ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΝΔΕΙΞΗ ΣΤΟ ΚΑΝΤΡΑΝ

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΝΔΕΙΞΗ ΣΤΟ ΚΑΝΤΡΑΝ  

  Από: nibou1 στις 05/09/2011 6:06 μμ.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ TIGER 1050 ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ.ΜΟΥ ΕΣΒΗΣΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΔΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟΝ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΤΟΝ ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΚΑΘΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΑΝΑΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΕΧΩ Π.Χ 50 ΧΛΜ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟΘΕΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ΗΤΑΝ 0 ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΣΒΗΣΜΕΝΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

[warnbox:1un1d14h]Καλωσόρισες! Θα σε παρακαλούσα να μη γράφεις με κεφαλαία, καθώς φαίνεται σαν να φωνάζεις. Billie[/warnbox:1un1d14h]

Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΝΔΕΙΞΗ ΣΤΟ ΚΑΝΤΡΑΝ  

  Από: strani στις 05/09/2011 7:39 μμ.

nibou1"ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ TIGER 1050 ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ.ΜΟΥ ΕΣΒΗΣΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΔΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟΝ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΤΟΝ ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΚΑΘΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΑΝΑΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΕΧΩ Π.Χ 50 ΧΛΜ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟΘΕΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ΗΤΑΝ 0 ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΜΠΑΚΙ ΣΒΗΣΜΕΝΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

[warnbox:1zhn2rdk]Καλωσόρισες! Θα σε παρακαλούσα να μη γράφεις με κεφαλαία, καθώς φαίνεται σαν να φωνάζεις. Billie[/warnbox:1zhn2rdk]"

[γεια σου καταρχας και καλοταξιδος]το εχει ενα θεμα με τις ενδειξεις το μηχανακι αστο κανε δουλεια σου και ανδεν στρωσει τραβα στο SAKH

Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΝΔΕΙΞΗ ΣΤΟ ΚΑΝΤΡΑΝ  

  Από: Cpt. Haddock στις 05/09/2011 8:04 μμ.

Μου το ΄χει κανει καμια δεκαρια φορές, ειδικα εαν σβησει απο μαλακια ή μπει ο συναγερμος. Μετα απο λιγο στρώνει

Μην τρελαινεστε με το παραμικρο ρε σεις
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΝΔΕΙΞΗ ΣΤΟ ΚΑΝΤΡΑΝ  

  Από: PAGANIAS στις 05/09/2011 9:45 μμ.

στο δικο μου που πρεπει να ειναι και το πιο προβλαματικο που εσκασε ελλαδα 1050 07
εδω και ενα χρονο στην θεση τησ αυτονομιασ βγαινει το απολυτο Ο
εχουν κανει 2 φορεσ επανεκινιση αλλα τιποτα .ευτηχωσ αναβει το λαμπακι..
ελπιζω σε εσενα να μην ειναι κατι..οπωσ σου ειπα το δικο μου ειναι περιπτωση ......

Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΝΔΕΙΞΗ ΣΤΟ ΚΑΝΤΡΑΝ  

  Από: ndim στις 12/09/2011 1:09 πμ.

Cpt. Haddock"Μου το ΄χει κανει καμια δεκαρια φορές, ειδικα εαν σβησει απο μαλακια ή μπει ο συναγερμος. Μετα απο λιγο στρώνει

Μην τρελαινεστε με το παραμικρο ρε σεις "


Δεν το λες και παραμικρό, να δουλεύει όποτε θέλει το καντράν σε καινούριο μηχανάκι!