Νεος στην παρέα

Νεος στην παρέα  

  Από: kostandan στις 25/01/2014 10:14 μμ.

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα, ειμαι νέος κάτοχος Tiger 1050 (12/2006) και ομολογώ πως έχω ενθουσιαστεί απο την μοτοσυκλέτα, έχω προβληματιστεί λιγάκι όμως με αυτά που διαβάζω στο forum σχετικά με το (πρόβλημα) που ίσως προκύψει.

Re: Νεος στην παρέα  

  Από: billy the kid στις 26/01/2014 10:21 πμ.

Καλώς ήρθες φίλε, πάντα όρθιος εύχομαι!! Γι' αυτό είναι τα forum, για να λέμε τα προβλήματα με τα μηχανάκια μας...

Re: Νεος στην παρέα  

  Από: galileos στις 26/01/2014 10:27 πμ.

kostandan"Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα, ειμαι νέος κάτοχος Tiger 1050 (12/2006) και ομολογώ πως έχω ενθουσιαστεί απο την μοτοσυκλέτα, έχω προβληματιστεί λιγάκι όμως με αυτά που διαβάζω στο forum σχετικά με το (πρόβλημα) που ίσως προκύψει."


Καλώς όρισες, καλά και απροβλημάτιστα χιλιόμετρα ... πάντα με κράνος!!

Προφανώς αναφέρεσαι στο θέμα με τα πιστόνια! Κάνε μια έρευνα στο forum και αφού διαβάσεις αρκετά πιστεύω ότι θα δημιουργήσεις την δική σου άποψη. Πήγαινε σε ένα "καλό" συνεργείο να σου κάνουν ένα προληπτικό έλεγχο και θα είσαι ΟΚ!

Η εταιρεία κάνει "σιωπηλά" αντικατάσταση σε όσους παρουσιάσουν το πρόβλημα και αντικαθιστά το πρόγραμμα!

Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Νεος στην παρέα  

  Από: johnygalan στις 26/01/2014 10:31 πμ.

Καλώς ήρθες φίλε Κώστα
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Νεος στην παρέα  

  Από: maddog στις 26/01/2014 10:55 πμ.

καλως μαςηρθες!!!

Re: Νεος στην παρέα  

  Από: billis 1050 στις 26/01/2014 4:52 μμ.

Καλως ορισες...

Re: Νεος στην παρέα  

  Από: epistimon στις 26/01/2014 6:10 μμ.

καλος ηρθες και παντα ορθιος.οσο για τα προβληματα που λες αν ηταν τοσα χρονια θα τα ειχε βγαλει η μηχανη αλλα για καλο και για κακο περνα απο ενα συνεργειο για εναν ελεγχο να εχεις και το κεφαλι σου υσηχο

Re: Νεος στην παρέα  

  Από: Γιωργος στις 01/02/2014 2:36 μμ.

καλως ηρθες φιλε στην παρεα μας