Γεια σας και απο μενα!!

Γεια σας και απο μενα!!  

  Από: tiger1050koridallos στις 25/01/2012 2:51 πμ.

λεγομαι τακης και ειμαι ετοιμος για την αγορα ενος τιγρη απο ενα γνωστο μου.Την μηχανη την εχω ερωτευτει παρα τα κακα σχολια που ακουω απο πολλους για τα προβληματα της και την αντιπροσωπεια.Το μονο θεμα μου ειναι οτι αν τυχει (μακρια απο μας) και γινουν πιτα τα πιστονια θα με καλυψει η Τ?η μηχανη ειναι του 2008 με 22000 αρα χωρις εγγυηση.Και ρωταω λογω της καινουργιας ανακοινωσης οτι φταει η βενζινη.Απο οτι εχω δει ολους τους εχει καλυψει ή τουλαχιστον πληρωνουν μονο την εργασια οι παθωντες.Αν ισχυει ακομα αυτο και ειναι ετσι τοτε θα γινω και γω αγγλος Αλλιως δυστυχως οχι διοτι η τσεπη μου δεν σηκωνει τοσα λεφτα για ζημια.Οπως και να χει στο forum θα μεινω αφου το παρακολουθω εδω και πολυ καιρο.Ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντισεις
Καλες βολτες να χετε ολοι και παντα ορθιοι!!

Re: Γεια σας και απο μενα!!  

  Από: tharis στις 25/01/2012 11 πμ.

Καλως ηρθες Τακη κι ελπιζω να αποκτησεις τον Τιγρη σου!

Για το αν θα σε καλυψει η Τ νομιζω δεν εχει αλλαξει κατι ειδικα αν αλλαξεις και το προγραμμα με αυτο για τα λιγοτερα οκτανια. Βεβαια κανεις δε ξερει τι θα ισχυει σε ενα χρονο πχ οποτε παντα θα υπαρχει ενα ρισκο...
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Γεια σας και απο μενα!!  

  Από: mixalakis στις 25/01/2012 4:33 μμ.

Όπως θα έχεις, ίσως, διαβάσει εδώ μέσα, ακόμα δεν ξέρουμε ούτε έναν που να μην του έχει καλύψει τη ζημιά η Τ, ανεξάρτητα από το αν ήταν ή όχι στην εγγύηση.

Re: Γεια σας και απο μενα!!  

  Από: tiger1050koridallos στις 25/01/2012 4:43 μμ.

Ναι οντως το χω διαβασει αυτο και ειναι μεγαλο συν για καποιον που ειναι να το παρω να μην το παρω γι αυτο τον λογο.το προγραμμα ειναι το 95N ή καπως ετσι?ευχαριστω για τις απαντισεις..