Κυριακή 11-1

Κυριακή 11-1  

  Από: HelenKoR στις 08/01/2009 7:30 μμ.

Μετα απο πιέσεις που δέχτηκα απο αξιοσέβαστα μελη αυτου του forum ορίσαμε η πρώτη
Triumph-συνάντηση εντός των τοιχων της Αθήνας για φετος να λαβει χώρα στο Γκάζι/Τεχνοπολις αυτη την Κυριακή στις 9 το βράδυ .

Ημέρα : Κυριακή 11-1-2009
Ώρα : 21:00
Σκοπός : Ποτάκι στα χαλαρά , καλη παρέα , νεες γνωριμίες και συζήτηση περι ανέμων και υδάτων
Μέρος : Θα βρεθούμε εξω απο το Metro (όπου μπορείτε να παρκάρετε τις μηχανές σας)



Θα χαρούμε να σας δούμε εκει !
τηλ. επικοινωνίας : --

edit : το πιο πιθανό ειναι να μας βρείτε στις 45 μοιρες (Ιάκχου 18 κ' Βουτάδων)


θα φερω και τα μπλουζακια για οποιον ενδιαφέρεται
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:37, διορθώθηκε 3 φορές συνολικά.
Λόγος: ...

Re: Κυριακή 11-1  

  Από: cool_alexis στις 08/01/2009 7:33 μμ.

Μπραβο Ελενη, εισαι αστερι! και με τον χαρτη σου ..εμ τι? Αληθεια το τηλ επικοινωνιας που χτυπαει?

Re: Κυριακή 11-1  

  Από: HelenKoR στις 08/01/2009 7:37 μμ.

cool_alexis"Αληθεια το τηλ επικοινωνιας που χτυπαει?"


στο κινητό μου
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Κυριακή 11-1  

  Από: Polymhxanos στις 08/01/2009 7:38 μμ.

Σε όποιο μέρος του πλανήτη το έχει βάλει στο αθόρυβο η Ελένη...

Θα είμαι εκεί!
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Κυριακή 11-1  

  Από: Case στις 08/01/2009 8 μμ.

Μπράβο Ελένη.

Θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ!!!
Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: Κυριακή 11-1  

  Από: Polymhxanos στις 08/01/2009 8:19 μμ.

Εσύ θα έλεγα να φέρεις το magna να δούμε και κανα V4 που δεν έχουμε ματαξαναδει!
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Κυριακή 11-1  

  Από: icet στις 08/01/2009 9:16 μμ.

Θα είμαι εκεί
---biip biip---

Re: Κυριακή 11-1  

  Από: chris34 στις 09/01/2009 7:29 πμ.

Κατι θα καταφερουμε για 9 το βραδακι...
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Κυριακή 11-1  

  Από: fethry στις 09/01/2009 9:26 πμ.

θα έρθω με το μετρό...
if it's stupid and it works, it ain't stupid...

Re: Κυριακή 11-1  

  Από: Cpt. Haddock στις 09/01/2009 10:30 πμ.

Λογικά θα είμαι εκεί (ή θα περάσω για λίγο).

Γιατί δε λέμε απο τώρα σε ποιο μπαράκι θα κάτσουμε, ώστε εαν καποιοι έρθουν αργότερα να ξέρουν που να μας βρουν;

Προτείνω ή το Hoxton ή το 45 Μοίρες
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Κυριακή 11-1  

  Από: dimchrist στις 09/01/2009 12:54 μμ.

ΜΕΣΑ ΛΕΜΕΕΕ!

Αν και σε τέτοια μέρη πάω με το παπί, δε μ@μιεται θα έρθω με το θρίαμβο

Triple Way

Re: Κυριακή 11-1  

  Από: Theophilos στις 09/01/2009 2:11 μμ.

Pws mpwrei mia synanthsh na onomastei h prwth synanthsh tis Triumph otan diorganonetai mesa sthn poli sas k apoteleite mono apo katoikous ths!
Pws mpwrw k egw na labw meros estw k an eimai 900km makria otan to mathainw 3 meres prin??
Pws mpwrw na apodextw oti oloi anoikoume se mia omada otan to 90% apo esaa den exei lavei meros se kamia panelinia Triumph sunanthsh!!!!
Giannhs kernaei.... giannhs pinei....!!!!!!
Den einai Triumph synanthsh..... Volta einai!!!!!!!!!!!!!
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...

Re: Κυριακή 11-1  

  Από: Polymhxanos στις 09/01/2009 2:51 μμ.

Theophilos"
Pws mpwrw k egw na labw meros estw k an eimai 900km makria otan to mathainw 3 meres prin??
"


Για τα άλλα που λες δεν ξέρω, αλλά τρείς μέρες, 900 χμ, εεε 300 χμ την ημέρα, τι διάλο, ακόμη και ένα ευρωπαικό μηχανάκι τα βγάζει...
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Κυριακή 11-1  

  Από: HelenKoR στις 09/01/2009 4:51 μμ.

@Cpt. Haddock : Δεν εχουμε ορισει μαγαζι (αν και αυτο ειναι το σωστο) γιατι δεν εχουμε καταληξει σε ποιο να παμε laf . Πάντως φαβορι ειναι οι 45 μοιρες . :salut1


@Theophilos : Αυτο ειναι το προβλημα ? ωραια . το διορθωσα . προσθεσα ενα "εντος των τοιχων της Αθηνας" για να μην εχουμε παρεξηγησεις . ΣΥΓΝΩΜΗ που τα κυβικα μου φτανουν μεχρι το Γκαζι και δεν μπορεσα να ακολουθησω στις Πανελληνιες . Εγω Θεοφιλε ο,τι μπορω κανω . Και το μονο που μπορω ειναι να προτεινω συναντησεις μεσα στην Αθηνα . Δεν φταιω εγω που οι περισσοτεροι κατοχοι Triumph μενουν Αττικη . (αλλά και γενικοτερα οι περισσοτεροι μοτοσυκλετιστες )

Και στο κατω κατω της γραφης αν αυριο κανονισετε καφεδομαζοξη στην Θεσσαλονικη* για να δειτε πόσο λευκος ειναι ο πυργος δεν θα κανω παραπονα . Οπως δεν εκανα οταν πηγατε Βολο και λιμνη Πλαστηρα (που αν και πανελληνιες δεν ειχα την δυνατοτητα να ερθω) .

Το θεμα φιλε μου ειναι να γνωριστουμε μεταξυ μας και να βρισκομαστε που και που και να τα λεμε και εκτος internet όσο και όπου αυτο ειναι δυνατο . Αναμφισβητητα ανηκουμε ολοι (ακομα κι εγω) σε μια ομαδα , αυτη της Triumph-Hellas , οπου τα μελη της ειναι διασπαρτα σε ολη την Ελλαδα με μεγαλη ομως συγκεντρωση στην Αττικη (δεν βαζω Αθηνα γιατι εχουμε δει στο παρελθον οτι ακομα και ενας καφες εντος Αθηνας ειναι προβλημα αφου ο ενας μενει στην Δυση ,πχ εγω στον Πειραια , και ο αλλος στην Ανατολη , πχ ο Sprinter στο Πορτο Ραφτη . Μπορει να φαινεται μια σπιθαμη στον χαρτη αυτη η αποσταση αλλά δεν ειναι ετσι :reading ) . Ελπιζω να εγινα εστω και λιγο κατανοητη . Ξερω . Ειναι δυσκολο με μια παραγραφο να σου δωσω να καταλαβεις το κλιμα που επικρατει και την δικη μου σκοπιά των πραγματων αλλά ειμαι σιγουρη οτι στο μελλον θα εχουμε την ευκαιρια να βρεθουμε απο κοντα ξανα και να τα συζητησουμε με την ανεση μας . Αυτα για την ωρα .

:salut1


* που σας το εύχομαι γιατι δεν βλέπω να δραστηριοποιείστε και ανησυχώ !
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Κυριακή 11-1  

  Από: ATN PANOS στις 09/01/2009 4:57 μμ.

@theophilos
δεν λεω,εχεις το δικιο σου.και εγω απο χανια ειμαι,και ειναι πολυ δυσκολο, να ερθω τελευταια στιγμη!!!

ομως δεν χρειαζεται και να τα ριχνουμε στη ελενη που το μονο που πρασπαθησε να κανει,
ειναι να το οργανωσει,και υστερα απο πιεση μαλιστα οπως λεει και η ιδια!!

μακαρι να μπορουσα να ερθω και εγω παιδια αλλα λιγο μακρια μου πεφτει αυτο το ποτο!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.