Καλησπέρα παιδιά

Re: Καλησπέρα παιδιά  

  Από: bonnie στις 01/11/2011 11:17 μμ.

γεια σου κ καλως ηρθες!

γιατι αναμικτα?
η ζυγαρια με τα συν κ τα πλην ταλαντευεται?
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Καλησπέρα παιδιά  

  Από: tharis στις 01/11/2011 11:43 μμ.

Scrambler ?? Κανει εντουρο αυτο ..??

Καλως ηρθες στο φορουμ μας !
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Καλησπέρα παιδιά  

  Από: bonnie στις 02/11/2011 12:16 πμ.

μου ακουγονται πολυ παραξενα ολα αυτα που μου λες, κ σιγουρα δεν μπορω να εντοπισω τον λογο της "καταστροφικης" εικονας της μηχανης...
περασα 2,5 χρονια με ενα bonneville, κ μετα απο σχεδον 60.000χλμ, ΤΙΠΟΤΑ απολυτως απο ολα αυτα που αναφερεις δεν συνεβη στην δικια μου μηχανη...
απο θεματα περιφερειακων κ κατασκευης ειναι ακριβως τα ιδια με το scrambler.. οπως κ το thruxton το οποιο εχω απο περσι κ εχω επισης την ιδια εικονα...
δεν φημιζομαι οτι ειμαι κ πολυ "ψειρα" με τις μηχανες μου κ σιγουρα δεν τις φροντιζω οσο θα ηθελα.. οποτε, θεωρητικα, συμφωνα με τα λεγομενα σου, θα επρεπε να εχουν σπασει τα παντα εκει πανω τοσα χρονια!
παρολαυτα, δεν ειχα καμια απωλεια, ουτε φθορα...
δεν ξερω λοιπον αν "ετυχε" να συμβαινει κατι τετοιο στην δικια σου, ηταν θεμα καποιας αστοχιας εργοστασιακης (το οποιο θεωρω πολυ ακραιο να συμβει τοσο εντονα οπως το περιγραφεις), ή μηπως απλα οι προηγουμενες μοτοσυκλετες που οδηγουσες ηταν τοσο απιστευτα αψεγαδιαστες κ αυτη σου φαινεται χαρχαλο..
τι να πω..

οσο για τις τιμες της Ηλιοφιλ, δεν θα διαφωνησω μαζι σου, αλλα η αγορα ειναι ελευθερη κ ο καθενας μπορει να αγορασει απο οπου θελει, οτι θελει..
παντως, συγκριτικα με τιμες ανταλλακτικων και afer market αξεσουαρ αλλων μη-τζαπαν μοτο, σιγουρα δεν ειναι ακραιες.. (μιλω ως πρωην κατοχος χαρλει κ ντουκατι! ειναι τζαμπα η triumph πλεον! χαχαχαα)

αλλη μια ερωτηση... σε καποια απο αυτα τα "ελλατωμματα", δεν σε καλυπτε η εγγυηση να τα αλλαξεις?

στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Καλησπέρα παιδιά  

  Από: johnygalan στις 02/11/2011 12:10 μμ.

Καλώς ήρθες φίλε Πάνο
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Καλησπέρα παιδιά  

  Από: Native στις 02/11/2011 12:17 μμ.

Επειδή δεν νομίζω να πουλάνε και πολλές απο δαύτες, μηπως σου δωσαν καμια που είχαν σε αποθεμα πολυκαιρισμένη? Διαφορετικα δεν εξηγείται αυτη η φθορα, και ιδιαιτερα στα λαστιχα που λες, που μονο απο πολυκαιρια γερνανε...

Καλώς ήλθες!
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Καλησπέρα παιδιά  

  Από: Ecobill στις 02/11/2011 4:28 μμ.

haris"Scrambler ?? Κανει εντουρο αυτο ..??

Καλως ηρθες στο φορουμ μας ! "


Πλάκα μας κάνεις???

Εδώ κάνει το...Daytona (αποδεδειγμένα) δεν θα κάνουν τα υπόλοιπα???

Re: Καλησπέρα παιδιά  

  Από: Ecobill στις 02/11/2011 4:29 μμ.

Καλως ήλθες στον υπέροχο κόσμο μας.....

Re: Καλησπέρα παιδιά  

  Από: chris34 στις 05/11/2011 10:14 πμ.

Καλως ηρθες φιλε μου στο φορουμ!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Καλησπέρα παιδιά  

  Από: bonnie στις 05/11/2011 11:07 πμ.

Ecobill"[Πλάκα μας κάνεις???

Εδώ κάνει το...Daytona (αποδεδειγμένα) δεν θα κάνουν τα υπόλοιπα??? "



ναι, αλλα με τι χερια?
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Καλησπέρα παιδιά  

  Από: strani στις 06/11/2011 6:57 μμ.

γεια σο υ φιλος

Re: Καλησπέρα παιδιά  

  Από: Γιωργος στις 17/11/2011 8:39 μμ.

καλώς τον κλασσικό