street triple r vs street triple

Re: street triple r vs street triple  

  Από: babis1980 στις 08/09/2010 7:56 μμ.

doohan έχεις δίκιο. Εγω έγραψα βλακιες και καλα εκανες και αστειευτήκες μαζι μου. Είμαι αστείος. Ελπίζω να

μην ξαναασχοληθεις μαζι μου γιατι μου δίνεις αξία. Ευχαριστώ που δεν με ειρωνευτικες, προφανώς λόγο του

υψηλότατου επίπεδου που σε διακρίνει, ενώ με τα σχόλιά σου κατάλαβα πόσο λάθος ήμουν. Ευχαριστώ το θεό

για κάθε γραμμή που γράφεις. Είσαι πηγή έμπνευσης, βαθιας γνωσης και ευχομαι ο θεος να μου κόβει χρόνια

και να σου δίνει χιλιόμετρα. Εάν δεν ενοχληθεις από το παραπανω post και δεν μου απαντήσεις ποτέ πάει

να πει ότι είσαι τρομερός τύπος, με πολύ χιουμορ, και ψυχάρα. Μην πέσεις στην λούμπα και μου απαντήσεις,

μάλλον θα δημιουργηθούν τριγμοί στην σχέση μας και δεν μας βλέπω να πάμε βόλτα για καφεδάκι το Σάββατο.

Re: street triple r vs street triple  

  Από: jimdom στις 08/09/2010 8:12 μμ.

denthnpalevw"οοοοοοοο πολλα............"

babis1980"Δεν την καταλαβαίνω την ειρωνία ρε μάγκα.....όταν έχει αλλάξει η τιμή 500 ευρώ πάνω και τα 300 είναι για

τον ΦΠΑ και τα υπολοιπα 200 είναι όλα κοροιδία εσύ τι καταλαβαίνεις; Σαν να πας στο περίπτερο να πάρεις

τσιγάρα, το πακέτο να λέει 3,2 και να πληρώσεις 3,5 γιατί ο περιπτεράς σπουδάζει το παιδί του στην πάτρα.

Επειδή η triumph κάνει την "άτοκη" προσφορά ανεβάζει ταυτόχρονα τις τιμές; Ώραίος είσαι συ ρε φιλαράκο...

δώσε μου εσύ τα 190 ευρώ αφού είναι "λίγα" για σένα........."



Μισο κιλο καλαμπουρι στον κυριο και ενα τεταρτο χαβαλε

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: street triple r vs street triple  

  Από: doohan στις 08/09/2010 8:33 μμ.

.........
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:45, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: street triple r vs street triple  

  Από: johnygalan στις 08/09/2010 9:18 μμ.

jimdom"

Μισο κιλο καλαμπουρι στον κυριο και ενα τεταρτο χαβαλε"


Και το χιουμορ του κυρίου jimdom μου αρέσει πολύ

Οπως καταλαβαίνεις φίλε babis1980 εμπλεξές σε forum με χιουμουρίστες!!!
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: street triple r vs street triple  

  Από: ATN PANOS στις 08/09/2010 9:45 μμ.

αφου ειστε καλα παιδια, γιατι δεν το παραδεχεσται??

εδω να πω οτι το R ΕΙΧΕ 9690 ,και πηγε 9990.\αρα υπαρχει μονο η αυξηση του φπα.

οπως επισης εχει γινει εργοστασιακη αυξηση, και φυσικα η καθε εταιρια εκδιδει καταλογο
χωρις να ειναι υποχρεωμενη να δικαιολογησει τη οποια αυξηση.

και κατι αλλο.
φιλε babis.
toν doohan τον ξερω καλα, και σε διαβεβαιωνω οτι ειναι καλο παιδι.
κριμα ειναι να μαλωνουμε.
πειτε εκει ενα συγνωμη,και ληγει το θεμα εκει!!

φιλικα, και συγνωμη για την παρεμβαση, αλλα πιστευω οτι εχουμε πιο σοβαρα θεματα να πουμε!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: street triple r vs street triple  

  Από: jimdom στις 08/09/2010 10:43 μμ.

κ εγω ξερω τον sprinter κ σε διαβεβαιωνω οτι δεν ειναι σοφος

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: street triple r vs street triple  

  Από: Sprinter στις 08/09/2010 11:04 μμ.

jimdom"κ εγω ξερω τον sprinter κ σε διαβεβαιωνω οτι δεν ειναι σοφος"



Καλα εσύ θα τη φάς τη φάπα δε τη γλιτώνεις
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: street triple r vs street triple  

  Από: tharis στις 08/09/2010 11:18 μμ.

Sprinter"
jimdom"κ εγω ξερω τον sprinter κ σε διαβεβαιωνω οτι δεν ειναι σοφος"



Καλα εσύ θα τη φάς τη φάπα δε τη γλιτώνεις"


. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: street triple r vs street triple  

  Από: babis1980 στις 09/09/2010 10:29 πμ.

Όλα κομπλέ κύριοι. Δεν υπάρχει θέμα και ούτε υπήρξε ποτε. Απλά ιντριγκάρωμαι με μεγάλη ευκολία και μου αρέσει

να ιντριγκάρω. Το street triple r είναι σπέσιαλ μηχανάκι. Πολύ θα ήθελα να ήμουν super άνετος και χωρίς αγχος

(οικονομικά) γιατί θα το αγόραζα αμέσως και ανεξατήτως τιμής. Αλλά όμως δεν είμαι. Στο νοίκι μενω, παντρεμένος

με υποχρεωσεις κτλ. Επομένως τι κάνω; Συνεχίζω και έχω ονειρώξεις με την με την πάρτη του και θα σκέφτομαι την

στιγμή που θα έρθει στα χέρια μου ξανά (και μόνιμα!). Αν θέλετε μπορείτε να συνεχίζετε να με παίζετε.

Re: street triple r vs street triple  

  Από: 955i στις 09/09/2010 10:56 πμ.

babis1980"...παντρεμένος με υποχρεωσεις κτλ. Επομένως τι κάνω; Συνεχίζω και έχω ονειρώξεις με την με την πάρτη του και θα σκέφτομαι την στιγμή που θα έρθει στα χέρια μου..."


κάπως έτσι, νομίζω, πήραμε οι περισσότεροι τη μηχανή που θέλαμε (εκτός κι αν κάποιος είχε την άνεση να σκάσει κασέρι - πάω πάσο).

μακάρι να έρθει γρήγορα η στιγμή που θα μπορείς...


955i!

Re: street triple r vs street triple  

  Από: Billie στις 09/09/2010 10:57 πμ.

babis1980"Όλα κομπλέ κύριοι. Δεν υπάρχει θέμα και ούτε υπήρξε ποτε. Απλά ιντριγκάρωμαι με μεγάλη ευκολία και μου αρέσει

να ιντριγκάρω. Το street triple r είναι σπέσιαλ μηχανάκι. Πολύ θα ήθελα να ήμουν super άνετος και χωρίς αγχος

(οικονομικά) γιατί θα το αγόραζα αμέσως και ανεξατήτως τιμής. Αλλά όμως δεν είμαι. Στο νοίκι μενω, παντρεμένος

με υποχρεωσεις κτλ. Επομένως τι κάνω; Συνεχίζω και έχω ονειρώξεις με την με την πάρτη του και θα σκέφτομαι την

στιγμή που θα έρθει στα χέρια μου ξανά (και μόνιμα!). Αν θέλετε μπορείτε να συνεχίζετε να με παίζετε. "


Καλό θα ήταν να μη συνέχιζαν όμως, ναι;

Εύχομαι πάντως η στιγμή που περιμένεις να έρθει σύντομα
"Facts do not cease to exist because they are ignored" Aldous Huxley

Re: street triple r vs street triple  

  Από: Sprinter στις 09/09/2010 3:30 μμ.

Για όσους (including me) θέλουν ST3 με ABS φαίνεται πως μέσα στο 2011 θα τό 'χουν...
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: street triple r vs street triple  

  Από: ATN PANOS στις 09/09/2010 3:40 μμ.

Sprinter"Για όσους (including me) θέλουν ST3 με ABS φαίνεται πως μέσα στο 2011 θα τό 'χουν..."


βρε, θα κρατησεις κανενα μυστικο εσυ??

πες τους τωρα και την τιμη που θα κανει το R +ABS
να ξεκινησουμε νεο γυρο συζητησης
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: street triple r vs street triple  

  Από: Sprinter στις 09/09/2010 4:17 μμ.

Γιατί να κρατήσω μυστικό? Με πληρώνει η Τ?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: street triple r vs street triple  

  Από: bekris στις 09/09/2010 5:09 μμ.

Δώστε linc .....