street triple και συνεπιβατης

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: sandouras στις 18/11/2009 2:15 πμ.

Γεια σας! Πρωτο μου ποστ! Δεν εχω ακομα Triumph αλλα λυσαω να παρω το Striple καποια στιγμη.

Μιας και μιλαμε για την ανεση της Striple, ειδα στο σαιτ της Triumph οτι υπαρχει ενα καθισμα στα εξτρα, το οποιο ειναι ελαφρως μεγαλυτερο. Να φανταστω οτι αυξανει την ανεση? Αν ναι, τοτε θα αξιζει. Επισης, ξερετε αν ειναι συμβατο με το καλυμα του πισω καθισματος?

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: grgasteus στις 18/11/2009 6:50 πμ.

που το γράφει οτι είναι μεγαλύτερο; οτι είναι gel το υλικό γράφει νομίζω.
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: sandouras στις 18/11/2009 12:17 μμ.

Ναι αυτο το gel λεω. Στο "build your bike" οταν το διαλεξεις το καθισμα μεγαλωνει λιγο. Τι διαφορα εχει το gel δηλαδη?

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: grgasteus στις 18/11/2009 12:28 μμ.

μήπως σου φαίνεται στη φωτογραφία; εγώ έχω κάτσει και στα δύο και δεν κατάλαβα διαφορά...εκτός και αν φταίει η κ@υ_@ της στιγμής
βοηθάει σε πολύωρη χρήση βασικά και δεν "σκληραίνει" με την χρήση (φαντάζομαι γιατί δεν την έχω χρησιμοποιήσει )
κάποιος που να την έχει δοκιμάσει απο το φόρουμ ; ; ; ;
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: sandouras στις 18/11/2009 12:59 μμ.

Ισως να μην αλλαζει στο μεγεθος. Παντως στο build your bike δειχνει να μεγαλωνει λιγο με το που θα κανεις add. Ισως απλα για να δειξει τη διαφορα. Φοβερο το build your bike της Triumph παντως. Ουτε η BMW δεν εχει τοσο καλο. Σου δειχνει αμεσα πως θα ναι η μηχανη σου με το καθε αξεσουαρ.

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: Natassa_triple στις 19/11/2009 2:23 μμ.

καλύτερο το tiger κατά τη γνώμη μου για 2 άτομα

εγώ, μια κ σαμιαμίδι, καταφέρνω κ κρύβομαι πίσω από το μίνι ζελατινάκι σε μεγάλες ταχύτητες στην εθνική. Αλλά γενικά ναι, έχει αέρα το πράγμα

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: denthnpalevw στις 19/11/2009 8:30 μμ.

πριν λιγο καιρο εβγαλα το μασκακι και μπορω να πω οτι χωρις το μασκακι ο αερας ειναι κατι παραπανω απο ανυπόφορος. κανει δουλεια το μασκακι και δεν του φαινεται
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: sandouras στις 19/11/2009 9:25 μμ.

denthnpalevw"πριν λιγο καιρο εβγαλα το μασκακι και μπορω να πω οτι χωρις το μασκακι ο αερας ειναι κατι παραπανω απο ανυπόφορος. κανει δουλεια το μασκακι και δεν του φαινεται"
Εννοεις το "καπελακι" πανω απο τα φωτα η το μαυρο τζαμακι που παει πανω σε αυτο?

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: denthnpalevw στις 19/11/2009 11:34 μμ.

και τα 2 μαζι
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: Aris. στις 17/12/2009 1:13 μμ.

Για να μην ανοιξω νεο Topic .

Οποιος ψαχνεται για "touring" ζελατινα στο Street Triple του , βρηκα μια ενδιαφερουσα νομιζω...

http://global.ebay.com/TRIUMPH_STREET_T ... 07102/item
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: SOTHRHS στις 17/12/2009 11:26 μμ.

Aris."Για να μην ανοιξω νεο Topic .

Οποιος ψαχνεται για "touring" ζελατινα στο Street Triple του , βρηκα μια ενδιαφερουσα νομιζω...

http://global.ebay.com/TRIUMPH_STREET_T ... 07102/item
"



Ενδιαφερουσα μεν (δεν γνωριζω κατα ποσο μπορει να κανει δουλεια)ασχημουλα δε καθοτι θεωρω οτι το μηχανακι ειναι λουλουδι και κατι αλλο πιο "κακο"θα του ταιριαζε περισσοτερο.
ΥΓ το μηχανακι ειναι για γκαζια touring και τα λοιπα ειναι για αλλα μοντελα(γνωμη μου παντα)

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: Aris. στις 18/12/2009 12:50 πμ.

Μην τα λες σε μενα
Στους Streetακιδες με τις τριπλετες , τα σαμαρια και τις ψηλες ζελατινες να το πεις που χαλανε την πιατσα !!
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: starsailor στις 18/12/2009 1:37 μμ.

εμενα η φιλη μου ειναι 1.73 53 κιλα ..κανενα προβλημα νοιωθει πολυ ανετα στην θεση του συνεπιβατη
the steps we take all leave footprints...

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: ATN PANOS στις 18/12/2009 3:49 μμ.

starsailor"εμενα η φιλη μου ειναι 1.73 53 κιλα ..κανενα προβλημα νοιωθει πολυ ανετα στην θεση του συνεπιβατη "


εμενα παλι ουτε οι φιλοι μου καθονται πλεον....
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: street triple και συνεπιβατης  

  Από: jimdom στις 18/12/2009 3:55 μμ.

ATN PANOS"
starsailor"εμενα η φιλη μου ειναι 1.73 53 κιλα ..κανενα προβλημα νοιωθει πολυ ανετα στην θεση του συνεπιβατη "


εμενα παλι ουτε οι φιλοι μου καθονται πλεον.... "

Σε σενα δεν καθεται ουτε ο χαρος

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me