Καφεδοσυνάντηση - Σάββατο 6/4/2013

Καφεδοσυνάντηση - Σάββατο 6/4/2013  

  Από: Theozed στις 02/04/2013 11:12 μμ.

Καλησπέρα σε όλη την παρέα

Το Σάββατο που μας έρχεται έχουμε την πρώτη προκαθορισμένη συνάντησή μας για τον μήνα Απρίλιο. Στις 18:00, στο Hive (Γκάζι).

Αυτήν τη φορά, έχουμε πολύ σημαντικά πράγματα να πούμε!

Καταρχήν, να συζητήσουμε αν ψήνεστε να κάνουμε την κυριακάτικη βολτούλα (βασικά η εκδρομή θα γίνει όπως και να 'χει ) που αναφέρεται στο calendar εκδρομών για τον τρέχων μήνα. Και φυσικά, να μας πείτε σε ποιο μέρος θα σας άρεσε να την κάνουμε.

Εν συνεχεία, θα περάσουμε στα πραγματικά σημαντικά θέματα.

Ελάτε να σας πω τον πόνο μου που στράβωσε πάλι η μπροστινή μου ζάντα Λέτε αν την έβαφα μαύρη, να μην είχε πλέον θέμα με στραβώματα;;;

Ελάτε να μιλήσουμε για ελαστικά! Ε, δεν γίνεται η "ντροπή" το 800 να ξύνει μαρσπιέδες κι εγώ να κυκλοφορώ με τουριστικά λάστιχα

Και για να μη σας ζαλίζω άλλο με τα δικά μου, να υπενθυμίσω πως οι barwomen τα σπάνε Τώρα που ζέστανε κι ο καιρός, θα "ανάβουν" φωτιές

Μην αγχώνεστε με την ώρα. Για όσους ενδιαφέρονται, εγώ και κανα δυο φίλοι θα είμαστε εκεί από νωρίς. Και αν υπάρχει ζήτηση, θα κάτσουμε μέχρι αργά

Και μην ξεχνάτε πως:

Η ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΕΝΩΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!

(Ειδικά τα δικάβαλα )

Γειά μας

Υ.Γ.: Όποιος καταφθάνει στον χώρο, παρακαλείται να μαρσάρει εντόνως (κόφτες κατά προτίμηση ) για να καταλαβαίνουμε ότι κάποιος έρχεται βρε αδελφέ!
Darkness makes it easier to find the "Light"!
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:56, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Καφεδοσυνάντηση - Σάββατο 6/4/2013  

  Από: madbiker στις 02/04/2013 11:15 μμ.

μη ξεχνασ τα μαρσαρισματα
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away

Re: Καφεδοσυνάντηση - Σάββατο 6/4/2013  

  Από: Theozed στις 02/04/2013 11:26 μμ.

madbiker"μη ξεχνασ τα μαρσαρισματα"


Τί θα έκανα χωρίς εσένα madbiker???

Εσυμπληρώθει!

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Καφεδοσυνάντηση - Σάββατο 6/4/2013  

  Από: dimchrist στις 03/04/2013 12:26 πμ.

Theozed"...Ελάτε να σας πω τον πόνο μου που στράβωσε πάλι η μπροστινή μου ζάντα"

Spam on
http://www.bikenet.gr/forum/viewtopic.php?f=13&t=22708
Έχω πάει στον Τζάφο (210-9249364) την πίσω ζάντα του 675 και το αποτέλεσμα ήταν άριστο.
Spam off

Triple Way

Re: Καφεδοσυνάντηση - Σάββατο 6/4/2013  

  Από: Theozed στις 03/04/2013 8:06 πμ.

dimchris"
Theozed"...Ελάτε να σας πω τον πόνο μου που στράβωσε πάλι η μπροστινή μου ζάντα"

Spam on
http://www.bikenet.gr/forum/viewtopic.php?f=13&t=22708
Έχω πάει στον Τζάφο (210-9249364) την πίσω ζάντα του 675 και το αποτέλεσμα ήταν άριστο.
Spam off
"


Σε ευχαριστώ πολύ Δημήτρη
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Καφεδοσυνάντηση - Σάββατο 6/4/2013  

  Από: efthvag στις 03/04/2013 9:12 πμ.

Παρών για το Σάββατο!

Και να κουβεντιάσουμε για ενδεχόμενο καλοκαιρινό στέκι καφεδοσυναντήσεων τώρα που φτιάχνει ο καιρός...
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Καφεδοσυνάντηση - Σάββατο 6/4/2013  

  Από: Theozed στις 03/04/2013 10:24 μμ.

3 και σήμερα!
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Καφεδοσυνάντηση - Σάββατο 6/4/2013  

  Από: triplelover στις 03/04/2013 10:37 μμ.

Σαββατο εχει και τις κατατακτηριες motogp, παιζει να τις δουμε εκει?

Re: Καφεδοσυνάντηση - Σάββατο 6/4/2013  

  Από: Theozed στις 03/04/2013 11:45 μμ.

riplelover"Σαββατο εχει και τις κατατακτηριες motogp, παιζει να τις δουμε εκει? "



Έχει κάποιες τηλεοράσεις, αλλά...OTE TV???

Πήρα μόλις τώρα τηλέφωνο, αλλά το παιδί που γνωρίζει σίγουρα, λείπει αυτήν τη στιγμή. Θα έχω νεότερα αύριο το απόγευμα
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Καφεδοσυνάντηση - Σάββατο 6/4/2013  

  Από: batinaki στις 04/04/2013 2:34 πμ.

Theozed"
riplelover"Σαββατο εχει και τις κατατακτηριες motogp, παιζει να τις δουμε εκει? "



Έχει κάποιες τηλεοράσεις, αλλά...OTE TV???

Πήρα μόλις τώρα τηλέφωνο, αλλά το παιδί που γνωρίζει σίγουρα, λείπει αυτήν τη στιγμή. Θα έχω νεότερα αύριο το απόγευμα "


Ρώτα μήπως έβαλαν και ίντερνετ.. κάπου θα το βρούμε να το δεις τουλάχιστον από το κινητό σου
Αλίμονο σε αυτούς που περιμένουν να σταματήσουν πατώντας φρένο..!!!!
[quote="Theozed":3c1qbi2i]
Δεν υπάρχει ρε συ γενιά πριν ή μετά τον batinaki!
Τον έφτιαξε ο Μέγιστος Θεός και πέταξε το καλούπι στο Mount Doom!
Τ-Ε-Λ-Ο-Σ[/quote:3c1qbi2i]

Re: Καφεδοσυνάντηση - Σάββατο 6/4/2013  

  Από: Glober στις 04/04/2013 3:55 μμ.

Άνευ απροόπτου θα σας δώ και εγώ...

Re: Καφεδοσυνάντηση - Σάββατο 6/4/2013  

  Από: Theozed στις 04/04/2013 5:51 μμ.

Theozed"
riplelover"Σαββατο εχει και τις κατατακτηριες motogp, παιζει να τις δουμε εκει? "



Έχει κάποιες τηλεοράσεις, αλλά...OTE TV???

Πήρα μόλις τώρα τηλέφωνο, αλλά το παιδί που γνωρίζει σίγουρα, λείπει αυτήν τη στιγμή. Θα έχω νεότερα αύριο το απόγευμα "


Λοιπόν, OTE TV υπάρχει και όποιος επιθυμεί μπορεί να παρακολουθήσει τα Motogp στον επάνω όροφο. Βέβαια, τους περισσότερους μας κόβω να καθόμαστε έξω! Θα έχει και ωραίο καιρό


batinaki"Ρώτα μήπως έβαλαν και ίντερνετ.. κάπου θα το βρούμε να το δεις τουλάχιστον από το κινητό σου "


Χμμμ, φτιάξε με εσύ, φτιάξε με. Σε βλέπω να ποζάρεις συνέχεια για φωτό αυτήν τη φορά!!! Θα ποστάρω ολόκληρο άλμπουμ, αφιερωμένο στον Batinaki!!!
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Καφεδοσυνάντηση - Σάββατο 6/4/2013  

  Από: Theozed στις 04/04/2013 5:53 μμ.

Glober"Άνευ απροόπτου θα σας δώ και εγώ... "





Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Καφεδοσυνάντηση - Σάββατο 6/4/2013  

  Από: efthvag στις 05/04/2013 12:03 πμ.

Τι ΟΤΕ tv και πράσσειν άλογα μου λέτε που θα κλειστώ στον όροφο....να το γράψετε το motogp να το δείτε αργότερα...
Με τέτοιο καλό καιρό εγώ θέλω να κάτσουμε έξω να μιλήσουμε με την παρέα και να δούμε και το live σαββατιάτικο πέρασμα/πασαρέλα από την πλατεία....κι αν δούμε και πιάνει ψυχρούλα προς το βραδάκι, περνάμε μέσα που θα έχει ανοίξει και το μπαρ
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Καφεδοσυνάντηση - Σάββατο 6/4/2013  

  Από: Glober στις 05/04/2013 12:48 μμ.

efthvag"Τι ΟΤΕ tv και πράσσειν άλογα μου λέτε που θα κλειστώ στον όροφο....να το γράψετε το motogp να το δείτε αργότερα...
Με τέτοιο καλό καιρό εγώ θέλω να κάτσουμε έξω να μιλήσουμε με την παρέα και να δούμε και το live σαββατιάτικο πέρασμα/πασαρέλα από την πλατεία....κι αν δούμε και πιάνει ψυχρούλα προς το βραδάκι, περνάμε μέσα που θα έχει ανοίξει και το μπαρ "