ΒΟΛΟΣ 25-26/4

ΒΟΛΟΣ 25-26/4  

  Από: green-675 στις 19/04/2015 3:15 μμ.

Παίδες χρονια πολλά,,,,,,,,,
Σάββατο 25/4 θα είμαστε Βόλο για ένα μάζεμα μοτοσυκλετιστές από τον χώρο εργασίας μου..................Θα είμαστε μαζί με τον Γιώργο (admin) και μεγάλη παρέα , θα μείνουμε μέσα στο Βόλο στο ξενοδοχείο ΦΙΛΙΠΠΟΣ.....
Όσοι είστε από γύρω , τριγύρω ή και λίγο παραπέρα και θέλετε να κάνετε κανένα χιλιόμετρο είστε ευπρόσδεκτοι ...
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΒΟΛΟΣ 25-26/4  

  Από: Γιωργος στις 22/04/2015 9:28 πμ.

αντε να ανταμωσουμε εστω και για λιγο

Re: ΒΟΛΟΣ 25-26/4  

  Από: brother στις 22/04/2015 μεσημέρι

green-675"Παίδες χρονια πολλά,,,,,,,,,
Σάββατο 25/4 θα είμαστε Βόλο για ένα μάζεμα μοτοσυκλετιστές από τον χώρο εργασίας μου..................Θα είμαστε μαζί με τον Γιώργο (admin) και μεγάλη παρέα , θα μείνουμε μέσα στο Βόλο στο ξενοδοχείο ΦΙΛΙΠΠΟΣ.....
Όσοι είστε από γύρω , τριγύρω ή και λίγο παραπέρα και θέλετε να κάνετε κανένα χιλιόμετρο είστε ευπρόσδεκτοι ..."

Παίδες καλημέρα, είμαι απο Βόλο κάτοχος Tiger 1050. Καλώς να έρθετε και μακάρι να μπορέσω να σας δω έστω για λίγο..γιατί λόγω δουλειάς υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να είμαι εκτός Βόλου το ΣΚ..Αν ωστόσο μπορώ να βοηθήσω σε κάτι..τύπου που να πάτε για φαγητό..διαδρομες στο πηλιο και που να διασκεδάσετε γενικότερα μπορείτε να μου στείλετε κάποιο μήνυμα και να σας δώσω πληροφορίες..