ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: gempgr στις 02/04/2010 5:04 μμ.

Καλησπέρα και καλό Πάσχα σε όλους!!! Μετά από 20.000 χλμ που έκανα με το Suzuki GSR 600 είπα να πάω σε κάτι πιο τουριστικό και λέω να πάρω τον Τιγρη το SE του 2010! Έχει ακουστεί κάποιο σοβαρό πρόβλημα γι αυτό το μοντέλο αν και είδα πως πλέον το δίνουν με 3 χρόνια εγγύηση!!! Εσείς θα μου πείτε να το πάρω σίγουρα αλλά άκουσα πως παίζουν και πολλά προβλήματα! Τί λέτε???

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: tamis στις 02/04/2010 7:53 μμ.

Να το παρεις με κλειστά τα ματια ειναι εργαλείο. ειλικρινα απο τα τόσα μηχανακια που εχω οδηγησει είναι μακράν το καλύτερο. απο προβλήματα δεν μπορώ να πω οτι είναι κατι σοβαρο. καμια φορά δεν αναγνωρίζει την βενζίνη που βάζεις στο ντεπόζιτο κατευθείαν... κατι αλλο δε μπορω να πω οτι βρήκα... και αυτό ειναι πταίσμα και διορθώνεται. ενα ειναι το κακο οτι ειναι τοσο κα...λα το που θα δίνεις πολλα ευρώ στις βενζίνες γιατι θα είσαι συνέχεια στην βολτα!

παρτο παρτο παρτο και οχι επειδη το εχω αλλα επειδή πραγματικα ειναι αστέρι!!!
White Tiger on the road...

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: psilo_paidi στις 02/04/2010 8:33 μμ.

μετα τα 10.000 σε ακουνε στο αλλο στενο οταν αλλαζεις ταχυτητα αλλα παρτο

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: harrysvr στις 02/04/2010 10:31 μμ.

psilo_paidi"μετα τα 10.000 σε ακουνε στο αλλο στενο οταν αλλαζεις ταχυτητα αλλα παρτο "

Γιατί στην αρχή είναι αθόρυβο.........

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: mixalakis στις 03/04/2010 1:09 πμ.

gempgr"Καλησπέρα και καλό Πάσχα σε όλους!!! Μετά από 20.000 χλμ που έκανα με το Suzuki GSR 600 είπα να πάω σε κάτι πιο τουριστικό και λέω να πάρω τον Τιγρη το SE του 2010! Έχει ακουστεί κάποιο σοβαρό πρόβλημα γι αυτό το μοντέλο αν και είδα πως πλέον το δίνουν με 3 χρόνια εγγύηση!!! Εσείς θα μου πείτε να το πάρω σίγουρα αλλά άκουσα πως παίζουν και πολλά προβλήματα! Τί λέτε???"


Αν έχεις όρεξη να ψάξεις στο φόρουμ, θα βρεις ό,τι πρόβλημα έχει παρουσιαστεί ποτέ.
Το σίγουρο είναι ότι δεν υπάρχουν γενικά σοβαρά προβλήματα, τουλάχιστον σε σχέση με τον ανταγωνισμό, και ότι είναι ένα καταπληκτικό μηχανάκι που έχει αφήσει ικανοποιημένους όλους τους ιδιοκτήτες του!

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: bonnie στις 03/04/2010 1:36 πμ.

pare ενα honda να εισαι σιγουρος!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: Aris. στις 03/04/2010 3:14 πμ.

Που πας να μπλεξεις ...

================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: denthnpalevw στις 03/04/2010 8:45 πμ.

bonnie"pare ενα honda να εισαι σιγουρος! "



+675
+1050

παρε japan να εχεις το κεφαλι σου ησυχο. που να μπλεκεις με τους κ@λοευρωπαιους.....
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: johnygalan στις 05/04/2010 4:29 μμ.

denthnpalevw"
bonnie"pare ενα honda να εισαι σιγουρος! "



+675
+1050

παρε japan να εχεις το κεφαλι σου ησυχο. που να μπλεκεις με τους κ@λοευρωπαιους..... "

" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: makis30 στις 06/04/2010 2:28 πμ.

denthnpalevw"
bonnie"pare ενα honda να εισαι σιγουρος! "



+675
+1050

παρε japan να εχεις το κεφαλι σου ησυχο. που να μπλεκεις με τους κ@λοευρωπαιους..... "





με αυτο το πλευρο να κοιμασε και τα honda πια ευρωπη ειναι

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: Sprinter στις 06/04/2010 8:02 πμ.

gempgr" Έχει ακουστεί κάποιο σοβαρό πρόβλημα γι αυτό το μοντέλο αν και είδα πως πλέον το δίνουν με 3 χρόνια εγγύηση!!! Εσείς θα μου πείτε να το πάρω σίγουρα αλλά άκουσα πως παίζουν και πολλά προβλήματα! Τί λέτε???"


Ρε φίλε μας δουλεύεις Πασχαλιάτικα?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: ΑΓΓΕΛΟΣ στις 07/04/2010 10:09 πμ.

Sprinter"
gempgr" Έχει ακουστεί κάποιο σοβαρό πρόβλημα γι αυτό το μοντέλο αν και είδα πως πλέον το δίνουν με 3 χρόνια εγγύηση!!! Εσείς θα μου πείτε να το πάρω σίγουρα αλλά άκουσα πως παίζουν και πολλά προβλήματα! Τί λέτε???"


Ρε φίλε μας δουλεύεις Πασχαλιάτικα?"


απο την απαντηση αυτη...
καταλαβες τωρα ποιο θα ειναι το προβλημα σου αν παρεις triumph.....
ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ Γ_-_-_ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ ΠΛΕΟΝ!!

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: tamis στις 07/04/2010 11:48 πμ.

Ειχα Yamaha Fazer 600... τι συγκρίνεις απο ποιότητα? είχα και το cbr 1000 rr... παρτον τίγρη ακουσε με... 3 χρονια το κεφαλάκι σου ήσυχο θα έχεις... και την 3ετία δεν την δίνουν επειδή χαλάει αλλά σαν διαφήμηση και με την σιγουρια οτι δε χαλαει.

η μαλλον ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ και εχουμε γεμίσει με τιγρηδες παντου ξου ξου χαλαει λεμε
White Tiger on the road...

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: Cpt. Haddock στις 07/04/2010 11:49 πμ.

amis"η μαλλον ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ και εχουμε γεμίσει με τιγρηδες παντου ξου ξου χαλαει λεμε "


άσε που οι αναβάτες του ειναι αστείοι...
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ???  

  Από: tamis στις 07/04/2010 1:54 μμ.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα +105000000
White Tiger on the road...