Τρελό σκηνικό και πολύ τυχεροί!!!!

Τρελό σκηνικό και πολύ τυχεροί!!!!  

  Από: antonis lironis στις 07/01/2009 8:48 μμ.

Το γεγονός είναι πραγματικό και συνέβη σήμερα το απόγευμα στις 5.
Κατέβαινα αμέριμνος την παραλιακή με 50 - 60χλμ για να πάω σπίτι γεμάτος νεύρα λόγο δουλειάς.
Στο ύψος του Φλοίσβο με περνάει ενα TDM με εξατμίσεις REMOYS και το πήγαινε φέτες το παλικάρι.
Λίγο πιο κάτω, όπως πάντα, έπιασε η κίνηση οπότε τον ακολουθούσα απο πίσω ανάμεσα στα αυτοκίνητα.
Δεν είχε να πάει και πουθενά ούτε και γρήγορα.
Λόγο κίνησης έφτασε απο πίσω μου και ένα SUZUKI ΣΤΡΩΜΑ και πηγαίναμε τρενάκι.
Ώσπου φτάνει η μεγάλη στιγμή!!!!!!!!!!!! Το επόμενο φανάρι κόκκινο και περνάει και το ΤΡΑΜ. Περιμέναμε λιγάκι.
Και σαν να μην έφταναν αυτοί, σκάνε ακόμη ένα TDM μαμά, ένα VARADERO, ένα DUCATI MONSTER και ένα KLE.
Τα αίματα έχουν ανάψει όπως το φανάρι πράσινο,αλλά το ΤΡΑΜ δεν μας κάνει τη χάρη και έχει μείνει μες την μέση έτσι δεν μπορέσαμε να ξεκινήσουμε όλοι μαζί.
Το ραντεβού αλλάζει για το άλλο φανάρι. Βάλτε τώρα την φαντασία σας και σκεφτήτε την σειρά στο φανάρι!!!
TDM μαμά- VARADERO- KLE - VSTROM- DUCATI MONSTER- TDM με REMUS και φυσικά εγώ στο τέλος!
Οι γκαζιές να μου έχουν σπάσει τα αυτιά και κυρίως του TDM που ήταν δίπλα μου. Μου ερχόταν να καταίβω να τον δείρω.
Τελικά το φαναράκι πρασινίζει και ο χαμός ξεκίνησε. Ο τύπος με το TDM με τις REMUS και το DUCATI τα δίνουν όλα και φεύγουν σφεντόνα
Τα VSTROM, TDM και KLE ξεκινάνε κυριλέ και ωραίοι ενώ ο τύπος με το VARADERO το σηκώνει όρθιο
Αν απορρείται για μένα τα νεύρα μου έγιναν χειρότερα. Ξεκινάω με τα χίλια και καθώς πηγαίνω σηκώνω το αριστερό μου χέρι και αρχίζω τα καντήλια
"Κουφάλες είστε τυχεροί που είμαι με το παπί και άφησα τον ΤΙΓΡΗ στο GARAGE"

Re: Τρελό σκηνικό και πολύ τυχεροί!!!!  

  Από: minavag στις 07/01/2009 10:53 μμ.

τι τυχη και αυτη

Re: Τρελό σκηνικό και πολύ τυχεροί!!!!  

  Από: HelenKoR στις 08/01/2009 5:12 πμ.

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Τρελό σκηνικό και πολύ τυχεροί!!!!  

  Από: chris34 στις 08/01/2009 7:32 πμ.

Ρε Αντωνη αυτα τα περνας και με το ΠΑΠΙ...............!!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Τρελό σκηνικό και πολύ τυχεροί!!!!  

  Από: JOSBI στις 08/01/2009 7:47 πμ.

VALE FOR EVER

Re: Τρελό σκηνικό και πολύ τυχεροί!!!!  

  Από: antoine στις 08/01/2009 9:06 πμ.

Re: Τρελό σκηνικό και πολύ τυχεροί!!!!  

  Από: Case στις 08/01/2009 11:02 πμ.

Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: Τρελό σκηνικό και πολύ τυχεροί!!!!  

  Από: Aek1924 στις 08/01/2009 11:38 πμ.

χαχααχ πολυ γαματο και εγw περιμενα να πεις οτι τους κατεδαφισες

Re: Τρελό σκηνικό και πολύ τυχεροί!!!!  

  Από: ATN PANOS στις 08/01/2009 3:11 μμ.

δεν εχεις βαλει κανενα αυτοκολητο τις triumph
στο παπι ωστε να μην περνουν αερα??
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Τρελό σκηνικό και πολύ τυχεροί!!!!  

  Από: dimchrist στις 08/01/2009 3:51 μμ.



Όλα αυτά όμως είναι απλά μηχανάκια... Και που θα ασχοληθείς αξία τους δίνεις.

Ούτε καν 1000άρια δεν ήταν... εκτός και αν το ΣΤΡΩΜΑ & το Monster ήταν 1000, το TDM δουλεύει μόνο χαμηλά λες και είναι μονοκύλινδρο και το Varadero δεν το υπολογίζω καν αφού με 272 κιλά μόνο με νταλίκα μπορείς να το συγκρίνεις!

Triple Way

Re: Τρελό σκηνικό και πολύ τυχεροί!!!!  

  Από: ΑΓΓΕΛΟΣ στις 09/01/2009 6:43 μμ.

εγω περιμενα να μου πεις οτι επειδη βαριοσουν δεν τους κυνηγησες με το τιγρη αλλα....
στο τελος του δρομου τους σταματησαν κατι ζηταδες και τους ζωγραφισαν
ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ Γ_-_-_ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ ΠΛΕΟΝ!!

Re: Τρελό σκηνικό και πολύ τυχεροί!!!!  

  Από: antonis lironis στις 15/01/2009 10:23 μμ.

chris34"Ρε Αντωνη αυτα τα περνας και με το ΠΑΠΙ...............!!!! "


Φίλε Χρήστο με το astrea (που μετά απο λίγες μέρες μου έκλεψαν) δεν ξέρω αν τους είχα.
Μάλλον θα παιζόμασταν στις αλλαγές

Τώρα που πήρα το innova μόλις το στρώσω θα τα πατάω στα αυτιά τα συγκεκριμένα μηχανάκια!!!!

Re: Τρελό σκηνικό και πολύ τυχεροί!!!!  

  Από: jimdom στις 26/02/2009 5:28 μμ.

Σημερα κατεβαινα την κηφησιάς κ στο υψος του φαρου του ψυχικου ερχετε ενας πιτσιρικας χωρις κρανος με duke(φορουσε και akrapovic)διπλα μου!Με κοιταζει απο πανω μεχρι κατω!Το μηχανακι ακομα απλυτο,κρανος σκουτερ,χωρις γαντια κ με ζακετα αντι για μπουφαν!Ακολουθει ο εξης διαλογος!Τα ανοιγουμε?-Φιλε μου καποια αλλη στιγμη γιατι εχω ξεπαγιασει!-Καλα ετσι και αλλιως δεν πανε βημα τα triumph(μαλλον με μπερδεψε με το tiger tou lironi )--- Ησυχια ανοιγει το φαναρι κ φευγει τερμα με ζουσα κ ολα τα κολπα!Δεν κανει 200 μετρα κ τον σταματανε δυο ζηταδες δεξια !περναω διπλα του σιγα σιγα κ πατωντας την κορνα

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Τρελό σκηνικό και πολύ τυχεροί!!!!  

  Από: antonis lironis στις 26/02/2009 6:35 μμ.

jimdom"Σημερα κατεβαινα την κηφησιάς κ στο υψος του φαρου του ψυχικου ερχετε ενας πιτσιρικας χωρις κρανος με duke(φορουσε και akrapovic)διπλα μου!Με κοιταζει απο πανω μεχρι κατω!Το μηχανακι ακομα απλυτο,κρανος σκουτερ,χωρις γαντια κ με ζακετα αντι για μπουφαν!Ακολουθει ο εξης διαλογος!Τα ανοιγουμε?-Φιλε μου καποια αλλη στιγμη γιατι εχω ξεπαγιασει!-Καλα ετσι και αλλιως δεν πανε βημα τα triumph(μαλλον με μπερδεψε με το tiger tou lironi )--- Ησυχια ανοιγει το φαναρι κ φευγει τερμα με ζουσα κ ολα τα κολπα!Δεν κανει 200 μετρα κ τον σταματανε δυο ζηταδες δεξια !περναω διπλα του σιγα σιγα κ πατωντας την κορνα "


Έπρεπε να σταματήσουν και εσένα και να σε γράψουν για τις κακίες που λές για τους φίλους σου!

Αν μου έλεγε εμένα οτι τα Triumph δεν πάνε το λιγότερο που θα του έκανα ήταν να του βάλω τις
εξατμίσεις στον Κ..Ο!!!
Γι΄ αυτό τσακίζονται οι πιτσιρικάδες με Δούκες. Τα πάνε μαμιόντας σε δρόμους που δεν πρέπει.
Κάλα έκανες και δεν το πήγες. Κηφησίας με κίνηση δεν κάνουν τέτοια!

Re: Τρελό σκηνικό και πολύ τυχεροί!!!!  

  Από: john_street_triple675 στις 27/02/2009 9:29 πμ.

Και σε μένα πάντα όταν είμαι με το παπί σκάνε δίπλα μου κάτι hornet k κάτι monster, fazer κλπ...
Κ καλά εγώ δεν έχω πρόβλημα να τους τα ρίχνω με το παπί....αλλά σκεφτείτε τα κακόμοιρα τα παιδιά τί ψυχολογικά τραύματα τους δημιουργούνται...!!!!!