τα ίδια και τα ίδια.....

Re: τα ίδια και τα ίδια.....  

  Από: strani στις 11/09/2010 8:47 μμ.

Ξερει κανεις να μας απαντησει απο ποτε αρχιζουν τα τοσα πολλα προβληματα στα τιγρακια να υπολογισουμε ποτε πρεπει να τα πουλησουμε???Γιατι απο οσους γνωριζω εγω κανεις δεν εχει σοβαρα προβληματα μαλιστα ο ενας εχει το μοντελο του 07 με zard και αρκετα χιλιομετρα και ολα καλα.ΗΜΑΡΤΟΝ εχουμε καταντησει σαν τους βαζελους που πηρανε νταμπλ και ειναι μεσα στη γκρινια και την μιζερια.....

Re: τα ίδια και τα ίδια.....  

  Από: galileos στις 12/09/2010 10:21 πμ.

strani" εχουμε καταντησει σαν τους βαζελους που πηρανε νταμπλ και ειναι μεσα στη γκρινια και την μιζερια..... "


Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: τα ίδια και τα ίδια.....  

  Από: denthnpalevw στις 12/09/2010 10:48 πμ.

galileos"
strani" εχουμε καταντησει σαν τους βαζελους που πηρανε νταμπλ και ειναι μεσα στη γκρινια και την μιζερια..... "


"


καποιος ειναι γαυρος.......
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: τα ίδια και τα ίδια.....  

  Από: strani στις 12/09/2010 1:26 μμ.

[quote="denthnpalevw":13x7fzov]
galileos"
strani" εχουμε καταντησει σαν τους βαζελους που πηρανε νταμπλ και ειναι μεσα στη γκρινια και την μιζερια..... "


"


καποιος ειναι γαυρος.......[/quote:13x7fzov]
Εγω παντως Ο Χ Ι

Re: τα ίδια και τα ίδια.....  

  Από: psilo_paidi στις 12/09/2010 2:14 μμ.

Πλέον για να πουλήσεις tiger πρέπει να προσκομίζεις χαρτί συνεργείου ότι αλλάχτηκαν τα πιστόνια ετσι όπως τα κάνανε!

Re: τα ίδια και τα ίδια.....  

  Από: jimdom στις 12/09/2010 5:22 μμ.

Μητσο ωραια η φωτο,πιστευω οτι θα ηταν καλυτερα να την βαλεις κ στο avatar αντι για την αρχοντομουτσουναρα σου!
Μια ερωτηση θελω να κανω σχετικα με τα πιστονια που εχουν αλλαχθει.
Η εγγυηση καλυπτει για αλλα 2-3 χρονια τα καινουργια πιστονια ή απλα συνεχιζει η εγγυηση για το υπολοιπο χρονο που απομενει?
Εχει κανει κανεις 40.000χλμ με τα καινουργια πιστονια?

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: τα ίδια και τα ίδια.....  

  Από: tharis στις 12/09/2010 5:26 μμ.

Μονος σου το σκεφτηκες αυτο ρε .. ??
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: τα ίδια και τα ίδια.....  

  Από: jimdom στις 12/09/2010 5:42 μμ.

haris"Μονος σου το σκεφτηκες αυτο ρε .. ?? "



screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: τα ίδια και τα ίδια.....  

  Από: jimdom στις 17/09/2010 7:59 μμ.

καμια απαντηση?
τι γινεται με σας?

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: τα ίδια και τα ίδια.....  

  Από: mixalakis στις 19/09/2010 10:16 μμ.

jimdom"
Εχει κανει κανεις 40.000χλμ με τα καινουργια πιστονια?"


Εγώ έχω κάνει 45.000 χλμ με τα παλιά!
Γιατί δεν αλλάζουν τα ελαττωματικά πιστόνια με αυτά που έβαζαν στα μοντέλα του 2007 (αλλά με τις πεταλουδιέρες του 2008);

Re: τα ίδια και τα ίδια.....  

  Από: kostas1975 στις 20/09/2010 8:13 πμ.

καλημερα παιδες!
ερωτηση:
σημερα ερχόμενος στη δουλεια ειπα να ανοιξω τον τιγρακο.ειναι μοντελο του 07 τελη αυγουστου.δεν μου ειχε παρουσιασει ουτε εχει παρουσιασει τιποτα.εχω πολυ καιρο να το τρεξω και λεω δεν το δινω λιγο...μεχρι τα 205 ολα οκ.απο τα 205-209 κομπιαζε λες και ειχε κοφτη.λετε να την πατησα και εγω?η να το εχω μπουκωσει.πρεπει δε να πω πως ποτέ δεν δοκιμασα να το παω πανω απο 210.σημερα μονο...εχω 22.000 και παω για βαλβιδες αυτες τις μερες.

Re: τα ίδια και τα ίδια.....  

  Από: Sprinter στις 20/09/2010 8:16 πμ.

Μπάς και ξέχασες να βάλεις 6η?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: τα ίδια και τα ίδια.....  

  Από: Sprinter στις 20/09/2010 8:17 πμ.

mixalakis"
jimdom"
Εχει κανει κανεις 40.000χλμ με τα καινουργια πιστονια?"


Εγώ έχω κάνει 45.000 χλμ με τα παλιά!
Γιατί δεν αλλάζουν τα ελαττωματικά πιστόνια με αυτά που έβαζαν στα μοντέλα του 2007 (αλλά με τις πεταλουδιέρες του 2008);"



???????
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: τα ίδια και τα ίδια.....  

  Από: Sprinter στις 20/09/2010 8:20 πμ.

Γενικώς το εχουμε πεί 100 φορές να το πουμε και μια ακόμα. Το μοντέλο δεν είναι ποτε το αγοράσαμε είναι ανάλογα τι γράφει ο αριθμός πλαισίου. Που σημαίνει πώς μπορεί να αγοράσθηκε η μηχανή το 09 αλλα να είναι μοντέλο του 08, ή να αγοράστηκε το 08 και να είναι 09 (!!!!!) μια και μοιάζει η Τ τα model years να τα αλλάζει στα μέσα του χρόνου...
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: τα ίδια και τα ίδια.....  

  Από: kostas1975 στις 20/09/2010 8:25 πμ.

Sprinter"Μπάς και ξέχασες να βάλεις 6η? "

αυτο σκεφτηκα και εγω μετα...χεεχε θα το ξαναδωσω μετα και θα σου πω!