3ημερο 25ης Μαρτίου 2013

Re: Απ: 3ημερο 25ης Μαρτίου 2013  

  Από: tommy στις 19/03/2013 6:18 μμ.

Επειδη θα 'μαι στο Βολο τις ημερες αυτες ηθελα να ρωτησω αν σκοπευει κανεις απο Θεσσαλονικη να κατεβει για το τριημερο. Επισης να ρωτησω αν εκτος της βολτας στο Πηλιο προγραμματιζεται καικατι αλλο. (Σορρυ για το ...ατονικο αλλα δε πηρα τον αερα απο το ταπατοκ στο κινητο ακομη)

Re: Απ: 3ημερο 25ης Μαρτίου 2013  

  Από: tommy στις 19/03/2013 6:18 μμ.

Επειδη θα 'μαι στο Βολο τις ημερες αυτες ηθελα να ρωτησω αν σκοπευει κανεις απο Θεσσαλονικη να κατεβει για το τριημερο. Επισης να ρωτησω αν εκτος της βολτας στο Πηλιο προγραμματιζεται καικατι αλλο. (Σορρυ για το ...ατονικο αλλα δε πηρα τον αερα απο το ταπατοκ στο κινητο ακομη)

Re: Απ: 3ημερο 25ης Μαρτίου 2013  

  Από: tommy στις 19/03/2013 6:19 μμ.

[quote="bonnie":3oyultkv]
NikosV"
bonnie"...παρεπιμπτοντως, Βεντετακι ακουει? ξεχασα να σε ειδοποιησω.. θα μιλησουμε κ τηλεφ!..."


τωρα το ειδα Bonnito .. το ΣΚ λογικα θα ειμαι Ηρακλειο αλλα με τη γυναικα και το καρο !!

επειδη ξερω τι θα γινει αν τα καταφερω θα ερθω .. αν και ειστε μακρια ρε γμτ ..

και ευχομαι το Πασχα που θα ανεβω Λαμια να πιουμε κανενα τσιπουρακι με Νφοτ και με οποιον αλλον ειναι εκει κοντα .. !! "



δεκτα κ βεντετακια με γυναικες κ καρα..
θα τα πουμε, νικολα..

χαιρετισμους εις βολο μερια παρεπιμπτοντως, κ καλο δρομο οσοι ταξιδεψουν! ο καιρος ενδεικνειται για βολτες το π-σ-κ-δ!! [/quote:3oyultkv]
Επειδη θα 'μαι στο Βολο τις ημερες αυτες ηθελα να ρωτησω αν σκοπευει κανεις απο Θεσσαλονικη να κατεβει για το τριημερο. Επισης να ρωτησω αν εκτος της βολτας στο Πηλιο προγραμματιζεται καικατι αλλο. (Σορρυ για το ...ατονικο αλλα δε πηρα τον αερα απο το ταπατοκ στο κινητο ακομη)

Re: Απ: 3ημερο 25ης Μαρτίου 2013  

  Από: tommy στις 19/03/2013 6:19 μμ.

[quote="bonnie":iqmbnzq1]
NikosV"
bonnie"...παρεπιμπτοντως, Βεντετακι ακουει? ξεχασα να σε ειδοποιησω.. θα μιλησουμε κ τηλεφ!..."


τωρα το ειδα Bonnito .. το ΣΚ λογικα θα ειμαι Ηρακλειο αλλα με τη γυναικα και το καρο !!

επειδη ξερω τι θα γινει αν τα καταφερω θα ερθω .. αν και ειστε μακρια ρε γμτ ..

και ευχομαι το Πασχα που θα ανεβω Λαμια να πιουμε κανενα τσιπουρακι με Νφοτ και με οποιον αλλον ειναι εκει κοντα .. !! "



δεκτα κ βεντετακια με γυναικες κ καρα..
θα τα πουμε, νικολα..

χαιρετισμους εις βολο μερια παρεπιμπτοντως, κ καλο δρομο οσοι ταξιδεψουν! ο καιρος ενδεικνειται για βολτες το π-σ-κ-δ!! [/quote:iqmbnzq1]
Επειδη θα 'μαι στο Βολο τις ημερες αυτες ηθελα να ρωτησω αν σκοπευει κανεις απο Θεσσαλονικη να κατεβει για το τριημερο. Επισης να ρωτησω αν εκτος της βολτας στο Πηλιο προγραμματιζεται καικατι αλλο. (Σορρυ για το ...ατονικο αλλα δε πηρα τον αερα απο το ταπατοκ στο κινητο ακομη)

Re: 3ημερο 25ης Μαρτίου 2013  

  Από: tommy στις 19/03/2013 6:24 μμ.

Επειδη θα 'μαι στο Βολο τις ημερες αυτες ηθελα να ρωτησω αν σκοπευει κανεις απο Θεσσαλονικη να κατεβει για το τριημερο. Επισης να ρωτησω αν εκτος της βολτας στο Πηλιο προγραμματιζεται καικατι αλλο. (Σορρυ για το ...ατονικο αλλα δε πηρα τον αερα απο το ταπατοκ στο κινητο ακομη)

Re: Απ: 3ημερο 25ης Μαρτίου 2013  

  Από: tommy στις 19/03/2013 6:32 μμ.

ναι ναι..τα γ@μ...!
Σοοοοορυ!
:- x

Re: 3ημερο 25ης Μαρτίου 2013  

  Από: Ecobill στις 19/03/2013 7:41 μμ.

Tommy θα ανεβούμε Σαββάτο ακολουθώντας την εξής διαδρομή
http://goo.gl/maps/i70Ve

Το Σαββάτο βράδυ θα πάμε βολτούλα στην παραλία και μετα για τσίπουρα και ρακόμελα

Την Κυριακή βολτούλα κυκλική στο Πήλιο.

Δευτέρα επιστροφή

Θα μείνουμε στο hotel Kalloni

Θα σου στείλω πμ με τηλ

Re: 3ημερο 25ης Μαρτίου 2013  

  Από: kyrkyriakos στις 19/03/2013 8:43 μμ.

Ecobill"T

Θα μείνουμε στο hotel Kalloni

"


Σ'αυτό έχουμε ξανα πάει στην κοπή πίτας το 2010!

Re: 3ημερο 25ης Μαρτίου 2013  

  Από: Theozed στις 19/03/2013 11:46 μμ.

PTiger800"
Theozed"Όσοι ενδιαφέρονται για μονοήμερη εκδρομούλα, την Κυριακή έχουμε στο μυαλό μας όμορφη βολτίτσα στα χωριά του Πηλίου και ακόμα πιο πέρα (if you know what I mean )"


Αν και για ημερήσια το κόβω λίγο σκότωμα....
"


Αυτά πλέον αποτελούν καθημερινότητα για εμάς Γράψε κανα χιλιόμετρο μωρέέέ

Και η εκκίνηση του Σαββάτου είναι πολύ ωραία διαδρομή!
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: 3ημερο 25ης Μαρτίου 2013  

  Από: Theozed στις 19/03/2013 11:55 μμ.

mmy"Επειδη θα 'μαι στο Βολο τις ημερες αυτες ηθελα να ρωτησω αν σκοπευει κανεις απο Θεσσαλονικη να κατεβει για το τριημερο. Επισης να ρωτησω αν εκτος της βολτας στο Πηλιο προγραμματιζεται καικατι αλλο. (Σορρυ για το ...ατονικο αλλα δε πηρα τον αερα απο το ταπατοκ στο κινητο ακομη)"


Έλα Tommy στο παρεάκι

Κι ας είσαι κι άτονος
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: 3ημερο 25ης Μαρτίου 2013  

  Από: kyrkyriakos στις 20/03/2013 7:05 μμ.

Δεν βλέπω συμμετοχές....

Re: 3ημερο 25ης Μαρτίου 2013  

  Από: tharis στις 20/03/2013 7:52 μμ.

kyrkyriakos"Δεν βλέπω συμμετοχές.... "


Ψηνεσαι ??
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: 3ημερο 25ης Μαρτίου 2013  

  Από: Tigrisss στις 20/03/2013 8:29 μμ.

το προσεχες τριημερο θα είμαι στο Βολο με το Fazerlub και θα κανουμε και βόλτα Πήλιο. θα ημαστε περίπου 12-14 ατομα, εχουμε κλεισει ξενοδοχείο στη παραλία 55 ευρω το δικλινο με πρωινο.
όποιος γουσταρει καλή παρέα είναι ευπρόσδεκτος.

Re: 3ημερο 25ης Μαρτίου 2013  

  Από: billy the kid στις 21/03/2013 12:33 πμ.

Θα είμαι κι εγώ Βόλο το τριήμερο!! Δε ξέρω ακόμα αν θα πάμε με το τουτού ή με τη μηχανή ( έχω να φορτώσω και δώρα για τον βαφτισημιό.. ) Bill έχω το τηλεφωνό σου, θα σε πάρω αν μπορέσω να βρεθούμε.

Re: 3ημερο 25ης Μαρτίου 2013  

  Από: nfot στις 21/03/2013 7:33 πμ.

Για ελατε, για ελατε

Και Fazer εχουμε και Triumph εχουμε. Ολοι σας ευπροσδεκτοι.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.