χρωμα tiger 1050

χρωμα tiger 1050  

  Από: johntar στις 13/06/2010 1:02 πμ.

καλησπερα σας.μηπως βρε παιδια ξερετε πως θα βρω τους κωδικους χρωματος για τον τιγρη???εχω το μαυρο του 2008.???ευχαριστω εκ των προτερων!!!
Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: χρωμα tiger 1050  

  Από: johnygalan στις 13/06/2010 12:59 μμ.

Δες εδώ
viewtopic.php?f=3&t=1890
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: χρωμα tiger 1050  

  Από: johntar στις 13/06/2010 8:40 μμ.

το ειχα δει αυτο το ποστ αλλα δεν εβγαλα και πολλα.δλδ ποιος ειναι ο δικος μου κωδικος που το εχω σε μαυρο χρωμα???στο tdm ειχε τους κωδικους κατω απο τιν σελα και ειναι πιο ευκολο.
Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: χρωμα tiger 1050  

  Από: dry fix στις 13/06/2010 8:58 μμ.

pigene srin iliofil kai tha stous poune

Re: χρωμα tiger 1050  

  Από: johntar στις 13/06/2010 8:59 μμ.

βασικα να σας ρωτισω θελω να ξαναβαψω το φτερακι του πισω τροχου και τα δυο πλαινα μικρα κοματια που εχει κατο απο τα μαγουλα λαι τιν καρινα στο μαμα χρωμα που ηταν ματ.αυτο ξερετε εαν γινετα να επανελθη καπως η εστω να ξαναβαφτουν οπως ηταν???στιν triumph μου ειπαν πολλα και εν αξιζει.
Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: χρωμα tiger 1050  

  Από: johntar στις 13/06/2010 9:01 μμ.

που ειναι η ηλιοφιλ???ειμαι και λιγο ασχετος ως νεος tigeristas.
Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: χρωμα tiger 1050  

  Από: jimdom στις 13/06/2010 9:08 μμ.

http://www.eliofil.gr/

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: χρωμα tiger 1050  

  Από: Sprinter στις 13/06/2010 11:43 μμ.

Jet Black δεν ειναι το Tiger? Πήγαινε στο λινκ πιό πάνω και βρες τον αντίστοιχο κωδικό. Αν δεν ειναι jet black, βρες τι είναι.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: χρωμα tiger 1050  

  Από: Aris. στις 14/06/2010 11:54 πμ.

Αν πας σε -σοβαρο- μαγαζι που φιαχνει χρωματα αυτοκινητων-μοτοσυκλετων, θα ξερει.
Ο ιδιος ο κατασκευαστης της μηχανης μπορει να μη θυματε τον κωδικο , αυτοι αποκλειεται...

...και να μη θυματε , θα κοιταξει και θα το βρει σε 1' .
Ακομα και αν δεν εχει ιντερνετ εκεινη την στιγμη, αν εχεις την μηχανη εκει , θα σου το φιαξει με δειγμα και επι τοπου συγκριση.

Ε και στο φιναλε ενα απλο, μαυρο χρωμα ειναι ... οχι Τιρκουαζ με χρυση περλα ....


Μια κουταλια νερο!
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: χρωμα tiger 1050  

  Από: Γιωργος στις 14/06/2010 2:23 μμ.

johntar"καλησπερα σας.μηπως βρε παιδια ξερετε πως θα βρω τους κωδικους χρωματος για τον τιγρη???εχω το μαυρο του 2008.???ευχαριστω εκ των προτερων!!!"


ο κωδικός του χρώματος είναι PG JET BLACK μέχρι πλαίσιο 412066
και PR PHANTOM BLACK απο πλαίσιο 412066

Έτσι ακριβώς θα το βρεις στα χρωματολόγια για triumph σε όλα τα καταστήματα που κατασκευάζουν χρώματα. Η ποσότητα που θα χρειαστείς για την δουλειά που θέλεις είναι 250μλ.

Re: χρωμα tiger 1050  

  Από: Sprinter στις 14/06/2010 2:25 μμ.

στο πλαισιο 412066 είναι σκέτο Black?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: χρωμα tiger 1050  

  Από: Γιωργος στις 14/06/2010 2:39 μμ.

αυτό έβγαινε άβαφο