Speed triple 2010 ή 2011??????

Speed triple 2010 ή 2011??????  

  Από: madmephisto στις 25/10/2010 1:30 πμ.

Γεια σε ολους!
ειμαι νεο μελος αυτης της υπεροχης κοινωτητας και θα ηθελα ν μπιραστω μαζι σας εναν προβληματισμο μου.
ειμαι εδω κ 2 χρονια ερωτευμενος με το speed triple,και πανω που εδωσα την προυηγουμενη αγαπη μου
που ακουγε στο ονομα mt-03 και ερχομαι ολο και ποιο κοντα στο ονειρο μου (τ βρηκα σε καλη τιμη 10.500 καινουριο)
ξαφνικα ΤΣΟΥΠ!! μου βγαζει η μαμα triumph ενα ολοκαινουριο speed...grrrr
βεβαια αρχικα χαρηκα, γιατι δεν μου αρεσε τοσο οσο το 'ονειρο' με τα κλασσικα στρογγυλα προβολακια,
αλλα...μπερδευτικα λιγακι ο ανθρωπος.
αν και ειναι λιγο νωρις να μιλησουμε για το καινουριο,
εσεις τι λετε???
καμια αποψη/βοηθεια???
ευχαριστω εκ των πρςτερων
και παλι
καλως σας βρηκα!!!!!

Re: Speed triple 2010 ή 2011??????  

  Από: nfot στις 25/10/2010 12:27 μμ.

Αφου το κολλημα σου δεν εχει να κανει με τα στρογγυλα φαναρια του παλιου, αν αντεχεις την οικονομικη διαφορα, το καινουριο.

Αααα, καλως ηρθες κιολας και με το καλο να το αποκτησεις το στριγκακι σου
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Speed triple 2010 ή 2011??????  

  Από: tharis στις 25/10/2010 12:35 μμ.

Νομιζω οτι και αν διαλεξεις αυτη τη στιγμη θα εισαι κερδισμενος .!!

Αν πας για το καινουργιο θα εχεις ενα μηχανακι "ολοκαινουργιο", θα εισαι απ τους πρωτους που θα το χαρουν, παρολα αυτα το μοτερ του ειναι το ιδιο και δοκιμασμενο !! Οδηγηκα πιστευω οτι θα εχει βελτιωθει προς το καλυτερο με το νεο πλαισιο και προσωπικα μου αρεσει πολυ η νεα συγχρονη εμφανιση του!!

Αν πας για το παλιο παλι κερδισμενος θα σαι γτ θα το παρεις σιγουρα σε πολυ καλυτερη τιμη απ οτι υπολογιζες !!
Σ αυτη τη περιπτωση κανε και μια ερευνα για μεταχειρισμενο. Μπορει πολυ να θελουν να αλλαξουν το παλιο τους με το καινουργιο..

Δες το καινουργιο απο κοντα και παρε αυτο που σε τραβαει περισσοτερο !!
Και καλως ηρθες στο forum!!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..