1ο μπανιο Χαλκιδικη !!

1ο μπανιο Χαλκιδικη !!  

  Από: tharis στις 19/06/2011 12:20 πμ.

Σημερα το μεσημερι δεν αντεξα και πηρα κι εγω το κουβαδ...streetακι μου κι εφυγα για μια γρηγορη βουτια στη θαλασσα!

Προορισμος -- > Κ α β ο υ ρ ο τ ρ υ π ε ς !! μια παραλια στο 2ο ποδι οπου δουλευει ο φιλος συμφορουμιτης Πετρος (petros paloukidis) και με περιμενε !!

Κινηση αρχικα αλλα μετα απο λιγο τα πραγματα εγιναν πολυ καλυτερα. Στο δρομο πολλοι μηχανοβιοι, φουλ εξοπλισμενοι και φορτωμενοι , 90% BMWδακιδες.. . Με το που μπηκα στο ποδι, λιγο η θαλασσα, λιγο η ζεστη, λιγο τα πευκα, μυρισε καλοκαιρι !!! Ειχα καιρο να παω βολτα με το street μιας και τα τελευταια 2000km περιπου ηταν κυριως Θεσσαλονικη-Σερρες και πισω (μας φαγανε οι πιστες ) και μου χε λειψει ..!! Αλλωστε η διαδρομη στο 2ο ποδι ειναι η αγαπημενη μου και το καταευχαριστηθηκα!!

Λιγο εντουρο για να κατεβω στην παραλια και ο Πετρος με πηρε χαμπαρι αμεσως Η ωρα περασε πραγματικα χωρις να το καταλαβω, κουβεντα πολυ και ενα δροσιστικο μπανακι ηταν οτι επρεπε για να χαλαρωσω και να γεμισω μπαταριες!! Ευχαριστω πολυ για τη φιλοξενια!!

Ελπιζω να κανονισουμε και κανενα ομαδικο ντου στη Χαλκιδικη !!

Καλο καλοκαιρι σε ολους!!





. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: 1ο μπανιο Χαλκιδικη !!  

  Από: ΛΑΜΔΑ στις 19/06/2011 12:33 πμ.

Καλο καλοκαιρι φιλε Χαρη και καλες καλοκαιρινες βολτουλες με την αρωστια μας

Re: 1ο μπανιο Χαλκιδικη !!  

  Από: petros paloukidis στις 19/06/2011 12:35 πμ.

μια τρανη αποδειξη οτι το φορουμ μας ειναι τελικα οικογενειακο..χαρα μου φιλε η επισκεψη σου..ακουσα επιτελους τρικυλινδρο μοτερ το οποιο μου εχει λειψει τοσο πολυ..καλο καλοκαιρι να ευχηθω με τη σειρα μου σε ολους με ιδιαιτερη προσοχη στουσ δρομους...χαρα μου να δω συμφορουτες επισκεπτες...οποτε αν ο δρομος σας βγαλει εκει...
ο τολμων νικα!

Re: 1ο μπανιο Χαλκιδικη !!  

  Από: ΛΑΜΔΑ στις 19/06/2011 1:16 πμ.

petros paloukidis"μια τρανη αποδειξη οτι το φορουμ μας ειναι τελικα οικογενειακο..χαρα μου φιλε η επισκεψη σου..ακουσα επιτελους τρικυλινδρο μοτερ το οποιο μου εχει λειψει τοσο πολυ..καλο καλοκαιρι να ευχηθω με τη σειρα μου σε ολους με ιδιαιτερη προσοχη στουσ δρομους...χαρα μου να δω συμφορουτες επισκεπτες...οποτε αν ο δρομος σας βγαλει εκει... "

Ρε Πετρο χαλια το μερος που δουλευεις,σε λυπαμαι Καλο καλοκαιρι και σε σενα φιλε

Re: 1ο μπανιο Χαλκιδικη !!  

  Από: petros paloukidis στις 30/06/2011 9:59 μμ.

ο τολμων νικα!

Re: 1ο μπανιο Χαλκιδικη !!  

  Από: begenius στις 30/06/2011 11:51 μμ.

----ελπιζω να ειναι και για μενα !!!
Απο ερχομενη Κυριακη με περιμενει 1 ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΔΕΙΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
σκεπτομαι να επαναλαβω το αντιστοιχο Μοτοταξιδι για Εσωτερικη Αναζητηση και Πεpιπετεια Ζωης το οποιο καθιερωσα απο περυσι σαν ενα δωρο στον ευατο μου.Η αναγκη μου για ταξιδι με μοτοσυκλετα θα με στειλει και φετος για camping στη Χαλκιδικη τοπο μαγικο και στον οποιο με φιλοξενησε για μεγαλα διαστηματα της ζωης μου απο την παιδικη μου ηλικια εως τωρα .Σκεφτομαι φετος εκτος απο Σιθωνια να παω Αμμουλιανη (απεναντι απο Ουρανουπολη)
Για πειτε κανα μερος ρε λεβεντες!!!!!!
Θα τριγυρναω Χαλκιδικη για μια βδομαδα!
Εαν ταιριαξει και για καμμια μπυρα δε λεω οχι!
.....και ετσι για κλεισιμο μια φωτο απο την περυσινη μου περιπετεια:



Uploaded with ImageShack.us

και καμια προταση ε?

Εugene
(D)rive (S)low-(D)ie (O)ld
Viva la Revolution!
1.1983.B.S.A M20 (1937)
2.1989.Piaggio Vespa PX200
3.2004.Kawasvaki Z750
4.2007.Triumph Bonneville Thruxton CV

Re: 1ο μπανιο Χαλκιδικη !!  

  Από: petros paloukidis στις 01/07/2011 6:17 μμ.

begenius"----ελπιζω να ειναι και για μενα !!!
Απο ερχομενη Κυριακη με περιμενει 1 ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΔΕΙΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
σκεπτομαι να επαναλαβω το αντιστοιχο Μοτοταξιδι για Εσωτερικη Αναζητηση και Πεpιπετεια Ζωης το οποιο καθιερωσα απο περυσι σαν ενα δωρο στον ευατο μου.Η αναγκη μου για ταξιδι με μοτοσυκλετα θα με στειλει και φετος για camping στη Χαλκιδικη τοπο μαγικο και στον οποιο με φιλοξενησε για μεγαλα διαστηματα της ζωης μου απο την παιδικη μου ηλικια εως τωρα .Σκεφτομαι φετος εκτος απο Σιθωνια να παω Αμμουλιανη (απεναντι απο Ουρανουπολη)
Για πειτε κανα μερος ρε λεβεντες!!!!!!
Θα τριγυρναω Χαλκιδικη για μια βδομαδα!
Εαν ταιριαξει και για καμμια μπυρα δε λεω οχι!
.....και ετσι για κλεισιμο μια φωτο απο την περυσινη μου περιπετεια:



Uploaded with ImageShack.usαγαπητε συμφορουτη....βρισκομαι δευτερο ποδι καβουροτρυπες συγκεκριμενα σε μια παραλια η οποια ονομαζεται πορτοκαλι..οποτε αν ο δρομος σε βγαλει απο εδω νομιζω πως αξιζει να κατεβεις ωστε να δεις το μερος..θα σε κατατοπισω για εναλλακτικες λυσεις..οποιαδηποτε πληροφορια θες ρωτα με...

και καμια προταση ε?

Εugene"
ο τολμων νικα!

Re: 1ο μπανιο Χαλκιδικη !!  

  Από: petros paloukidis στις 01/07/2011 6:18 μμ.

αγαπητε συμφορουτη....βρισκομαι δευτερο ποδι καβουροτρυπες συγκεκριμενα σε μια παραλια η οποια ονομαζεται πορτοκαλι..οποτε αν ο δρομος σε βγαλει απο εδω νομιζω πως αξιζει να κατεβεις ωστε να δεις το μερος..θα σε κατατοπισω για εναλλακτικες λυσεις..οποιαδηποτε πληροφορια θες ρωτα με..
ο τολμων νικα!

Re: 1ο μπανιο Χαλκιδικη !!  

  Από: petros paloukidis στις 01/07/2011 6:23 μμ.

γοργονα..
ο τολμων νικα!

Re: 1ο μπανιο Χαλκιδικη !!  

  Από: tharis στις 01/07/2011 7:55 μμ.

Σε μια βδομαδα μπορεις να το γυρισεις ολο το δευτερο ποδι και να πας και αμμουλιανη !! Ολες οι παραλιες ειναι πολυ ομορφες οποτε δε χρειαζονται ιδιαιτερες συστασεις !!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: 1ο μπανιο Χαλκιδικη !!  

  Από: johnygalan στις 01/07/2011 9:53 μμ.

haris"Σε μια βδομαδα μπορεις να το γυρισεις ολο το δευτερο ποδι και να πας και αμμουλιανη "

Χάρη σε μια εβδομάδα γυρίζεις ολόκληρη την Τοσκάνη οχι ενα πόδι της Χαλκιδικής

Εγώ για το πρώτο πόδι απο Χανιώτη εως Σίβηρη έκανα μισή μέρα με μπάνιο ενδιάμεσα, πάντως όλη
η Χαλκιδική είναι πανέμορφη!
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: 1ο μπανιο Χαλκιδικη !!  

  Από: tharis στις 01/07/2011 11:39 μμ.

Εννοω να κανει και μπανιο παντου βρε Γιαννη.. Γυρω γυρω βολτα το κανεις και σε 2 ωρες!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: 1ο μπανιο Χαλκιδικη !!  

  Από: green-675 στις 03/07/2011 8:47 μμ.

χαρη ετοιμασου για επισκεψη στον Βαγγελη στην κατασκηνωση....να το οργανωσουμε για μπανιο και καφε παρεα....
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: 1ο μπανιο Χαλκιδικη !!  

  Από: tharis στις 03/07/2011 9:18 μμ.

green-675"χαρη ετοιμασου για επισκεψη στον Βαγγελη στην κατασκηνωση....να το οργανωσουμε για μπανιο και καφε παρεα.... "


Εννοειται !!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: 1ο μπανιο Χαλκιδικη !!  

  Από: petros paloukidis στις 14/07/2011 10:21 μμ.

ο τολμων νικα!