Triumph Tiger 800 ή 800 XC?

Re: Triumph Tiger 800 ή 800 XC?  

  Από: dimchrist στις 06/06/2011 4:02 μμ.

Billy"Περνά ένας οδηγός αυτοκινήτου,για άγνωστο λόγο μέχρι στιγμής,στο αντίθετο ρεύμα και με χτυπάει μετωπικά.Σήμερα βγήκα από το νοσοκομείο και σε 1 μήνα ξαναμπαίνω για δεύτερο χειρουργείο.Αριστερό πόδι,χάλια."

Περαστικά Βασίλη. Σιδερένιος.
Εσύ να'σαι καλά και με το καλό να πάει καλό το δεύτερο χειρουργείο.

Triple Way

Re: Triumph Tiger 800 ή 800 XC?  

  Από: tmos στις 06/06/2011 4:17 μμ.

Billy"Παρέλαβα το tiger Παρασκευή 27/5.Μετά από μία ώρα περίπου συμβαίνει το απίστευτο.
Περνά ένας οδηγός αυτοκινήτου,για άγνωστο λόγο μέχρι στιγμής,στο αντίθετο ρεύμα και με χτυπάει μετωπικά.Σήμερα βγήκα από το νοσοκομείο και σε 1 μήνα ξαναμπαίνω για δεύτερο χειρουργείο.Αριστερό πόδι,χάλια.Τη μηχανή δεν την έχω δει ακόμα.Απίστευτο ε; "


Εσύ να είσαι καλά και όλα τ΄ άλλα φτιάχνονται.

Περαστικά και γρήγορα μάχιμος

Re: Triumph Tiger 800 ή 800 XC?  

  Από: Montechristo στις 06/06/2011 4:19 μμ.

Billy"Παρέλαβα το tiger Παρασκευή 27/5.Μετά από μία ώρα περίπου συμβαίνει το απίστευτο.
Περνά ένας οδηγός αυτοκινήτου,για άγνωστο λόγο μέχρι στιγμής,στο αντίθετο ρεύμα και με χτυπάει μετωπικά.Σήμερα βγήκα από το νοσοκομείο και σε 1 μήνα ξαναμπαίνω για δεύτερο χειρουργείο.Αριστερό πόδι,χάλια.Τη μηχανή δεν την έχω δει ακόμα.Απίστευτο ε; "


Περαστικά φίλε μου, το σημαντικό είναι το πόδι, η μηχανή φτιάχνεται-αλλάζεται....
See these eyes so green I can stare for a thousand years
Colder than the moon
It's been so long.....
And I've been putting out fire With gasoline

Re: Triumph Tiger 800 ή 800 XC?  

  Από: tharis στις 06/06/2011 5:29 μμ.

Οχι ρε φιλε ...... Απιστευτο.. Ευχομαι ολα να πανε καλα και συντομα ορθιος !!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Triumph Tiger 800 ή 800 XC?  

  Από: Billy στις 06/06/2011 6:41 μμ.

Native"Τι είπες τώρα ρε μεγάλε??? Περαστικά και σιδερένιος ευχομαι και γρήγορη ανάρρωση

Ελπίζω να τον βρήκες αυτον έτσι???"


Ναι οκ σταμάτησε.Φυσικά μαζί μου ακόμα δεν έχει επικοινωνήσει.Να δει αν ζω ή πέθανα.
Σε κανένα χρόνο,μου είπε η δικηγόρος μου θα γίνει το δικαστήριο

Re: Triumph Tiger 800 ή 800 XC?  

  Από: Panos69 στις 06/06/2011 7:20 μμ.

Απίστευτη κακοτυχία! Περαστικά σου.

Να ρωτήσω τί δικαιολογία προσπάθησε να σου σερβίρει (αν μπήκε στον κόπο);

Re: Triumph Tiger 800 ή 800 XC?  

  Από: johnygalan στις 06/06/2011 9:53 μμ.

Αν είναι δυνατόν περαστικά φίλε μου
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Triumph Tiger 800 ή 800 XC?  

  Από: mastersam13 στις 06/06/2011 11:09 μμ.

Φίλε Billy σου εύχομαι περαστικά και να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα
Ευτυχία δεν είναι να κάνεις αυτό που θέλεις, αλλά να μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις.

Ζαν-Ζακ Ρουσσώ

Re: Triumph Tiger 800 ή 800 XC?  

  Από: petros1313 στις 06/06/2011 11:38 μμ.

ρε μπας και σε βαφτισε ο μητσοτακης!!! εσυ να σαι καλα φιλε billy και ολα τα αλλα φτιαχνονται!!!!!!
Αν ενας ανθρωπος δεν εχει βρει κατι για το οποιο θα πεθαινε, δεν αξιζει να ζει...

Re: Triumph Tiger 800 ή 800 XC?  

  Από: Tigris3 στις 07/06/2011 12:12 πμ.

Φίλε περαστικά και αγύριστα. Για τη μηχανή μην ανησυχείς. Αυτή φτιάχνεται εύκολα και σε χρόνο dt.

Re: Triumph Tiger 800 ή 800 XC?  

  Από: TAKS στις 07/06/2011 4:43 μμ.

Τετοια γκαντεμια ρε φιλε:Αλλα περαστικα σου και ολα διορθωνονται.

Re: Triumph Tiger 800 ή 800 XC?  

  Από: Billy στις 09/06/2011 12:31 μμ.

Panos69"Απίστευτη κακοτυχία! Περαστικά σου.

Να ρωτήσω τί δικαιολογία προσπάθησε να σου σερβίρει (αν μπήκε στον κόπο);"


Φίλε μου ο τύπος 2 εβδομάδες μετά το ατύχημα,με πήρε τελικά τηλέφωνο.
Ισχυρίζεται ότι ''σαν να είδε μια μούρη από αυτοκίνητο να βγαίνει από το βενζινάδικο'',στα δεξιά του και έκοψε το τιμόνι αριστερά,με αποτέλεσμα να χάσει τον έλεγχο του οχήματος.
"Σαν να είδε",ότι να 'ναι.Και τώρα 6-9 μήνες με δεκανίκια.Άσε που έχω ήδη πληρώσει τα κερατά μου σε ταξί και φάρμακα.Και έχασα και το CSS που θα πήγαινα τον Ιούνη.

Re: Triumph Tiger 800 ή 800 XC?  

  Από: redfoot στις 09/06/2011 1:34 μμ.

λεει οτι του λεει ο δικηγορος του. Ουτε μια στο μύριο να μην δικαιωθείς και να μην παρεις και το τελευταιο cent (και πολυ περισσοτερα αν συνεχισει τις εξυπναδες και δεν δηλωσει υπαιτιότητα).Μονο κρατα αποδειξεις για ολα (ταξι, φαρμακα κλπ) και φυσικα ολο το εντυπο υλικο (διαγνωσεις, επεμβασεις κλπ κλπ). Του χρονου τετοιο καιρο θα οργώνουμε τον Τίταρο
the road is made clear when viewed from above..

Re: Triumph Tiger 800 ή 800 XC?  

  Από: ATN PANOS στις 09/06/2011 3:44 μμ.

καλη δυναμη φιλε
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Triumph Tiger 800 ή 800 XC?  

  Από: lleonidas στις 09/06/2011 6:02 μμ.

Φίλε Billy,ευχές κ από εμένα για γρήγορη κ κυρίως πλήρη ανάρρωση!Δυστυχώς συμβαίνουν(και)αυτά.Το μόνο κακό-πέρα από το προφανές φυσικά-είναι ότι σου έτυχε αρχές καλοκαιριού,μια περίοδος που συνήθως όλοι έχουμε ανεβασμένη διάθεση κ σχεδιάζουμε πράγματα για Ιούλιο-Αύγουστο.Κατά τα άλλα,σύντομα θα είναι μια κακή ανάμνηση...
Να κυνηγήσεις την αποζημίωση,μην το αμελήσεις.Αν κ πολλά έχουμε ακούσει,δε φαίνεται λογικό να μη δικαιωθείς.