street triple και συνεπιβατης

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: mixalakis στις 16/06/2009 12:08 πμ.

Μα φίλε μου το πρόβλημα δεν είναι μόνο στον αέρα που θα τρώει η κοπελιά σου (τον οποίο πιθανόν να κόβεις), αλλά στην γωνία των γονάτων, το φάρδος και το πάχος της σέλας και φυσικά στις αναρτήσεις.

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: Aris. στις 16/06/2009 9:33 πμ.

και παλι , Μιχαλακη , ειναι με τι το συγκρινεις .

Αμα το συγκρινεις με ενα γιαπωνεζικο SS τοτε ειναι πολυ καλο για τον συνεπιβατη .
Αμα το συγκρινεις με τα touring scooter 400cc +++ τυπου Majesty τοτε ....

================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: fethry στις 16/06/2009 10:29 πμ.

έκατσα συνοδηγός στο μοτοσακό μου το σ/κ που πέρασε και δε μπορώ αν πώ οτι ενθουσιάστηκα ιδιαίτερα...
if it's stupid and it works, it ain't stupid...

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: denthnpalevw στις 16/06/2009 10:50 πμ.

fethry"έκατσα συνοδηγός στο μοτοσακό μου το σ/κ που πέρασε και δε μπορώ αν πώ οτι ενθουσιάστηκα ιδιαίτερα... "



ακομα και το πιο ανετο να ηταν δεν υπηρχε περιπτωση να σε βολευε!!!!
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: tsompanis στις 21/06/2009 11:22 μμ.

αν δεν εχεις σκοπο να βγεις ποτε απο την πολη,εχει καλως.
αν εισαι 1,90 και βγεις στον δρομο για χιλιομετρα,θα κανεις το τελειο αερομασαζ...
κατι σαν διαφημιση ενα πραγμα...

αν τωρα εχεις σκοπο και για κανενα ταξιδι στας ευρωπας διπλος, μαλλον εισαι για το σπριντ.αντε και για τον τιγρη

και μην το κανεις για σενα...αλλα...για την φουκαριαρα την γυναικα σου..

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: Aris. στις 25/06/2009 8:53 μμ.

fethry"έκατσα συνοδηγός στο μοτοσακό μου το σ/κ που πέρασε και δε μπορώ αν πώ οτι ενθουσιάστηκα ιδιαίτερα... "


και γω εχω κατσει συνοδηγος , εν κινήση ,στο δικο μου αλλα ημουν παρα πολυ ανετα !



Μαλλον επειδη δεν υπηρχε οδηγος ... !

================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: jimdom στις 26/06/2009 1:16 μμ.

σε σχεση με το fazer 600 ειναι πολυ χειροτερο το triple σε αυτο το θεμα.Με το προηγουμενο hornet 600 παλι υστερει αλλα οχι σημαντικα!
Πρεπει να το δεις αλλιως...παρτο κ αν δεν βολευει αλλαξε την μηχανη ή την κοπελα αναλογα με το τι θα σου αρεσει περισσοτερο

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: ATN PANOS στις 26/06/2009 3:05 μμ.

τι να σας πω παιδια δεν ξερω.
ακομα δεν βρεθηκε καποιος/καποια θαραλεος να κατσει πισω...
θα το πουλησω οπου ναναι,και θα ειναι παρθενα η σελα
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: green-675 στις 06/07/2009 6:08 μμ.

telika to agorasessss??????? ti egine???
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: grgasteus στις 28/07/2009 11:25 μμ.

το πήρες τελικά;;; με το ύψος της σέλας και τον συνεπιβάτη τι έκανες αν τελικά το πήρες, που υποψιάζομαι ότι τελικά δεν κατεβαίνεις απο πάνω του για να μην postάρεις
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: spypetr στις 27/08/2009 10:56 πμ.

Εγώ δεν έχω street triple αλλά daytona 955i που το μετέτρεψα σε streetfighter, που σημαίνει μικρές γωνίες, αέρας (χωρίς μασκάκι).
Έχω κάνει σαββατοκύριακο με συνεπιβάτη 1300χλμ (πάνε έλα Κων/πολη από Θεσ/νικη) και όλα ήταν μια χαρά κανένα παράπονο, απλά η ταχύτητα μου ήταν 120-140.
Η συνοδηγός έχει ανέβει σε hayabusa και έχει ξενερώσει και τη θέση του strom την βρήκε άβολη γιατί είναι πολύ όρθια και οι μαρσπιέδες είναι μακριά.....

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: denthnpalevw στις 27/08/2009 11:01 πμ.

αν επιτρέπετε τι υψος εχει???? η συνεπιβατης???
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: spypetr στις 27/08/2009 9:27 μμ.

1,60 είναι το ύψος, ίσως για πιο ψηλή κοπέλα να είναι καλύτερα μακριά τα μαρσπιέ όπως στα ον οφ.
Βέβαια υπήρχε πρόβλημα και με το όρθιο της θέσης γιατί ως γνωστό όσο πιο σκυφτός τόσο λιγότερο καταπονείται η μέση......

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: miatas στις 27/08/2009 9:37 μμ.

παρε αυτο που γουσταρεις κ ασε τους συνεπιβατες να πηγαινουν με το κτελ

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: triumph_infected στις 01/09/2009 7:40 μμ.

john_street_triple675"Η ''δικιά'' μου πάντως μου είπε ότι ένιωθε πολύ πιο άνετα στο street triple από το χτ660 super motar που είχα πριν...

Βασικά της αρέσει πολύ που μπορεί κ βλέπει πάνω από το κράνος μου(1,77 εγώ, 1,64 αυτή),οπότε νιώθει πιο άνετα."




tin idia allagh ekana kai egw file mou kai h ginaika exei trelathei!!xaxa.goustarei triple me 1000!!!