ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC

Re: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC  

  Από: bonnie στις 15/03/2011 5:07 μμ.

admin"ολα αυτά καλά αλλά για να μπορέσουν να διατηρηθούν οι τιμές πρέπει να πιάσω τον στόχο των ποσοτήτων που υποσχέθηκα, οπότε όλοι ................προχωράτε με πατημένα φρένα..... "




εγω παταω μονο μπροστινο, το πισω μπλοκαρει, θα παρω να χω αποθεμα μπροστινων!!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC  

  Από: Γιωργος στις 16/03/2011 11:14 πμ.

Παιδιά καλημέρα.
Λόγω τις αυξημένης ζήτησης σε τακάκια Ebc από την πρώτη καταχώρηση που είχα κάνει αλλά και μετά την έκπτωση την τελευταία που πήραμε, δυστυχώς έχω ξεμείνει απο τους περισότερους κωδικούς, αλλά όχι μόνο εγώ , δυστυχώς έχει ξεμείνει και η εβc Eλλάδος. Λίγο υπομονή και από τις 27 του μηνός και μετα θα ομαλοποιηθεί η κατάσταση.
Εσείς βέβαια που ενδιαφέρεστε μπορείτε ακόμη να μου στέλεμετε με pm τις παραγγελίες σας , είτε από το τηλ, που γνωρίζετε και θα εποικινωνώ μαζί σας για τους κωδικούς που είναι διαθέσημοι.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ.

Re: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC  

  Από: johnygalan στις 16/03/2011 4:57 μμ.

Μπράβο Γιώργο
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC  

  Από: akile ! στις 31/03/2011 7:01 μμ.

Τέτοιου είδους ανθρώπων και τέτοιου είδους κινήσεις είναι που λείπουν απο τη χώρα μας... !

Μπραβο !!!

Re: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC  

  Από: Γιωργος στις 31/03/2011 7:43 μμ.

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, το θέμα όμως είναι πως δεν μπορούμε ακόμη να υπολογίσουμε την ζήτηση και συνεχώς είμαστε μείον, να καταλάβετε πως την Τρίτη παρέλαβα 30 ζευγάρια δίαφορα και τώρα 'εχω έλειψη από Τίγρη και όπου νάναι τελειώνουν και τα st.To κακό είναι πως ο εισαγωγέας δεν πίστεψε αυτά που του είπα για τις ποσότητες που θα χρειαστούν και τα φέρνει με το σταγονόμετρο.Αντε να δούμε πότε θα γίνουμε άνθρωποι

Re: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC  

  Από: Γιωργος στις 31/03/2011 7:48 μμ.

Πάντως για όσους έχουν άμεση ανάγκη από τακάκια, εγώ δουλεύω και μια άλλη μάρκα (artrax) που τα κάνουμε εισαγωγή με έναν φίλο, μόνο όμως σε HH, τα οποία τα συστήνω ανεπιφύλακτα, και έχω στείλει και σε αρκετούς από εσας,(γράψτε και καμιά κριτική βρεεεεεε) τα οποία είναι και πιο οικονομικά 25€ το ζευγάρι ότι σχέδιο να είναι και σε αυτά εχω πολύ καλή διαθεσημότητα. Οποιος με εμπιστέυεται μπορεί να τα δοκιμάσει.

Re: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC  

  Από: akile ! στις 01/04/2011 10:12 πμ.

Καλύτερα να μένεις απο εμπόρευμα παρα να σου μένουν !!!! Υπομονή...

Re: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC  

  Από: Taz5 στις 19/05/2011 5:40 μμ.

Άλλαξα τα μπροστινά τακάκια στη Μιχαλακοπούλου, κόστος 115€ πρίν από 2 μέρες. ¨Εχει Brembo δαγκάνες με ομόνυμα τακάκια από το εργοστάσιο, τα οποία μου κράτησαν 15.000χλμ. Με ρώτησε αν θέλω να βάλω της Triumph ή Brembo τα οποία είναι λίγο πιο φτηνά. Μου είπε ότι σε σχέση με τα Brembo Που είχα πρίν αυτά έχουν κόκκινη βούλα στο πίσω μέρος.

Έκανα 60-70 χλμ και σε απόδοση μου φαίνονται χειρότερα και σφυρίζουν σε ενοχλητικό βαθμό. Αν συνεχιστεί θα πάω να βάλω τα εργοστασιακά.

Εκτός και αν έχετε καμια άλλη καλή πρόταση για αυτές τις δαγκάνες. Η τρόμπα by the way είναι nissin.

Re: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC  

  Από: grgasteus στις 19/05/2011 9:27 μμ.

admin"Παιδιά καλημέρα.
Λόγω τις αυξημένης ζήτησης σε τακάκια Ebc από την πρώτη καταχώρηση που είχα κάνει αλλά και μετά την έκπτωση την τελευταία που πήραμε, δυστυχώς έχω ξεμείνει απο τους περισότερους κωδικούς, αλλά όχι μόνο εγώ , δυστυχώς έχει ξεμείνει και η εβc Eλλάδος. Λίγο υπομονή και από τις 27 του μηνός και μετα θα ομαλοποιηθεί η κατάσταση.
Εσείς βέβαια που ενδιαφέρεστε μπορείτε ακόμη να μου στέλεμετε με pm τις παραγγελίες σας , είτε από το τηλ, που γνωρίζετε και θα εποικινωνώ μαζί σας για τους κωδικούς που είναι διαθέσημοι.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ."


ΟΧΙ ΠΙΑ ΠΑΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤΑ ΦΡΕΝΑ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ΤΤΤΤΤΤΤΤΤΩΩΩΩΩΩΩΩΡΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΣ
ΧΑ ΧΑ ΧΑ
admin είς ωραίος !!!
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC  

  Από: Γιωργος στις 21/05/2011 10:44 πμ.

Παιδιά καλημέρα.
Εχουμε πλέον διαθεσημότητα για όλα τα Τ . Οι τιμές έχουν υποστεί μια αύξηση 40-60 λεπτά το ζεύγος
Λοιπόν οι νέες τιμές:

FA 196, 22.20€
FA 196 HH, 33,00€
FA 214, 26,50€
FA 214HH 33,00€
FA 214/2, 27.00€
FA 214/2 HH 33,00€
FA 140 , 22,20€
FA 140HH, 33,00€
FA 142, 26,00€
FA 142 HH, 34,00€
FA 215/2 , 26,50€
FA 215/2 HH, 34,00€
FA 215HH, 33,00€
FA 347HH , 33,00€
FA 226HH, 38,00€
FA 236HH, 34,80€
FA 266HH, 33,00€

κατά τα άλλα οι τιμές έχουν μέσα το φπα ,ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗΣ ΕΙΝΑΙ + 8 ΕΥΡΩ ΓΙΑΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΧΡΙ ΔΥΟ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΑΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΣΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΞΟΔΑ.Η ΚΟΥΡΙΕΡ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΩΣ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗΜΟΤΗΤΑ ΜΟΥ.

Γιώργος 2541021180

Re: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC  

  Από: akile ! στις 25/05/2011 1:34 πμ.

Taz5"Άλλαξα τα μπροστινά τακάκια στη Μιχαλακοπούλου, κόστος 115€ πρίν από 2 μέρες. ¨Εχει Brembo δαγκάνες με ομόνυμα τακάκια από το εργοστάσιο, τα οποία μου κράτησαν 15.000χλμ. Με ρώτησε αν θέλω να βάλω της Triumph ή Brembo τα οποία είναι λίγο πιο φτηνά. Μου είπε ότι σε σχέση με τα Brembo Που είχα πρίν αυτά έχουν κόκκινη βούλα στο πίσω μέρος.

Έκανα 60-70 χλμ και σε απόδοση μου φαίνονται χειρότερα και σφυρίζουν σε ενοχλητικό βαθμό. Αν συνεχιστεί θα πάω να βάλω τα εργοστασιακά.

Εκτός και αν έχετε καμια άλλη καλή πρόταση για αυτές τις δαγκάνες. Η τρόμπα by the way είναι nissin.
"

Τα Brembo τακάκια ειχα βάλει και εγώ στο Τίγρη μου μπροστά και σφυρίζανε και εμένα στην αρχή, μη σε απασχολεί μετά στρώνουν!!! Στην αρχή ήταν πολύ σπαστικό αλλά τουλάχιστον στο δικό μου έστρωσαν εντελώς.

Re: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC  

  Από: denthnpalevw στις 05/06/2011 10:14 πμ.

Γιωργο θα θελα μερικα τακακια.....

Αλλα εχω μερικες ερωτησεις!!! Paypal δεχεσαι?
υπαρχουν διαθεσιμα τα FA 347HH και τα 140?

Θα σε παρω τηλ απο Δευτερα
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC  

  Από: Γιωργος στις 06/06/2011 9:11 πμ.

Tα τακάκια είναι διαθέσημα.
Με το pay pal έχω κρατήσεις και σχετικη καθυστέρηση πληρωμής.Με την αντικαταβολή τα πράγματα είναι πιο άμεσα.
Αν πάλι θέλεις paypal γίνεται αλλά θα επιβαρυνθείς 6 ευρώ

Re: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC  

  Από: denthnpalevw στις 06/06/2011 11:24 πμ.

Ok θα σε παρω τηλ το απογευματακι για τις λεπτομεριες
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑΚΑΚΙΑ EBC  

  Από: denthnpalevw στις 11/06/2011 11:02 πμ.

Ευχαριστω παρελαβα και τοποθετησα
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/