ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ STEET TRIPLE''R''2008

Re: ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ STEET TRIPLE''R''2008  

  Από: petros paloukidis στις 04/05/2011 2:22 μμ.

34 ευρω εχω χρεωση στην καρτα αλλα εκανα ενα λαθος.εκανα αγορα μονο τη μια απο βιασυνη ενω νομιζα οτι πληρωνα το σετακι..για καλη μου τυχη προλαβα να διορθωσω το λαθος του εστειλα μηνυμα πληρωσα ομως κατι παραπανω..εν ολιγοις αν κανεις αυτη τη στιγμη αγορα θα σου βγουν 28 ευρω με τη σημερινη ισοτιμια δολαριου σε ευρω..
ο τολμων νικα!

Re: ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ STEET TRIPLE''R''2008  

  Από: tooljim13 στις 04/05/2011 2:23 μμ.

Πέτρο αν μπορείς πές μας λίγες παραπάνω εντυπώσεις(είναι καλές οι ρυθμίσεις;άλλαξε κάτι στην δύναμη που χρειάζεται να πατηθεί ο συμπλέκτης) και αν όντως αξίζουν γιατί παλαιότερα όταν έσπευσα να τα postάρω τα συγκεκριμένα(αυτά κάνουν και για τίγρη..http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Clutch-B ... 4155ce5b5d)
με κράξαν όόόόόόλοι οι παλαιότεροι εδώ μέσα,οτι θα ξεφλουδίσουν και οτι γενικά έχουν την χειρότερη ποιότητα ever!Αξίζουν τα 27 ευρώ σύνολο για αύτες τις μανέτες???

Re: ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ STEET TRIPLE''R''2008  

  Από: petros paloukidis στις 04/05/2011 2:36 μμ.

ljim13"Πέτρο αν μπορείς πές μας λίγες παραπάνω εντυπώσεις(είναι καλές οι ρυθμίσεις;άλλαξε κάτι στην δύναμη που χρειάζεται να πατηθεί ο συμπλέκτης) και αν όντως αξίζουν γιατί παλαιότερα όταν έσπευσα να τα postάρω τα συγκεκριμένα(αυτά κάνουν και για τίγρη..http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Clutch-B ... 4155ce5b5d)
με κράξαν όόόόόόλοι οι παλαιότεροι εδώ μέσα,οτι θα ξεφλουδίσουν και οτι γενικά έχουν την χειρότερη ποιότητα ever!Αξίζουν τα 27 ευρώ σύνολο για αύτες τις μανέτες???"

αν και επελεξα τις κοντες νιωθω ποιο ευκολη την αποσυμπλεξη και το φρεναρισμα..στην αγορα προχωρησα μετα απο σχετικη υποδειξη του μηχανικου της triumph στη θεσσαλονικη καθως ειχα ρυθμισει τον συμπεκτη απο την ντιζα πραγμα το οποιο εκανε τη μανετα να εχει πολλα κενα..μου ειπε να βαλω ρυθμιζομενες για να επιλυσω το προβλημα...μου εσβηνε μεσα στην πολη ρεζιλι γινομουν ηταν σχεδον τερμα ψηλα η αποσυμπλεξη..ετσι εψαξα για την πιο οικονομικη λυση επελεξα και ασημι για να εχω το κεφαλι μου ησυχο..νομιζω πως δεν θα υπαρξει προβλημα με τα αλλα χρωματα ειναι καλα ποιοτικα κατασκευασμενες...πολυ καλες οι ρυθμισεις με τερμα σφιγμενη ντιζα συμπλεκτη ειναι πολυ κοντα στο γκριπ η αποσυμπλεξη..κοινως με βολεψαν αρκετα...μολις βολταρω περισσοτερο διοτι ο καιρος δεν βοηθαει θα σας πω νεες εντυπωσεις και παλι..
ο τολμων νικα!

Re: ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ STEET TRIPLE''R''2008  

  Από: tharis στις 04/05/2011 2:40 μμ.

Ωχ τωρα καταλαβα οτι τα 24 δολαρια ειναι και για τις 2 .. Τσαμπα πραμα..!

Και ενα καλοκαιρι να σου αντεξουν ρε φιλε (που δε νομιζω οτι θα παθουν τπτ) αξιζουν ..!!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ STEET TRIPLE''R''2008  

  Από: petros paloukidis στις 04/05/2011 2:49 μμ.

haris"Ωχ τωρα καταλαβα οτι τα 24 δολαρια ειναι και για τις 2 .. Τσαμπα πραμα..!

Και ενα καλοκαιρι να σου αντεξουν ρε φιλε (που δε νομιζω οτι θα παθουν τπτ) αξιζουν ..!!"

ετσι ακριβως χαρη τα πεταμε απο εδω και απο εκει νομιζω πως αξιζει..κοιτα μην μπερδευτεις και παρεις μονο τη μια οπως εγω αν και τελικα το διορθωσα και πηρα το σετακι..
ο τολμων νικα!

Re: ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ STEET TRIPLE''R''2008  

  Από: tooljim13 στις 04/05/2011 3:15 μμ.

Φχαριστώ για τις εντυπώσεις Πέτρο!Για ασημένιες σκέφτομαι κι εγω αφού δεν πρόκειται να αλλάξω τιμόνι άρα πιστεύω πως κολλάει καλύτερα..Τώρα για τις κοντές δεν ξέρω.. ..Σε βρίσκω θετικό αλλά μάλλον θα προτιμήσω τις κανονικές..
Όπως και να'χει καλές βόλτες όταν επιτέλους ξεμπλέξουμε απ'τις κ@λοβροχές!!!

Re: ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ STEET TRIPLE''R''2008  

  Από: petros paloukidis στις 04/05/2011 3:22 μμ.

ljim13"Φχαριστώ για τις εντυπώσεις Πέτρο!Για ασημένιες σκέφτομαι κι εγω αφού δεν πρόκειται να αλλάξω τιμόνι άρα πιστεύω πως κολλάει καλύτερα..Τώρα για τις κοντές δεν ξέρω.. ..Σε βρίσκω θετικό αλλά μάλλον θα προτιμήσω τις κανονικές..
Όπως και να'χει καλές βόλτες όταν επιτέλους ξεμπλέξουμε απ'τις κ@λοβροχές!!! "

αν παρεις τις κανονικες μην το σκεφτεσαι καθολου ειδικα εφοσον θελεις να παρεις ασημι...ειναι στο χρωμα του μεταλλου οποτε ξεχνα τα σκασιματα..καλη αγορα και καλες βολτες..σου δινει και trucking number..
ο τολμων νικα!

Re: ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ STEET TRIPLE''R''2008  

  Από: tharis στις 04/05/2011 3:25 μμ.

Με τις κοντες τελικα συμπλεκταρεις με 2 δαχτυλα ή τα βαζεις παλι ολα (χωρανε?) ?
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ STEET TRIPLE''R''2008  

  Από: tooljim13 στις 04/05/2011 3:30 μμ.

petros paloukidis"αν παρεις τις κανονικες μην το σκεφτεσαι καθολου ειδικα εφοσον θελεις να παρεις ασημι...ειναι στο χρωμα του μεταλλου οποτε ξεχνα τα σκασιματα..καλη αγορα και καλες βολτες..σου δινει και trucking number.."


Τί είν τούτου?

Re: ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ STEET TRIPLE''R''2008  

  Από: tharis στις 04/05/2011 3:44 μμ.

Ενας κωδικος της courier με τον οποιο μπορεις να βλεπεις σε τι σταδιο ειναι η παραγγελια σου και που βρισκεται το προιον!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ STEET TRIPLE''R''2008  

  Από: tooljim13 στις 04/05/2011 3:59 μμ.

haris"Ενας κωδικος της courier με τον οποιο μπορεις να βλεπεις σε τι σταδιο ειναι η παραγγελια σου και που βρισκεται το προιον! "


Thanks tharis..Με παραξένεψε το trucking number..

Θα το'χω στα υπ'οψιν γιατί λέει απο 2-6 εβδομάδες..πολλές είναι.

Re: ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ STEET TRIPLE''R''2008  

  Από: petros paloukidis στις 05/05/2011 12:01 πμ.

χαρη με 3 με βολευει γενικα ειναι μικρες..την αγορα την εκανα 18 απριλιου το δεμα απο το χονγκ κογκ εφυγε 25 απριλιου και 3 μαϊου ηταν αθηνα..σημερα το πρωι εφτασαν στον τελικο προορισμο οπου και τις παρελαβα...πολυ καλος χρονος αναμονης εν συγριση με αλλες στο παρελθον..
ο τολμων νικα!

Re: ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ STEET TRIPLE''R''2008  

  Από: petros paloukidis στις 05/05/2011 12:39 πμ.

χαρη για παρτη σου
χαρη για παρτη σου
ο τολμων νικα!

Re: ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ STEET TRIPLE''R''2008  

  Από: tharis στις 05/05/2011 1:09 πμ.

Σουπερ! Και το ασημι ταιριαξε πολυ !! Αντε απο βδομαδα περνα να πιουμε κανα καφε
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΜΑΝΕΤΕΣ ΓΙΑ STEET TRIPLE''R''2008  

  Από: petros paloukidis στις 05/05/2011 1:18 πμ.

haris"Σουπερ! Και το ασημι ταιριαξε πολυ !! Αντε απο βδομαδα περνα να πιουμε κανα καφε "

θα κατεβω να σκαψω τη σελα..το χαμηλωσα και με εκραξαν τα παιδια στην αντιπροσωπεια οποτε μονο φτιαχνοντας τη σελα θα νιωθω πιο ανετα επανω..θα μιλησουμε αν ειναι..
ο τολμων νικα!