυτην την βολτα!!! ..."


Τα βρίσκεις σωστά και εποικοδομητικά τα παραπάνω … "


Την ειρωνια στην πτωση που την βλεπεις;;;;;Στην οδηγηση τους ναι γι'αυτο αλλωστε τη ονομαζω "καγκουροβολτα"!
Λιγο η πολυ ολοι εχουμε μια τετοια εμπειρια(πτωσης) και σε καμια περιπτωση δεν θα ειρωνευομουν καποιον που επεσε!!
Το στυλ οδηγησης του μπορει.
Τα γελια ειναι για τον τροπο οδηγησης τους και ΟΧΙ για τις πτωσεις!!!
Καγκουροβολτες λεω δεν λεω καγκουροπτωσεις!!!Ημαρτον.
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: να τι μπορουμε να παθουμε!!!!!!  

  Από: bekris στις 02/12/2009 1:41 μμ.

[quote="chris34":1sch62px]
bekris"
chris34"

Αυτα που ειδες εσυ δεν ειναι τιποτα που να δεις τα υπολοιπα που μου εδειξε ο maik30 απο την "βολτα" τους!!!
Η καγκουροβολτα σε ολο της το μεγαλειο!!!! "


chris34"
...
Οπως εγραψα και πιο πριν στον φιλο spyro δεν ειδατε τα υπολοιπα που ειδα εγω.....
4 επεσαν στο συνολο σε αυτην την βολτα!!! ..."


Τα βρίσκεις σωστά και εποικοδομητικά τα παραπάνω … "


Την ειρωνια στην πτωση που την βλεπεις;;;;;Στην οδηγηση τους ναι γι'αυτο αλλωστε τη ονομαζω "καγκουροβολτα"!
Λιγο η πολυ ολοι εχουμε μια τετοια εμπειρια(πτωσης) και σε καμια περιπτωση δεν θα ειρωνευομουν καποιον που επεσε!!
Το στυλ οδηγησης του μπορει.
Τα γελια ειναι για τον τροπο οδηγησης τους και ΟΧΙ για τις πτωσεις!!!
Καγκουροβολτες λεω δεν λεω καγκουροπτωσεις!!!Ημαρτον.[/quote:1sch62px]

Είσουν εκεί ?
Διότι για να κρίνεις μια τόσο μεγάλη βόλτα από ενα τόσο μικρό βίιντεο...πάλι

Ξέρεις το φόρουμ το διαβάζουν και άλλοι και καλό θα είναι αυτά που γράφουμε να τα τσεκάρουμε διότι μπορεί να διαβάζονται διαφορετικά από αυτά που εννοούμε. Ασε που μπορεί, λέω τώρα, να διαβάζουν και παιδιά που ήταν εκεί.
Και δεν τα λέω μόνο σε εσένα αλλά σε όλους τους δασκάλους του φόρουμ που από ενα βιντεο κατάλαβαν τι έγινε πως έγινε και... και ... και...έβγαλαν τα πορίσματα.

Re: να τι μπορουμε να παθουμε!!!!!!  

  Από: Sprinter στις 02/12/2009 1:45 μμ.

Τα τσούξαμε πάλι έ?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: να τι μπορουμε να παθουμε!!!!!!  

  Από: bekris στις 02/12/2009 1:48 μμ.

τώρα ξεκινάω....

έλεγα κι εγώ δε θα σκάσει μύτη ο ΜΕΓΑ δάσκαλος

Re: να τι μπορουμε να παθουμε!!!!!!  

  Από: Sprinter στις 02/12/2009 1:51 μμ.

Εμ προφανώς θα σκάω μύτη ΚΑΘΕ φορά που θα ποστάρεις απλώς για να προκαλέσεις χωρίς να εχεις ουσιαστικά να πείς τίποτα το εποικοδομητικό. Το ξέρεις όμως αυτό και για αυτό ποστάρεις. Εγω θα το παίζω το παιχνιδάκι σου και καθε φορά θα βγαινεις χαμένος απλώς και μόνο γιατί δεν είσαι αρκετά έξυπνος να το παίξεις σωστά
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: να τι μπορουμε να παθουμε!!!!!!  

  Από: bekris στις 02/12/2009 1:56 μμ.

Sprinter"Εμ προφανώς θα σκάω μύτη ΚΑΘΕ φορά που θα ποστάρεις απλώς για να προκαλέσεις χωρίς να εχεις ουσιαστικά να πείς τίποτα το εποικοδομητικό. Το ξέρεις όμως αυτό και για αυτό ποστάρεις. Εγω θα το παίζω το παιχνιδάκι σου και καθε φορά θα βγαινεις χαμένος απλώς και μόνο γιατί δεν είσαι αρκετά έξυπνος να το παίξεις σωστά "


Με κατάλαβες λοιπόν... φτου ρε γμτ...
Τουλάχιστον έχω έναν ξύπνιο συνομιλητή δάσκαλο.

Πάλι βρήκες αφορμή να σπαμάρεις...

Re: να τι μπορουμε να παθουμε!!!!!!  

  Από: chris34 στις 02/12/2009 2:03 μμ.

Δεν καταλαβαινω ακομα φιλε bekri εσενα τι σε πειραξε και κανεις τετοια επιθεση.
Αν διαβαζες προσεκτικοτερα θα εβλεπες οτι εγραψα οτι εχω στα χερια μου ΠΟΛΛΑ VIDEO!Ενα πολυ μεγαλο μερος της βολτας και ειμαι σε θεση να κρινω καλυτερα απο εσενα!!
Σου ξαναλεω λοιπον οτι εγω προσωπικα δεν ημουν αλλα ηταν ο κολλητος μου και(κατοχος των video)και μου τα ειπε ολα λεπτομερως!!
Τωρα αν εσυ θελεις να καταλαβεις αυτα που μονο εσυ σκεφτεσαι τοτε ειναι καθαρα δικο σου προβλημα!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: να τι μπορουμε να παθουμε!!!!!!  

  Από: bekris στις 02/12/2009 2:12 μμ.

chris34"Δεν καταλαβαινω ακομα φιλε bekri εσενα τι σε πειραξε και κανεις τετοια επιθεση.
Αν διαβαζες προσεκτικοτερα θα εβλεπες οτι εγραψα οτι εχω στα χερια μου ΠΟΛΛΑ VIDEO!Ενα πολυ μεγαλο μερος της βολτας και ειμαι σε θεση να κρινω καλυτερα απο εσενα!!
Σου ξαναλεω λοιπον οτι εγω προσωπικα δεν ημουν αλλα ηταν ο κολλητος μου και(κατοχος των video)και μου τα ειπε ολα λεπτομερως!!
Τωρα αν εσυ θελεις να καταλαβεις αυτα που μονο εσυ σκεφτεσαι τοτε ειναι καθαρα δικο σου προβλημα!"


Σιγά ρε την επίθεση... απλά σου λέω ότι αυτά που γράφεις μπορούν να περιξηγηθούν, και όχι μόνο τα δικά σου.
Για να μν το συνεχίσουμε (οχι τιποτα άλλο αλλά θα δώσουμε τροφή στον ΜΕΓΑ σπάμερ) εάν θες να μάθεις τι έγινε μπορείς να δεις τα PM σου.

Και ναι υπάρχουν πολλοί που κατάλαβαν άλλα απ αυτά που έργαψες

Re: να τι μπορουμε να παθουμε!!!!!!  

  Από: maik30 στις 02/12/2009 2:22 μμ.

mixalakis"Τα πράγματα είναι απλά.

Έγινε σαφώς λάθος χειρισμός και λόγω της υγρασίας ήρθε η πτώση.
Είναι γεγονός ότι στους ορεινούς δρόμους υπάρχουν στροφές με υγρασία, ακόμα και σε ηλιόλουστες μέρες. Υπάρχουν μάλιστα κομμάτια δρόμου που από την μόνιμη υγρασία έχουν πιάσει γλίτσα και γλυστράνε πάντα!

Το κακό είναι ότι σε πολλές βόλτες όλοι θέλουν να το παίξουν γρήγοροι και τρέχουν παραπάνω από όσο επιτρέπει ο δρόμος, ειδικά αν δεν τον ξέρουν."


σωστος!!!!