street triple or speed triple

Re: street triple or speed triple  

  Από: Aris. στις 09/07/2010 12:51 μμ.

ξυνεις μαρσπιεδες χωρις το παξιμαδι ,πλαγιαζεις περισσοτερο απο επαγγελματιες και η arrow που ειναι σε πολυ καλυτερη θεση απο την cs -που το καζανακι της ειναι ακριβως κατω απο το μαρσπιε...- ειναι χειροτερη και την τρυπας απο το πολυ ξυσιμο , επειδη προφανως το φανταζεσαι, μιας που δεν την εχεις...

Τι αλλο ? Γελας με εναν γνωστο μου που ουτε καν τον ξερεις και δεν μου λες και τον λογο.

================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: street triple or speed triple  

  Από: bekris στις 09/07/2010 1:06 μμ.

βαριέμαι να σου απαντήσω...ειδικά όταν μου λες για βελτιώσεις, για εξατμίσεις κτλ,κτλ και δεν έχεις ιδέα από "μη τουριστική" οδήγηση τι να πούμε ?? Για το πώς ανοίγει στο φανάρι το V strώμα με το memjet??



Το θέμα του πλαγιάσματος ψάξτο λίγο...

Θέλεις σεμινάρια από το 0 και πραγματικά βαριέμαι...

Κάποια στιγμή όταν θα ασχοληθείς με το σπόρ περισσότερο στη πράξη και λιγότερο στα χαρτιά ευχαρίστως να τα ξαναπούμε...

Re: street triple or speed triple  

  Από: tharis στις 09/07/2010 1:14 μμ.

Τωρα μας επεισες ...
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: street triple or speed triple  

  Από: bekris στις 09/07/2010 1:17 μμ.

κι εσύ του πληκτρολογίου ?

Edit δεν νομίζω να φαίνεται να θέλω να πείσω κανέναν ... εδώ βαριέμαι να απαντήσω ...
Edit 2 που είναι ο sprinter ???

Re: street triple or speed triple  

  Από: tharis στις 09/07/2010 1:21 μμ.

Ασε μας ρε bekris .. που ξερεις πως οδηγαει ο αλλος και αμα θελει σεμιναρια απο το μηδεν ...

Επειδη δηλαδη εχεις 2 φωτογραφιες στην πιστα πρεπει να πιστεψουμε και οτι ξερεις τα πρακτικα ..

Edit Re: δεν αμφηβαλω οτι εισαι πιο γρηγορος απο μενα .. (για τον Αρη δε ξερω, μπορει να σου ριχνει γυρο.. ) .. αλλα μη το παιζεις και ξερολας ...
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: street triple or speed triple  

  Από: Aris. στις 09/07/2010 1:27 μμ.

Ειπα φιλος μου ,γνωστης που την ψαχνει γενικοτερα αλλα εσυ δημιουργησες την εικονα "ασχετος καγκουρας που το πλακωνει στα φαναρια". Γιατι προφανως για σενα ,ισαξιοι σου, ειναι αυτοι που ασχολουνται με πιστα. ΟΛΟΙ οι αλλοι ειναι για γελια.


Τεσπα, βαλε και καμια ξυστρα στο κρανος μη το τρυπισεις , κριμα ειναι.



Φιλικα

Ο αμανες
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: street triple or speed triple  

  Από: bekris στις 09/07/2010 1:28 μμ.

haris"Ασε μας ρε bekris .. που ξερεις πως οδηγαει ο αλλος και αμα θελει σεμιναρια απο το μηδεν ...

Επειδη δηλαδη εχεις 2 φωτογραφιες στην πιστα πρεπει να πιστεψουμε και οτι ξερεις τα πρακτικα .. "



Που το ξέρεις ?? μπορεί να είναι photoshop μπορεί να έχω και 1000 ...
Το θέμα είναι ΕΣΥ τι ξέρεις που με κρίνεις

Κι επειδή είσαι "Θωμάς" δες τα πμ σου

Re: street triple or speed triple  

  Από: Sprinter στις 09/07/2010 1:46 μμ.

Τελικώς ποιός τον έχει πιο μακρύ ρε? Πέστε μας γιατί μας τρώει η αγωνία.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: street triple or speed triple  

  Από: Aris. στις 09/07/2010 1:46 μμ.

Νομιζω πρεπει να αρχισω και γω τις υπογραφες οπως ο σπριντερ .

Μου δινεις το "οκ" θειο ?
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: street triple or speed triple  

  Από: Aris. στις 09/07/2010 1:47 μμ.

Sprinter"Τελικώς ποιός τον έχει πιο μακρύ ρε? Πέστε μας γιατί μας τρώει η αγωνία."


ΟΛΟΝΩΝ μας ειναι τυρογαριδακι...
Του bekri ξυνει....









Πολυ μπροστα....
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: street triple or speed triple  

  Από: bekris στις 09/07/2010 2:04 μμ.

Aris."Ειπα φιλος μου ,γνωστης που την ψαχνει γενικοτερα αλλα εσυ δημιουργησες την εικονα "ασχετος καγκουρας που το πλακωνει στα φαναρια". Γιατι προφανως για σενα ,ισαξιοι σου, ειναι αυτοι που ασχολουνται με πιστα. ΟΛΟΙ οι αλλοι ειναι για γελια.


Τεσπα, βαλε και καμια ξυστρα στο κρανος μη το τρυπισεις , κριμα ειναι.



Φιλικα

Ο αμανες"



Στο έχω ξαναπεί έλα μια μέρα να το δεις από κοντά και μετά ξαναγράψε.
Τον Σεπ. θα κάνουμε ξανά t-day εάν θες πε μου να σε έχω στα υπόψιν ... θα είναι και ενα άλλο μέλος απ εδω

Re: street triple or speed triple  

  Από: bekris στις 09/07/2010 2:11 μμ.

Aris."
Sprinter"Τελικώς ποιός τον έχει πιο μακρύ ρε? Πέστε μας γιατί μας τρώει η αγωνία."


ΟΛΟΝΩΝ μας ειναι τυρογαριδακι...
Του bekri ξυνει....

Πολυ μπροστα.... "


Τι λε ρε !! ?? και με όρθιο το μηχανάκι ξύνει ...

Re: street triple or speed triple  

  Από: denthnpalevw στις 09/07/2010 2:56 μμ.

παιδες ο bekris εχει ενα δικαιο. δεν σημαινει οτι επειδη το πλαγιαζεις παρα πολυ οτι πας και πολυ γρηγορα. ισα ισα απο ενα σημειο και μετα απλα δεν σε βοηθαει........ το να το πλαγιασεις οριακα δεν ειναι και τρομερα δυσκολο. το δυσκολοτερο ειναι να βρεις την χρηση τομη για να πας και πραγματικα γρηγοροτερα απο πριν. αλλιως σου μενει απλα η αισθηση αλλα το χρονομετρο μπορει να λεει αλλα.....
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: street triple or speed triple  

  Από: jimdom στις 09/07/2010 2:58 μμ.

το σεπτεμβρη μαλλον θα τα πουμε εμεις απο κοντα που μαλλον θα εχω αξιωθει αν αλλαξω λαστιχα!


Υ.Γ γιατι σταματησατε τα μπλε-μαυρα?

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: street triple or speed triple  

  Από: bekris στις 09/07/2010 3:01 μμ.

jimdom"το σεπτεμβρη μαλλον θα τα πουμε εμεις απο κοντα που μαλλον θα εχω αξιωθει αν αλλαξω λαστιχα!


Υ.Γ γιατι σταματησατε τα μπλε-μαυρα?"



??? μπλέ μαύρα ?? για βοήθα