Login

Πινακας βοηθειας

Εδώ μπορείτε να βρείτε χρήσιμες απαντήσεις για ερωτήσεις που μπορεί να έχετε σχετικά με το Forum Triumph Hellas.

Εάν δε βρίσκετε απάντηση στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να στείλετε ένα προσωπικό μήνυμα στο διαχειριστή.

Βοήθεια

Ντροπη τους!!!

Συζητάμε για τα διάφορα μοντέλα της Triumph

Συντονιστής: dimchrist

Κανόνες Δ. Συζήτησης
    Γράφουμε με Ελληνικά και όχι greeklish,εκτός αν υπάρχει κάποιος λόγος.Έτσι διευκολύνουμε τους υπόλοιπους να διαβάζουν τα post μας.Επίσης καλό είναι να γράφουμε με μικρά γιατί τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζουμε.

Re: Ντροπη τους!!!

Δημοσίευσηαπό NikosV » 11 Ιαν 2012, 16:04

bonnie έγραψε:4ον. μην τα τσουβαλιαζουμε ολα.. υπαρχουν κ καλοι πωλητες... εμενα ας πουμε αμα ερθει κανενας να με ρωταει για το θραξτον, θα τονε διωξω, οσο λιγοτεροι, τοσο καλυτερα.. :happyface:
κ αμα μου ζητησει ταιγκερ, θα του δωσω του βεντετα nikosV που παλευει να το πουλησει απο τον Μεσαιωνα. :happyface:

:blind: :lolbanner:

:proud: :proud:
:inlove: :inlove:
:heartstiny :heartstiny
Εικόνα Εικόνα
    http://mototriumphhellas.blogspot.com/
Άβαταρ μέλους
NikosV
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Triumph Tiger 1050 ABS Black

Δημοσίευσηαπό bonnie » 11 Ιαν 2012, 16:10

tharis έγραψε:[

Αναστασια ειναι αδικαιολογητος!! Δεν ειπε απλα ανακριβειες επειδη δεν ηξερε.. ειπε 1002 ψεματα :hand και αν συνεχισει ετσι δεν κανει για πωλητης ....

δεν θα διαφωνησω μαζι σου... εχεις δικιο... απλα προσπαθω να σκεφτω κ τις 2 πλευρες... :/
στριβω, αρα υπαρχω... Εικόνα
Άβαταρ μέλους
bonnie
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: triumph thruxton black racer

Δημοσίευσηαπό madbiker » 11 Ιαν 2012, 16:12

galileos έγραψε:SPAM ON

bonnie έγραψε: ... προσευχηθειτε για κανεναν ηλιο, το μηχανακι κοντευει να βγαλει λειχηνες! :(

Η τελευταία μου βολτούλα (περίπου 45-50 χλμ), για να μην τα παίξει η νέα πλέον μπαταρία, ήταν με 5 βαθμούς στο θερμόμετρο, αρκετό αέρα και λίγο ψιλόβροχο !!!

Τι να πεις κανείς!!

SPAM OFF

SPAM ON
αστα χθες φευγωντας απο τη δουλεια δεν επαιρνε μπροστα, λογικα λογω μπαταριας απο το κρυο....δοξα τω θεο και τον johnygalan που με την θετικη τους ενεργεια εκανε ενα τσακ καποια στιγμη και πηρε...αντε να δουμε αυριο το πρωι
SPAM OFF
its better to burn out, than to fade away
Άβαταρ μέλους
madbiker
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: tiger1050
Όνομα: Σταύρος

Δημοσίευσηαπό PTiger800 » 11 Ιαν 2012, 17:49

Αναστασία, έλυσες αρκετές απορίες.
Βάζω λοιπόν μερικές ακόμα για να έχεις να ασχολείσαι
bonnie έγραψε:1ον. το συνεργειο στην μιχαλακοπουλου 92 ΔΕΝ ειναι πλεον εξουσιοδοτημενο. το εξουσιοδοτημενο εχει μεταφερθει στην μιχαλακ 167, με μηχανικο τον Βαγγελη κ τον Τριανταφυλλο κ τον Στεφανο.

Ανήκει στον Τσιουρή ή στον Πιερράκο; Μου είχε δημιουργηθεί η εντύπωση ότι το 167 είναι συνέχεια του 77 αλλά σε άλλο topic έγραψες ότι το 167 είναι του Πιερράκου. Τι είναι το σωστό;

bonnie έγραψε:2ον. ο Αθηνοδωρος, ο οποιος εργαζεται εκει, δεν ειναι μηχανικος, ειναι πωλητης, κ μαλιστα χωρις προηγουμενη εμπειρια, οποτε δωστε λιγο χωρο κ δικαιολογειστε τον ως ενα σημειο.

Το θέμα είναι κυρίως ηθικό και δευτερευόντως επαγγελματικής εμπειρίας. Αν ο Αθηνοδωρος συνεχίσει αυτή τη δουλειά, δυστυχώς έχει κάνει πρωτίστως κακό στον εαυτό του.

bonnie έγραψε:αντε, καλημερες... προσευχηθειτε για κανεναν ηλιο, το μηχανακι κοντευει να βγαλει λειχηνες!

Γιατί στη βροχή λιώνει;
...metal under tension, begging you to touch and go...
Άβαταρ μέλους
PTiger800
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Tiger 800
Όνομα: Πάνος

Δημοσίευσηαπό bonnie » 11 Ιαν 2012, 18:22

γεια σου ρε παναγιωτη!! :D :D
λοιπον... παμε αλλη μια.. μιας κ ξεκλεβω λιγο χρονο.. :happyface:

PTiger800 έγραψε:Ανήκει στον Τσιουρή ή στον Πιερράκο; Μου είχε δημιουργηθεί η εντύπωση ότι το 167 είναι συνέχεια του 77 αλλά σε άλλο topic έγραψες ότι το 167 είναι του Πιερράκου. Τι είναι το σωστό;

μεχρι τελη 2011, ηταν ο τσιουρης @ 77 κ 92.
πλεον, τσιουρης @ 92 οχι σαν εξουσιοδοτημενος πλεον
κ πιερρακος @ 167 εκθεση κ συνεργειο εξουσιοδοτημενο.

bonnie έγραψε:αντε, καλημερες... προσευχηθειτε για κανεναν ηλιο, το μηχανακι κοντευει να βγαλει λειχηνες!

PTiger800 έγραψε:Γιατί στη βροχή λιώνει;

εγω θα λιωσω απο την στασιμοτητα μου! :happyface:
στριβω, αρα υπαρχω... Εικόνα
Άβαταρ μέλους
bonnie
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: triumph thruxton black racer

Δημοσίευσηαπό Native » 11 Ιαν 2012, 19:55

Εγω ρε παιδια που ειχα πάρει test ride πάντως το 800, μου έκανε εντύπωση που η πρώτη δεν πήγαινε πάνω απο 150 και αναγκάστηκα να βάλω δευτέρα...Στην περιφερειακή υμητου πάντως πέρασα και ενα Busa με 200 πριν μπει στους κόφτες η τρίτη.

Τελικά δεν μου άρεσε πάντως το μηχανάκι, άσε που μύριζε και κάτι οταν το επέστρεψα... :happyface:
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...
Άβαταρ μέλους
Native
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Vespa Gts300

Δημοσίευσηαπό mixalakis » 12 Ιαν 2012, 00:35

Cpt. Haddock έγραψε:
galileos έγραψε:
Cpt. Haddock έγραψε: ... κατα κανόνα αυτοι που τα οδηγούν τα πανε αργά.

Σοβαρά μιλάς ;; :|

Ναι ρε παίδες. Ποιος απο εμας εχει τα κοχονες να παρει μηχανακι απο ντιλερ για τεστ ράιντ των 30-40 λεπτων και να το σκισει.

Μια βολτούλα τα κάνουμε, με την ψυχη στο στόμα και με το φοβο μη γινει καμια μαλακια και το πληρώνουμε... :bye:

Άλλο test ride που κάνουμε εμείς για να δοκιμάσουμε τα μηχανάκια και άλλο οι συντάκτες του e-bike και του MOTO!
Άβαταρ μέλους
mixalakis
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Triumph Tiger 1050

Δημοσίευσηαπό tharis » 12 Ιαν 2012, 01:17

Αν ειναι στρωμενη η μηχανη και με τα σερβις της ας την κανουν οτι θελουν ..!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tharis
Moderator

Highscores: 17
Μοτοσυκλέτα: Honda Innova

Δημοσίευσηαπό Bladerunner » 12 Ιαν 2012, 02:05

tharis έγραψε:Αν ειναι στρωμενη η μηχανη και με τα σερβις της ας την κανουν οτι θελουν ..!

:thumbsup:
Άβαταρ μέλους
Bladerunner
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Triumph Street Triple R '11
Όνομα: Βασίλης

Δημοσίευσηαπό leonithastz » 12 Ιαν 2012, 02:13

ρε παιδιά ποια στρωσίματα και ξεστρωσιματα εδώ τον άνθρωπο τον τρελανανε στο ψέμα στο στρώσιμο κωλησατε
μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις
Άβαταρ μέλους
leonithastz
Εγγεγραμένος χρήστης

Highscores: 1
Μοτοσυκλέτα: tiger 1050 se
Όνομα: Λεωνιδας

Δημοσίευσηαπό TRIUMPHAKIAS » 12 Ιαν 2012, 10:16

Cpt. Haddock έγραψε:Ναι ρε παίδες. Ποιος απο εμας εχει τα κοχονες να παρει μηχανακι απο ντιλερ για τεστ ράιντ των 30-40 λεπτων και να το σκισει.

Μια βολτούλα τα κάνουμε, με την ψυχη στο στόμα και με το φοβο μη γινει καμια μαλακια και το πληρώνουμε... :bye:

Speak for your self mister.... :evilblack:

Πάντως εγώ που πήρα ένα Tiger 1050 το μόνο που του έκανα πριν βγάλω όλες τις σεξοπορνοδιαστροφικές ορέξεις μου πάνω του ήταν να το ζεστάνω με λίγες στροφές και μετά βουρ κόφτες,παντηλίκια,σουζες και endo στα φανάρια της βουλιαγμένης.(by the way πολύ ωραία η απόδοση στα φρένα.) :happyface:

Και μήν σας πουλάνε φούμαρα ότι στρώνονται τα demo bikes.Όπως βγαίνουν από την κούτα έτσι το δίνουν στον πρώτο πελάτη.Αυτό που οδήγησα είχε 300χιλ στο κοντέρ. :bye:
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....
Άβαταρ μέλους
TRIUMPHAKIAS
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: c50,Runner 125 VX,GSXR 1000 K8

Δημοσίευσηαπό HelenKoR » 12 Ιαν 2012, 10:20

Αν τα σερβις εγιναν οπως επρεπε, δεν υπαρχει προβλημα (γιατι για στρωσιμο δεν νομιζω να προλαβαινουν να κανου). Αλλωστε ειναι μηχανες φτιαγμενες να κανουν και σουζες και να αντεχουν. Το ψεμα ομως αδερφακι μου.... :cussingwhite αν ημουν στην θεση του ReStou και να μου την χαριζαν, δεν... :hand
I really do appreciate people who stimulate my creativity and make me think on a deeper level.
Άβαταρ μέλους
HelenKoR
Monsieur Cannibale

Μοτοσυκλέτα: Peugeot Jet Force 50cc

Advertisement
ΠροηγούμενηΕπόμενο

• Similar topics
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Συγγραφέας

Επιστροφή στο Ευρετήριο Δ. Συζήτησης

Επιστροφή στο Σχόλια - Παρατηρήσεις - Πληροφορίες (Triumph)

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης