Arrow 3->1 magura fatbar

Arrow 3->1 magura fatbar  

  Από: triplepower στις 28/11/2009 2:06 μμ.

Οπως είπα κ σε αλλο ποστ επιτελους πηρα το μωρο πισω ετοιμο και πιο ωραιο και πιο αγριο!!!!Οριστε λιγες φωτο.......συντομα θα αλλαξω κ την ουρα κ θα βαλω κ αλλες φωτο.
Λιγα σχολια κ εντυπωσεις:Το τιμόνι ειναι φανταστικο!κ πολυ πιο ωραιο απο τον νεροσωληνα που ειχε πριν και σαν θεση οδηγησης αλλαζει πολυ προς το καλυτερο!!!....η εξατμιση απεριγραπτη.Ηχος φοβερος εν κινησει,στο ρελαντι γλυκος κ σε προκαλει να παιξεις!Κ η διαφορα στην αποδοση κ εδω ειναι τεραστια κ δεν το περιμενα!Η μηχανη φευγει πλεον πολυ πιο γρηγορα κ με δευτερα ή τριτη παρακαλας να εισαι στους κλασικους ελληνικους δρομους για να χαλας το λαστιχο σου ευχαριστα!!!

Re: Arrow 3->1 magura fatbar  

  Από: denthnpalevw στις 28/11/2009 4:57 μμ.

φιλε μου καλοριζικα και αγρατζουνιστα..... παρα πολυ ωραιο το μηχανακι σου...


αν μου επιτρεπεις και μια πληροφορια. πλεον η 3>1 arrow εχει τιμη 750 στους αντιπροσωπους. δεν ξερω αν ισχυει εδω και πολυ καιρο εγω το εμαθα μολις χθες
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Arrow 3->1 magura fatbar  

  Από: triplepower στις 28/11/2009 5:15 μμ.

Σε ευχαριστω αδερφε!δν ξερω,δν εχω μαθει κατι τετοιο....με προγραμμα/φιλτρο/λαιμους 750???πολυ καλη τιμη για να ειναι αληθινη!

Re: Arrow 3->1 magura fatbar  

  Από: Aris. στις 28/11/2009 6:47 μμ.

Εισαι σε καλο δρομο

Στον αισθητικο τομεα σου προτεινω να βγαλεις τα πλαινα πλαστικα του ψυγειου και την "πλατη" των φλας και να τα πας για βαψιμο , μαυρο γυαλιστερο.
Αυτο το φθηνιαρικο αβαφο ψευτοΜατ που εχουν δεν μπορω να το βλεπω !

Αλλαζει παρα πολυ! Του δινει 1000ευρο περισσοτερη αξια !
αξιζει
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Arrow 3->1 magura fatbar  

  Από: Aris. στις 28/11/2009 7:05 μμ.

ΚΑΙ ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΕΠΟΖΙΤΟ FFS !








================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Arrow 3->1 magura fatbar  

  Από: ATN PANOS στις 28/11/2009 7:18 μμ.

αγρατζουνιστα
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Arrow 3->1 magura fatbar  

  Από: jimdom στις 28/11/2009 7:25 μμ.

Πολυ ομορφο φιλε μου,μπραβο!!!
Με την εξατμιση θα δεις μεγαλη διαφορα!!!
Εχω ανοιξει με το δικο μου(μαμα μηχανακι) με του φιλου ATN PANOS (ιδια εξατμιση με την δικια σου)
κ εχω φαει τρελη @@@@!
Θα δεις διαφορα κ στην αλλαγη κατευθυνσης,γινεται πολυ πιο ευκολα με την arrow
Τελος δεν θα ψηνονται οι (διδυμοι πυργοι)


Υ.Γ βγαλε το αυτολλητο αλλα μην ξανακουσεις τον Aris,αν δεις το μηχανακι του θα καταλαβεις γιατι στο λεω

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Arrow 3->1 magura fatbar  

  Από: triplepower στις 28/11/2009 8:54 μμ.

Ναι,το κωλοαυτοκόλητο συνέχεια το ξεχναω!ολο λεω θα το βγαλω κ ειναι το μοναδικο πραγμα π ξεχναω για την μηχανη!......τι να βαψω δν κτλβαινω......

Re: Arrow 3->1 magura fatbar  

  Από: denthnpalevw στις 28/11/2009 10:51 μμ.

750 ευρω με περαστικα η ολοσωμη και προγραμμα. χωρις φιλτρο. την παρασκευη μου την ειπαν την τιμη. πρεπει η ιδια να ισχυει σε ολα τα υποκαταστηματα ηλιοφιλ,.

οσο για το βαψιμο μην ακους τον Αρη. ημαστε 2 που στο λεμε .......
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Arrow 3->1 magura fatbar  

  Από: Aris. στις 29/11/2009 12:12 πμ.

Σε ολες της μηχανες που δεν λυπηθηκαν λιγο παραπανω χρωμα και ιδιαιτερα στο πιο ακριβοπληρωμενα 1000αρια τα συγκεκριμενα πλαστικα ειναι βαμενα και δειχνουν Wayyyyyyyy better απο το τσαμπατζιδικο που εχει !
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Arrow 3->1 magura fatbar  

  Από: denthnpalevw στις 29/11/2009 12:54 πμ.

βαμενα δεν μου αρεσουν. ουτε και carbon. πιστευω οτι ετσι δενουν πολυ ωραια με το χρωμα του κινητηρα παρα με ενα gloss χρωμα.
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Arrow 3->1 magura fatbar  

  Από: Aris. στις 29/11/2009 11:04 πμ.

Ακομα και στo build my Triumph 'τα βαψανε' btw
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Arrow 3->1 magura fatbar  

  Από: tiger46 στις 29/11/2009 7:34 μμ.

Καλορίζικα πάρα πολύ ωραία.Η Arrow βγάζει μόνο τελικό για τίγρη?

Re: Arrow 3->1 magura fatbar  

  Από: sandouras στις 29/11/2009 8:25 μμ.

denthnpalevw"βαμενα δεν μου αρεσουν. ουτε και carbon. πιστευω οτι ετσι δενουν πολυ ωραια με το χρωμα του κινητηρα παρα με ενα gloss χρωμα."

Θα συμφωνησω.

Καλοριζικο φιλε, και αγρατζουνιστο.
Το τιμονι ειναι το πιο χοντρο της Triple R που υπαρχει σαν εξτρα η καποιο aftermarket?
Επισης, γιατι στο site της Triumph αυτες τις εξατμισεις τις εχει για αγωνιστικη χρηση και λεει οτι δεν ειναι νομιμες για το δρομο?
Σορρυ παντως, αλλα εμενα δεν μου πολυαρεσει. Μου αρεσουν εκει που ειναι οι μαμα εξατμισεις και αν ειναι να κανα αλλαγη, θα βαζα τις Arrow που μπαινουν στην ιδια θεση. Πολυ πιο κυριλε εμφανιση και η ουρα δεν αδειαζει οπως τωρα. No offense...

Re: Arrow 3->1 magura fatbar  

  Από: triplepower στις 29/11/2009 11:11 μμ.

sandouras"
denthnpalevw"βαμενα δεν μου αρεσουν. ουτε και carbon. πιστευω οτι ετσι δενουν πολυ ωραια με το χρωμα του κινητηρα παρα με ενα gloss χρωμα."

Θα συμφωνησω.

Καλοριζικο φιλε, και αγρατζουνιστο.
Το τιμονι ειναι το πιο χοντρο της Triple R που υπαρχει σαν εξτρα η καποιο aftermarket?
Επισης, γιατι στο site της Triumph αυτες τις εξατμισεις τις εχει για αγωνιστικη χρηση και λεει οτι δεν ειναι νομιμες για το δρομο?
Σορρυ παντως, αλλα εμενα δεν μου πολυαρεσει. Μου αρεσουν εκει που ειναι οι μαμα εξατμισεις και αν ειναι να κανα αλλαγη, θα βαζα τις Arrow που μπαινουν στην ιδια θεση. Πολυ πιο κυριλε εμφανιση και η ουρα δεν αδειαζει οπως τωρα. No offense..."

Αυτο π εχει στο R και στο speed......ειναι αγωνιστικη κ για πιστα μονο γι αυτο το λεει.ΚΤΕΟ αν βαλουν αργοτερα π λενε δν περνανε αυτες αφου δεν εχεις καταλυτη δεν εχεις τπτ......με αυτη την ουρα π εχει οντως ειναι μλκια.εχω παρει ομως μια aftermarket κ πηγα να την βαλω σημερα κ εκει π είχα ξηλώσει ολο το πισω μερος ειδα οτι δεν ταιριαζουν τα φισ!!!!......