Login

Πινακας βοηθειας

Εδώ μπορείτε να βρείτε χρήσιμες απαντήσεις για ερωτήσεις που μπορεί να έχετε σχετικά με το Forum Triumph Hellas.

Εάν δε βρίσκετε απάντηση στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να στείλετε ένα προσωπικό μήνυμα στο διαχειριστή.

Βοήθεια

Υποψήφιος Αγοραστής, Αξεσουάρ?

Συζητάμε για τα διάφορα μοντέλα της Triumph

Συντονιστής: dimchrist

Κανόνες Δ. Συζήτησης
    Γράφουμε με Ελληνικά και όχι greeklish,εκτός αν υπάρχει κάποιος λόγος.Έτσι διευκολύνουμε τους υπόλοιπους να διαβάζουν τα post μας.Επίσης καλό είναι να γράφουμε με μικρά γιατί τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζουμε.

Re: Υποψήφιος Αγοραστής, Αξεσουάρ?

Δημοσίευσηαπό kakourgos » 09 Μάιος 2008, 16:36

argy_kap έγραψε:
takis1964 έγραψε:μπρος - πισω προεκταση φτερου εχει και η μαμα αντιπροσωπεια ! απλα τα παραγελνεις :35ε το εμπρος και 40 το πισω! τα εχω παραγγειλει και τα περιμενω!

Λοιπόν ενημερώνω οτι Λευκό με ABS έχει παράδωση τέλος Ιουλίου....δεν υπάρχει πιο μπροστά και τώρα δεν ξέρω τι να κάνω.... προσπαθούμε να βρούμε απο καμιά βιτρίνα....αν δει κανείς τίποτα ας μου πεί μπας και το τραβήξουμε Βόλο....όσο για τις προεκτάσεις μου λένε οτι δεν υπάρχουν!!! Είναι σίγουρα απο την μαμά???

Τι λές τώρα!! Πότε ρώτησες κ στο είπαν αυτό???? Έχω παραγγείλει τον Τίγρη μου, Λευκό με ABS, από μέσα Μαρτίου κ όλο από εβδομάδα σε εβδομάδα περιμένω να έρθει, δεν πιστεύω να πάει έτσι μέχρι ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ!! ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΩ!!! ΤΟ ΘΕΛΩ!!! (το Tiger) !!!
Άβαταρ μέλους
kakourgos
Newbie
Progress to next rank:
18%

Μοτοσυκλέτα: Triumph Tiger 1050 Abs Fusion White

Δημοσίευσηαπό mixalakis » 09 Μάιος 2008, 16:56

kakourgos έγραψε:
argy_kap έγραψε:
takis1964 έγραψε:μπρος - πισω προεκταση φτερου εχει και η μαμα αντιπροσωπεια ! απλα τα παραγελνεις :35ε το εμπρος και 40 το πισω! τα εχω παραγγειλει και τα περιμενω!

Λοιπόν ενημερώνω οτι Λευκό με ABS έχει παράδωση τέλος Ιουλίου....δεν υπάρχει πιο μπροστά και τώρα δεν ξέρω τι να κάνω.... προσπαθούμε να βρούμε απο καμιά βιτρίνα....αν δει κανείς τίποτα ας μου πεί μπας και το τραβήξουμε Βόλο....όσο για τις προεκτάσεις μου λένε οτι δεν υπάρχουν!!! Είναι σίγουρα απο την μαμά???

Τι λές τώρα!! Πότε ρώτησες κ στο είπαν αυτό???? Έχω παραγγείλει τον Τίγρη μου, Λευκό με ABS, από μέσα Μαρτίου κ όλο από εβδομάδα σε εβδομάδα περιμένω να έρθει, δεν πιστεύω να πάει έτσι μέχρι ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ!! ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΩ!!! ΤΟ ΘΕΛΩ!!! (το Tiger) !!!

Μην τρελαίνεσαι! Προφανώς μιλάμε για διαφορετικές παρτίδες.
Άβαταρ μέλους
mixalakis
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Triumph Tiger 1050

Δημοσίευσηαπό argy_kap » 14 Μάιος 2008, 09:59

Μίλησα σήμερα το πρωι και μου είπαν οτι τελικά δεν υπάρχει διαθέσιμο λευκό και οτι δεν γίνεται τίποτα.... κοίτα να δείς προβλήματα που έχουμε...να φέρω κανένα απο Γερμανία????
Άβαταρ μέλους
argy_kap
Newbie
Progress to next rank:
66%

Μοτοσυκλέτα: Tiger 1050

Δημοσίευσηαπό mixalakis » 14 Μάιος 2008, 10:02

Μπορείς να ψάξεις σε όλους τους dealers triumph, επίσημους ή μη, μπας και έχει κανείς κανένα που να του έχει μείνει (λέμε και καμια μακακία να περνάει η ώρα).
Άβαταρ μέλους
mixalakis
Εγγεγραμένος χρήστης

Δημοσίευσηαπό argy_kap » 14 Μάιος 2008, 14:08

Δεν υπάρχει τίποτα.... αν βάλω παραγγελία σήμερα παραλαμβάνω Σεπτεμβριο.... Αν αποφασίσω για μαύρο, το έχω σε 10 ημέρες.....

Το μοναδικό λευκό που έρχεται είναι του φίλου εδώ μέσα που το περιμένει.....δεν υπάρχει άλλο ούτε σε παραγγελία, ούτε σε βιτρίνα....και μην σου πω οτι και αυτό που περιμένει έρχεται Ιούνιο
Άβαταρ μέλους
argy_kap
Newbie
Progress to next rank:
66%

Δημοσίευσηαπό Sprinter » 14 Μάιος 2008, 14:43

Ο Σεπτέμβρης καλός είναι. Τι να το κάνεις τώρα κατακαλόκαιρο μες τις ζέστες... :dash1
Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε
Άβαταρ μέλους
Sprinter
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: ST 1050 '06 μπλέ (όχι σαν το μελιτζανί του φωτογράφου)
Όνομα: Νίκος

Δημοσίευσηαπό mixalakis » 15 Μάιος 2008, 08:44

argy_kap έγραψε:Δεν υπάρχει τίποτα.... αν βάλω παραγγελία σήμερα παραλαμβάνω Σεπτεμβριο.... Αν αποφασίσω για μαύρο, το έχω σε 10 ημέρες.....

Το μοναδικό λευκό που έρχεται είναι του φίλου εδώ μέσα που το περιμένει.....δεν υπάρχει άλλο ούτε σε παραγγελία, ούτε σε βιτρίνα....και μην σου πω οτι και αυτό που περιμένει έρχεται Ιούνιο

Κάπως έτσι πήρα και εγώ μαύρο!!
Αν την παλεύεις να χάσεις ένα καλοκαίρι για το χρώμα περίμενε. Αλλά είναι κρίμα.

Δεν μπορώ να καταλάβω τι σόι επιχειρηματίες είναι οι Έλληνες. Από την αρχή φέρνουν ελάχιστα άσπρα και πάντα έχει πολύ μεγάλη αναμονή. Μα τι κάνουν; Παραγγέλνουν ακριβώς όσα τους έχουν ζητήσει οι πελάτες;
Αν είναι δυνατόν!
Άβαταρ μέλους
mixalakis
Εγγεγραμένος χρήστης

Δημοσίευσηαπό icet » 16 Μάιος 2008, 09:48

argy_kap έγραψε:Μίλησα σήμερα το πρωι και μου είπαν οτι τελικά δεν υπάρχει διαθέσιμο λευκό και οτι δεν γίνεται τίποτα.... κοίτα να δείς προβλήματα που έχουμε...να φέρω κανένα απο Γερμανία????

TRIUMPH TIGER 1.050 cc, μοντ. '08, 2.000 χλμ., λευκό, ABS, book service, άριστη κατάσταση, φυλασσόμενο σε γκαράζ, δεκτός έλεγχος, τιμή 10.500 ευρώ
Νέα αγγελία

To είδα στη Χρυση Ευκαιρία αν σε ενδιαφέρει ....www.xe.gr
---biip biip---
Άβαταρ μέλους
icet
Εγγεγραμένος χρήστης

Δημοσίευσηαπό argy_kap » 19 Μάιος 2008, 17:10

Βρέθηκε μηχανάκι.....αναμένετε σε 20-25 ημέρες..... άμα ψάξεις βρίσκεις!

Ευχαριστώ όλους για την βοήθεια!
Άβαταρ μέλους
argy_kap
Newbie
Progress to next rank:
66%

Δημοσίευσηαπό Costas » 19 Μάιος 2008, 17:35

Καμιά πληροφορία δεν έχει;Δε θα το ματιάσουμε :wink: :wink:
Άβαταρ μέλους
Costas
Site Admin

Highscores: 3
Μοτοσυκλέτα: Triumph Sprint ST 1050

Δημοσίευσηαπό kakourgos » 19 Μάιος 2008, 18:57

argy_kap έγραψε:Βρέθηκε μηχανάκι.....αναμένετε σε 20-25 ημέρες..... άμα ψάξεις βρίσκεις!

Ευχαριστώ όλους για την βοήθεια!

:d2. :d2. Για λέγε!! Όντως δεν θα το ματιάσουμε!!! Ασπρο?? ΕΕΕΕΕ?? Παίζει να είναι η ίδια παραλαβή με το δικό μου! :pop :pop ΑΜΗΝ!!! κ πότε....
Άβαταρ μέλους
kakourgos
Newbie
Progress to next rank:
18%

Μοτοσυκλέτα: Triumph Tiger 1050 Abs Fusion White

Δημοσίευσηαπό argy_kap » 19 Μάιος 2008, 20:04

Λευκό ABS, κάγκελα, ζελατίνα της ΜRA με το φρυδάκι, μπρίζα για το κινητό, βάσεις για τις βαλίτσες που έχω στο strom, συναγερμός STEELMATE απο το strom, ενδοεπικοινονία AUTOCOM απο το strom, χούφτες Triumph όπως προτείνατε και ψάχνω να βρω και τις επεκτάσεις του φτερού μπρος και πίσω....ξέχασα κάτι?????

Τώρα να βρω να πουλήσω και το παλιό μηχανάκι μέχρι να έρθει....θα είναι ακόμη καλύτερα!!!!
Άβαταρ μέλους
argy_kap
Newbie
Progress to next rank:
66%

Advertisement
ΠροηγούμενηΕπόμενο

• Similar topics
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Συγγραφέας

Επιστροφή στο Ευρετήριο Δ. Συζήτησης

Επιστροφή στο Σχόλια - Παρατηρήσεις - Πληροφορίες (Triumph)

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες