Κόστος ανταλλακτικών

Κόστος ανταλλακτικών  

  Από: triplepower στις 26/11/2009 5:44 μμ.

Την 1η του μηνος μου εριξε ενας βλακας την μηχανη κ σημερα επιτελους την πηρα.εκανε οπισθεν την χτυπησε μπροστα κ επεσε κ βρηκε στο πεζοδρομιο.οι ζημιες ηταν:μπροστινο φτερο,καπακια ψυγείου,καθρεφτης,καλυμα μοτερ,ψυγειο με ολα τα παρελκομενα(βεντιλατερ,φλαντζα κ τετοια),μαρσπιε συνοδηγου,τιμονι,βαρακια για το τιμονι,μανετα φρενου.......ολα μαζι +την εργασια 2,5χιλιαρικα!!ευτυχως π τον ειδα κ μ εκανε δηλωση αλλιως θα ειχα πουληθει!!γι αυτο τον νου σας γιατι θα τσουξετε πολυ μετα................μεσα στην ατυχια μου ομως ημουν κ λιγακι τυχερος μιας κ πηρα την 3->1 μαζι με φιλτρο /προγραμμα σε καλυτερη τιμη και εβαλα το τιμονι του Speed και του R!φωτο θα βαλω μαλλον αυριο σε αλλο ποστ.

Re: Κόστος ανταλλακτικών  

  Από: doohan στις 26/11/2009 5:51 μμ.

.............
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:41, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Κόστος ανταλλακτικών  

  Από: Aris. στις 26/11/2009 6:38 μμ.

Αυτο δεν ειναι "εκανε οπισθεν την χτυπησε μπροστα κ επεσε κ βρηκε στο πεζοδρομιο" ...
Αυτο ειναι ... Πηρε φορα και στην εμβολησε!

Ελεος
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Κόστος ανταλλακτικών  

  Από: triplepower στις 26/11/2009 7:37 μμ.

Aris."Αυτο δεν ειναι "εκανε οπισθεν την χτυπησε μπροστα κ επεσε κ βρηκε στο πεζοδρομιο" ...
Αυτο ειναι ... Πηρε φορα και στην εμβολησε!

Ελεος "

κ ομως...απλη οπισθεν εκανε.....μπροστα ημουν!αστα να πανε....

Re: Κόστος ανταλλακτικών  

  Από: ATN PANOS στις 26/11/2009 10:39 μμ.

ευχομαι να ηταν και η τελευταια!!!
αγρατζουνιστο να ειναι
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Κόστος ανταλλακτικών  

  Από: johnygalan στις 26/11/2009 11:15 μμ.

Πάλι καλά που ήσουν μπροστά
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"