Δευτέρα 20/01

Δευτέρα 20/01  

  Από: galileos στις 17/01/2014 10:12 πμ.

Την Δευτέρα έχω ραντεβού για επίσκεψη στον Σάκη

Αφού θα κάνω το ταξίδι θα συνδυάσω δουλειές αλλά και βόλτα στο Κυριάκι-Αγ. Άννα-Ελικώνας!!
http://goo.gl/maps/uNMlu

Παρέα δεν θα έχω, λόγω Δευτέρας, αλλά αν κάποιος ψήνεται μιλάμε με ΠΜ.
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Δευτέρα 20/01  

  Από: HelenKoR στις 17/01/2014 3:55 μμ.

Τι ώρα θα είσαι στον Σάκη; Θα είμαι κοντά και αν βολεύει η ώρα λέω να περάσω να σας πω ενα γεια
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Δευτέρα 20/01  

  Από: seduce στις 17/01/2014 6:09 μμ.

galileos"Την Δευτέρα έχω ραντεβού για επίσκεψη στον Σάκη

Αφού θα κάνω το ταξίδι θα συνδυάσω δουλειές αλλά και βόλτα στο Κυριάκι-Αγ. Άννα-Ελικώνας!!
http://goo.gl/maps/uNMlu

Παρέα δεν θα έχω, λόγω Δευτέρας, αλλά αν κάποιος ψήνεται μιλάμε με ΠΜ. "


μα καλά και εσύ καθημερινή βρήκες

Re: Δευτέρα 20/01  

  Από: galileos στις 17/01/2014 10:07 μμ.

HelenKoR"Τι ώρα θα είσαι στον Σάκη; Θα είμαι κοντά και αν βολεύει η ώρα λέω να περάσω να σας πω ενα γεια "


Στον Σάκη θα είμαι κατά τις 8:30-9:00 το πρωί. Δεν βιάζομαι όμως καθόλου, καθώς έχω να δω τα παιδιά αρκετό καιρό και θα κάτσω να τα πούμε κιόλας!!
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Δευτέρα 20/01  

  Από: galileos στις 17/01/2014 10:09 μμ.

seduce"
μα καλά και εσύ καθημερινή βρήκες "


Είναι η μόνη ημέρα που εξυπηρετούν δρομολόγια πλοίων, άδεια και λοιπές υποχρεώσεις στην Αθήνα!!
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Δευτέρα 20/01  

  Από: HelenKoR στις 19/01/2014 9:42 πμ.


Ωραία! Θα τα πούμε στου Σάκη
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Δευτέρα 20/01  

  Από: galileos στις 19/01/2014 9:46 πμ.

HelenKoR":thumbsup:
Ωραία! Θα τα πούμε στου Σάκη"


Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Δευτέρα 20/01  

  Από: memis στις 19/01/2014 9:56 μμ.

Φίλε galileos να σε προετοιμάσω... επειδή είμαι από τα μέρη αυτά... πρόσεξε λίγο το δρομολόγιο σου γιατί στο χάρτη που έχεις postaρει (το γύρω του Ελικώνα) ένα μεγάλο κομμάτι του είναι χωματόδρομος και δεν θα στο πρότεινα να το περάσεις με το τίγρη σου. Η διαδρομή λίγο πριν την Αγ. Αννα προς το χωριό Ελικώνα (σημείο Α) είναι χωματόδρομος. Σήμερα έκανα το γύρο ΟΛΟΥ του Ελικώνα off road ... αλλά με το καθαρό όμως...!!! Όχι με το τίγρη ! Πέρασα και από το σημείο που έχεις προδιαγράψει !

Οπότε..αν σε προλαβαίνω...άλλαξε δρομολόγιο... Κατα τ'αλλα τα μέρη εκεί πάνω είναι μαγευτικά!

Καλό tour !

Φιλικά

Re: Δευτέρα 20/01  

  Από: galileos στις 19/01/2014 10:23 μμ.

memis"Φίλε galileos να σε προετοιμάσω... επειδή είμαι από τα μέρη αυτά... πρόσεξε λίγο το δρομολόγιο σου γιατί στο χάρτη που έχεις postaρει (το γύρω του Ελικώνα) ένα μεγάλο κομμάτι του είναι χωματόδρομος και δεν θα στο πρότεινα να το περάσεις με το τίγρη σου. Η διαδρομή λίγο πριν την Αγ. Αννα προς το χωριό Ελικώνα (σημείο Α) είναι χωματόδρομος. Σήμερα έκανα το γύρο ΟΛΟΥ του Ελικώνα off road ... αλλά με το καθαρό όμως...!!! Όχι με το τίγρη ! Πέρασα και από το σημείο που έχεις προδιαγράψει !

Οπότε..αν σε προλαβαίνω...άλλαξε δρομολόγιο... Κατα τ'αλλα τα μέρη εκεί πάνω είναι μαγευτικά!

Καλό tour !

Φιλικά"


Θα τα έχω υπ'όψιν μου!! Σε ευχαριστώ πολύ!!

Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Δευτέρα 20/01  

  Από: galileos στις 21/01/2014 8:51 πμ.

Επιστροφή στην βάση!!

Χάρηκα που είδα ξανά τον Σάκη και το υπόλοιπο team! Ευχάριστη έκπληξη η Ελένη που πέρασε από τον Σάκη! Επίσης ... φίλε μου με το υπέροχο Tiger, ξέχασα να ρωτήσω το όνομά σου , έχεις κάνει πραγματικά πολύ ωραία δουλειά!! Και σε άλλα με υγεία!

Μετά το service η διαδρομή έγινε τελικά όπως είχε προγραμματιστεί με την μόνο διαφορά ότι δεν πήγα στον Ελικώνα!!Επίσης έκανα μια μικρή τροποποίηση και στα Βίλια πήγα μέσω Αλεποχωρίου-Ψάθας-Πόρτο Γερμενό. Οι διαδρομές σούπερ και σε ένα κομμάτι ήταν ακριβώς όπως το 36ωρο του 2013! Πολύ ωραία μέρη, σε αρκετά κομμάτια φανταστική άσφαλτος και πολύ κοντά στην Αθήνα!!

Άντε και σε άλλα με υγεία!

Τελική διαδρομή

Τελικά χιλιόμετρα 265.
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Δευτέρα 20/01  

  Από: PTiger800 στις 21/01/2014 11:46 πμ.

Το 'πες και το 'κανες που έλεγε και ο Βουτσάς αν θυμάμαι καλά.
Μόνος πήγες τελικά ή βρέθηκε παρέα;
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Δευτέρα 20/01  

  Από: galileos στις 21/01/2014 1:08 μμ.

PTiger800"Το 'πες και το 'κανες που έλεγε και ο Βουτσάς αν θυμάμαι καλά.
Μόνος πήγες τελικά ή βρέθηκε παρέα;"


Μόνος αλλά άξιζε, έστω και για λίγο. Να διορθώσω ότι τα τελικά χιλιόμετρα ήταν 400!
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Δευτέρα 20/01  

  Από: PTiger800 στις 21/01/2014 1:44 μμ.

Ωραίος...
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Δευτέρα 20/01  

  Από: galileos στις 21/01/2014 1:48 μμ.

PTiger800"Ωραίος..."


Σε επόμενη ευκαιρία θα πάω Ταίναρο γιατί το έχω άχτι από τότε που είχατε πάει και δεν τα είχα καταφέρει!!
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Δευτέρα 20/01  

  Από: PTiger800 στις 21/01/2014 3:19 μμ.

Το Ταίναρο με είχε δυσκολέψει πάρα πολύ εκείνη τη μέρα...
Τώρα πια το σκέφτομαι με νοσταλγία βέβαια.
Ωραία εκδρομή.
...metal under tension, begging you to touch and go...