Καινουργιος στην παρεα σας

Καινουργιος στην παρεα σας  

  Από: lari στις 31/01/2010 3:28 μμ.

καλησπερα σας παιδια. ειμαι καινουργιο μελος και σας χαιρετω. να μπω κατευθειαν στο ψητο, που ειναι κι αλλωστε ο λογος που γραφτηκα ΚΑΙ σ αυτο εδω το φορουμ. ψαχνω για μηχανη on-off. μου αρεσει τρελα το KTM adventure αλλα λογω υψους δε ξερω αν το χω. δεν ειχα καθολου στο μυαλο μου τον τιγρη αλλα τωρα που τον ειδα κατι εκανε ΄κλικ΄μεσα μου! δε ξερω ομως αν με 1,69 υψος το φτανω!! αν οχι υπαρχουν καποια αξεσουαρ οπως χαμηλοτερη σελα πχ για να χαμηλωσει λιγο?
Επισης ηθελα να ρωτησω αν στη Θεσσαλονικη εκει στην Κ.καραμανλη εκτος απο αντιπροσωπεια εχει και service. και αν ειναι καλο φυσικα!!
Γενικοτερα για την αξιοπιστια δε γνωριζω τιποτα γυρω απο τη μαρκα αλλα θα την ψαξωτη δουλεια εδω περα μεσα.

ευχαριστω εκ των προτερων και ευχαριστω για τη φιλοξενια..

Re: Καινουργιος στην παρεα σας  

  Από: johnygalan στις 31/01/2010 5:56 μμ.

Κοίτα αμα σε ενδιαφέρει το χώμα με το tiger να το ξεχάσεις καμία σχέση με το KTM, νομίζω οτι υπάρχει και χαμηλή σέλα, θα το χαμηλώσεις και λίγο και δεν πιστεύω να έχεις πρόβλημα αλλά καλύτερα πήγαινε να ανέβεις για να το δείς και μόνος σου. Ναι εκεί είναι και το service στην Καραμανλή.
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Καινουργιος στην παρεα σας  

  Από: ATN PANOS στις 31/01/2010 6:21 μμ.

καλως ορισες!!
αντε καντο ενα test drive και θα σου λυθουν ολες οι αποριες.
μην περιμενεις εδω μεσα να σου πει καποιος απο αυτους που το εχουν
οτι ειναι κακο!!!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Καινουργιος στην παρεα σας  

  Από: mixalakis στις 01/02/2010 8:20 μμ.


Εγώ είμαι 1.76 και δεν πατάω με και με τις δύο φτέρνες κάτω.
Πάντως υπάρχει πιο χαμηλή σέλα.

Re: Καινουργιος στην παρεα σας  

  Από: grgasteus στις 01/02/2010 10:04 μμ.

test ride..... τέλος ! ! !
αφού η Τ τα έχει τα έρμα για test ride γιατί δεν τα δοκιμάζεται ;;;;;;
δεν είναι ούτε η μία ούτε η άλλη για να σε στραβοκοιτάζουν όταν τους πείς να την δοκιμάσεις.

τττττττρρρρρρρρρρέέέέέέέέέέ΄χχχχχχχχχχχχχχχχχααααααααααααααααα
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: Καινουργιος στην παρεα σας  

  Από: doohan στις 02/02/2010 1:27 πμ.

............
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:42, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Καινουργιος στην παρεα σας  

  Από: Γιωργος στις 02/02/2010 4:38 μμ.

Καλώς το παιδι.
Οσον αφορά το ύψος του τιγρη μη σε απασχολεί.
Υπάρχει και χαμηλότερη σέλα gel, και κομπλέ αναρτήσεις (κομπλέ πίσω)-ελατήρια εμπρός που μπορείς να το κατεβάσεις μέχρι 5 εκατοστά από την ανάρτηση και 2 εκατοστά από την σέλα.
Στην θεσσαλονίκη έχει και το σέρβις στην ίδια διεύθυνση μια που ρώτησες και άν δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή διαθέσιμο τεστ, έλα απο Ξάνθη μεριά να πιούμε καφεδάκι και να το οδηγήσεις όσο θέλεις.

Re: Καινουργιος στην παρεα σας  

  Από: lari στις 05/10/2014 6:20 μμ.

καλησπερα και παλι...ξανα στο ψαξιμο...

Re: Καινουργιος στην παρεα σας  

  Από: nfeel στις 05/10/2014 6:44 μμ.

Τι πήρες τελικά το 2010 και έδωσες και τι κοιτάς να ξαναπάρεις?

Re: Καινουργιος στην παρεα σας  

  Από: lari στις 09/10/2014 12:16 πμ.

γεια και χαρα. πηρα ενα fz8 fazer yamaha το οποιο προσπαθω να πουλησω για να παρω εναν τιγρη..