Login

Πινακας βοηθειας

Εδώ μπορείτε να βρείτε χρήσιμες απαντήσεις για ερωτήσεις που μπορεί να έχετε σχετικά με το Forum Triumph Hellas.

Εάν δε βρίσκετε απάντηση στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να στείλετε ένα προσωπικό μήνυμα στο διαχειριστή.

Βοήθεια

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC

Αγγελίες μελών για ανταλλακτικά και αξεσουάρ.

Συντονιστές: Genesis, dimchrist

Κανόνες Δ. Συζήτησης
    Όταν καταχωρείτε την αγγελία σας να γράφετε στο θέμα [ΠΩΛΕΙΤΑΙ] αν πρόκειται για πώληση ή [ΖΗΤΕΙΤΑΙ] αν πρόκεται για ζήτηση.
Όταν λήξει η ισχύς της αγγελίας,ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΝΕΤΕ το Topic για να διευκολύνετε τους υπόλοιπους αναγνώστες.
Γράφουμε με Ελληνικά και όχι greeklish,εκτός αν υπάρχει κάποιος λόγος.Έτσι διευκολύνουμε τους υπόλοιπους να διαβάζουν τα post μας.Επίσης γράφουμε με μικρά γιατί τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζουμε. Δημοσιεύσεις με κεφαλαία θα διαγράφονται.

Re: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC

Δημοσίευσηαπό patapios » 15 Μαρ 2011, 13:17

Τωρα πραγματικα σου βγαζω το καπελο κ για το ενδιαφερον σου κ για τις τμες που "καταφερες" κ για την αψογη επικοινωνια που ειχαμε :thumbsup: :yessir:

Bye bye ιντερνετ οσον αφορα τα τακακια!!! :bye:

Μακαρι να συνεχιστουν τετοιες προσπαθειες οχι μονο απο εσενα αλλα κ απο αλλους!!!
Άβαταρ μέλους
patapios
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: TIGER 1050 SE

Δημοσίευσηαπό Γιωργος » 15 Μαρ 2011, 15:05

ολα αυτά καλά αλλά για να μπορέσουν να διατηρηθούν οι τιμές πρέπει να πιάσω τον στόχο των ποσοτήτων που υποσχέθηκα, οπότε όλοι ................προχωράτε με πατημένα φρένα..... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Άβαταρ μέλους
Γιωργος
Site Admin

Μοτοσυκλέτα: Sprint GT
Όνομα: Γιώργος

Δημοσίευσηαπό bonnie » 15 Μαρ 2011, 18:05

group buy alert!!!

ενδιαφερεται καποιος να παραγγειλουμε μαζι να μοιρασουμε - μηδενισουμε (απο 3ζευγαρια κ πανω) τα μεταφορικα? :gogo:
στριβω, αρα υπαρχω... Εικόνα
Άβαταρ μέλους
bonnie
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: triumph thruxton black racer

Δημοσίευσηαπό bonnie » 15 Μαρ 2011, 18:07

admin έγραψε:ολα αυτά καλά αλλά για να μπορέσουν να διατηρηθούν οι τιμές πρέπει να πιάσω τον στόχο των ποσοτήτων που υποσχέθηκα, οπότε όλοι ................προχωράτε με πατημένα φρένα..... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

:bahaha: :bahaha: :bahaha: :bahaha:
εγω παταω μονο μπροστινο, το πισω μπλοκαρει, θα παρω να χω αποθεμα μπροστινων!! :rotfl:
στριβω, αρα υπαρχω... Εικόνα
Άβαταρ μέλους
bonnie
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: triumph thruxton black racer

Δημοσίευσηαπό Γιωργος » 16 Μαρ 2011, 12:14

Παιδιά καλημέρα.
Λόγω τις αυξημένης ζήτησης σε τακάκια Ebc από την πρώτη καταχώρηση που είχα κάνει αλλά και μετά την έκπτωση την τελευταία που πήραμε, δυστυχώς έχω ξεμείνει απο τους περισότερους κωδικούς, αλλά όχι μόνο εγώ , δυστυχώς έχει ξεμείνει και η εβc Eλλάδος. Λίγο υπομονή και από τις 27 του μηνός και μετα θα ομαλοποιηθεί η κατάσταση.
Εσείς βέβαια που ενδιαφέρεστε μπορείτε ακόμη να μου στέλεμετε με pm τις παραγγελίες σας , είτε από το τηλ, που γνωρίζετε και θα εποικινωνώ μαζί σας για τους κωδικούς που είναι διαθέσημοι.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ.
Άβαταρ μέλους
Γιωργος
Site Admin

Δημοσίευσηαπό johnygalan » 16 Μαρ 2011, 17:57

Μπράβο Γιώργο :thumbsup:
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"
Άβαταρ μέλους
johnygalan
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: TRIUMPH TIGER 1050 - YAMAHA YBR

Δημοσίευσηαπό akile ! » 31 Μαρ 2011, 19:01

Τέτοιου είδους ανθρώπων και τέτοιου είδους κινήσεις είναι που λείπουν απο τη χώρα μας... !

Μπραβο !!! :gogo: :gogo: :gogo:
akile !
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: tiger 1050
Όνομα: axilleas

Δημοσίευσηαπό Γιωργος » 31 Μαρ 2011, 19:43

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, το θέμα όμως είναι πως δεν μπορούμε ακόμη να υπολογίσουμε την ζήτηση και συνεχώς είμαστε μείον, να καταλάβετε πως την Τρίτη παρέλαβα 30 ζευγάρια δίαφορα και τώρα 'εχω έλειψη από Τίγρη και όπου νάναι τελειώνουν και τα st.To κακό είναι πως ο εισαγωγέας δεν πίστεψε αυτά που του είπα για τις ποσότητες που θα χρειαστούν και τα φέρνει με το σταγονόμετρο.Αντε να δούμε πότε θα γίνουμε άνθρωποι :sprinter: :sprinter:
Άβαταρ μέλους
Γιωργος
Site Admin

Δημοσίευσηαπό Γιωργος » 31 Μαρ 2011, 19:48

Πάντως για όσους έχουν άμεση ανάγκη από τακάκια, εγώ δουλεύω και μια άλλη μάρκα (artrax) που τα κάνουμε εισαγωγή με έναν φίλο, μόνο όμως σε HH, τα οποία τα συστήνω ανεπιφύλακτα, και έχω στείλει και σε αρκετούς από εσας,(γράψτε και καμιά κριτική βρεεεεεε) τα οποία είναι και πιο οικονομικά 25€ το ζευγάρι ότι σχέδιο να είναι και σε αυτά εχω πολύ καλή διαθεσημότητα. Οποιος με εμπιστέυεται μπορεί να τα δοκιμάσει. :yessir:
Άβαταρ μέλους
Γιωργος
Site Admin

Δημοσίευσηαπό akile ! » 01 Απρ 2011, 10:12

Καλύτερα να μένεις απο εμπόρευμα παρα να σου μένουν !!!! Υπομονή... :frrr: :frrr:
akile !
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: tiger 1050
Όνομα: axilleas

Δημοσίευσηαπό Taz5 » 19 Μάιος 2011, 17:40

Άλλαξα τα μπροστινά τακάκια στη Μιχαλακοπούλου, κόστος 115€ πρίν από 2 μέρες. ¨Εχει Brembo δαγκάνες με ομόνυμα τακάκια από το εργοστάσιο, τα οποία μου κράτησαν 15.000χλμ. Με ρώτησε αν θέλω να βάλω της Triumph ή Brembo τα οποία είναι λίγο πιο φτηνά. Μου είπε ότι σε σχέση με τα Brembo Που είχα πρίν αυτά έχουν κόκκινη βούλα στο πίσω μέρος.

Έκανα 60-70 χλμ και σε απόδοση μου φαίνονται χειρότερα και σφυρίζουν σε ενοχλητικό βαθμό. Αν συνεχιστεί θα πάω να βάλω τα εργοστασιακά.

Εκτός και αν έχετε καμια άλλη καλή πρόταση για αυτές τις δαγκάνες. Η τρόμπα by the way είναι nissin.

:thumbsup:
Taz5
Newbie
Progress to next rank:
42%

Μοτοσυκλέτα: Triumph Speed Triple 1050 S.E

Δημοσίευσηαπό grgasteus » 19 Μάιος 2011, 21:27

admin έγραψε:Παιδιά καλημέρα.
Λόγω τις αυξημένης ζήτησης σε τακάκια Ebc από την πρώτη καταχώρηση που είχα κάνει αλλά και μετά την έκπτωση την τελευταία που πήραμε, δυστυχώς έχω ξεμείνει απο τους περισότερους κωδικούς, αλλά όχι μόνο εγώ , δυστυχώς έχει ξεμείνει και η εβc Eλλάδος. Λίγο υπομονή και από τις 27 του μηνός και μετα θα ομαλοποιηθεί η κατάσταση.
Εσείς βέβαια που ενδιαφέρεστε μπορείτε ακόμη να μου στέλεμετε με pm τις παραγγελίες σας , είτε από το τηλ, που γνωρίζετε και θα εποικινωνώ μαζί σας για τους κωδικούς που είναι διαθέσημοι.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ.

ΟΧΙ ΠΙΑ ΠΑΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤΑ ΦΡΕΝΑ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ΤΤΤΤΤΤΤΤΤΩΩΩΩΩΩΩΩΡΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΣ
ΧΑ ΧΑ ΧΑ
admin είς ωραίος !!!
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...
grgasteus
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Suzuki-Bandit 600N

Advertisement
ΠροηγούμενηΕπόμενο

• Similar topics
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Συγγραφέας

Επιστροφή στο Ευρετήριο Δ. Συζήτησης

Επιστροφή στο Αγγελίες ανταλλακτικών - αξεσουάρ