ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΩΡΑ TIGER 1050

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΩΡΑ TIGER 1050  

  Από: dimitris7 στις 23/08/2011 2:42 πμ.

Παιδια καλησπερα ειμαι στην αναζητηση για να παρω επιτελους το πολυποθετο τιγρακι μου και θα ηθελα την βοηθεια σας.βασικά επειδή δεν εχω ολα τα λεφτα ψαχνω μαντραδες οι οποιοι θα κανουν και γραμματια οποτε δεν εχω και πολλες επιλογες ψαξιματος.θα ηθελα να σας ρωτησω με βαση τις χρονολογιες που βλεπω τι αλλαζει?δηλαδη τι διαφορα εχει απο ενα του 2008 με ενα του 2010?ή ειναι μονο στην χρονολογια?βασικα εχω δει ενα του 8 με 18000 χιλιομετρα μαμα και θα ηθελα να δω αν αξιξει αυτη η χρονολογια η πρεπει να παω σε πιο κοντινη χρονολογια.

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΩΡΑ TIGER 1050  

  Από: stoupi στις 23/08/2011 7:40 πμ.

Εγώ νομίζω αν βρήκες του 08' με 18.000 km είναι καλή περίπτωση.
[size=150:quxslwvd]3 > 4

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΩΡΑ TIGER 1050  

  Από: redfoot στις 23/08/2011 8:33 πμ.

Καλημερα ! Ενας φιλοσοφος ειχε πει καποτε, "προσεχε τι ευχεσαι και τι ποθείς γιατι μπορεί οι ευχες και οι ποθοι σου να πραγματοποιηθουν"
Κανε την ερευνα αγορας σου, μελετησε τον ανταγωνισμο, αν τελικα επιλεξεις τιγρη κανε εξονυχιστικο ελεγχο σε εξουσιοδοτημενο συνεργειο -αντιπροσωπεία ΠΡΙΝ βαλεις την υπογραφη, ζητησε εστω ολιγόμηνη εγγυηση (ΜΕΡΙΚΟΙ δίνουν) και νομιζω θα μπορεσεις να βρεις μηχανη με διακανονισμο (οι εμπορει συνηθως δεχονται αποπληρωμη μεσω δανειου με ενα σχετικο επιτόκιο, για επιταγη μαλλον ξεχνα το, γραμματια λιγο δυσκολο). Καλό ψαξιμο και επιτυχία στην επιλογη
the road is made clear when viewed from above..

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΩΡΑ TIGER 1050  

  Από: chris34 στις 23/08/2011 9:48 πμ.

dimitris7"Παιδια καλησπερα ειμαι στην αναζητηση για να παρω επιτελους το πολυποθετο τιγρακι μου και θα ηθελα την βοηθεια σας.βασικά επειδή δεν εχω ολα τα λεφτα ψαχνω μαντραδες οι οποιοι θα κανουν και γραμματια οποτε δεν εχω και πολλες επιλογες ψαξιματος.θα ηθελα να σας ρωτησω με βαση τις χρονολογιες που βλεπω τι αλλαζει?δηλαδη τι διαφορα εχει απο ενα του 2008 με ενα του 2010?ή ειναι μονο στην χρονολογια?βασικα εχω δει ενα του 8 με 18000 χιλιομετρα μαμα και θα ηθελα να δω αν αξιξει αυτη η χρονολογια η πρεπει να παω σε πιο κοντινη χρονολογια."


Μπορεις να παρεις το δικο μου.
Το εχει ο Ζαχαροπουλος στον Πειραια.
Ειναι χαρτι ο τιγρης και αν ρωτησεις απο'δω μεσα ξερουν οτι τον ειχα αψογο!
Αν θες να μαθεις περισσοτερα στειλε μου πμ.
Τωρα για τις διαφορες μονο το καντραν αλλαζει τιποτα αλλο!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΩΡΑ TIGER 1050  

  Από: dimitris7 στις 23/08/2011 6:11 μμ.

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας δυστηχως καλος ή κακος το ασπρο τιγρακι το εχω ερωτευτει απιστευτα οποτε θελω οπωσδηποτε να το παρω και ελπιζω να τα καταφερω.απο τι βλεπω αμα ψαχτεις υπαρχουν πολλες ευκαιριες ,βεβαια το καλυτερο απο ολα θα ηταν να ειχες και 9000 μετρητα στην ακρι οποτε να ειναι ακομα πιο ευκολο το εργο σου.

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΩΡΑ TIGER 1050  

  Από: dimitris7 στις 24/08/2011 5:36 μμ.

Παιδια επειδη πηγα σημερα και πηρα μια τιμη για καινουργιο και ηταν πολυ καλη τιμη 9990 μου κινησε την περιεργια και λεω μπας και τα δίνουν ετσι γιατι προκειται να βγει κανενα καινουργιο?ξερεται?

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΩΡΑ TIGER 1050  

  Από: tharis στις 24/08/2011 6:12 μμ.

Εκτος απ το 1200αρι Adv δεν εχει ακουστει κατι αλλο αλλα κι αυτο δεν το λες και αντικαταστατη του τωρινου..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΩΡΑ TIGER 1050  

  Από: mixalakis στις 27/08/2011 10:47 πμ.

dimitris7"Παιδια επειδη πηγα σημερα και πηρα μια τιμη για καινουργιο και ηταν πολυ καλη τιμη 9990 μου κινησε την περιεργια και λεω μπας και τα δίνουν ετσι γιατι προκειται να βγει κανενα καινουργιο?ξερεται?"


Λογικά θα είναι χωρίς ABS, που δεν στο συνιστώ.
Ότι και να κάνεις πήγαινε μια βόλτα το μηχανάκι που θα βρεις από τον Σάκη, πριν το πάρεις.

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΩΡΑ TIGER 1050  

  Από: dimitris7 στις 04/09/2011 8:57 μμ.

παιδια επειδη πηρε ενα φιλαρακι καινουργιο ενα τιγρακι παρατηρησα οτι οντως ειναι διαφορετικο το καντραν αλλα απο τι ειδα ειχε και ασπρο φωτισμο.τα παλια εχουν ασπρο?η ολα πορτοκαλι?

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΩΡΑ TIGER 1050  

  Από: ad1 στις 04/09/2011 9:22 μμ.

dimitris7"παιδια επειδη πηρε ενα φιλαρακι καινουργιο ενα τιγρακι παρατηρησα οτι οντως ειναι διαφορετικο το καντραν αλλα απο τι ειδα ειχε και ασπρο φωτισμο.τα παλια εχουν ασπρο?η ολα πορτοκαλι?"


πορτοκαλι

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΩΡΑ TIGER 1050  

  Από: dimitris7 στις 04/09/2011 9:47 μμ.

μμμ κριμα γιατι το ασπτρο ειναι παρα πολυ ωραιο.