γνωμες για κρανος AGV

γνωμες για κρανος AGV  

  Από: kostas1975 στις 28/12/2011 8:38 μμ.

καλησπερα συμφορουμιτες!
θα θελα τα φωτα σας.εχω σταμπαρει ενα κρανακι agv explorer και μου αρεσει πολυ.ξερετε να μου πειτε για τα agv γενικα?αξιξει τον κοπο?απο οτι ειδα το υλικο του κατασκευης ειναι fiberglass .χρηματα για κατι παραπανω δεν υπαρχουν δυστυχως...καμια γνωμη-εμπειρια?ευχαριστω παιδες!!!α!και καλες γιορτες!

Re: γνωμες για κρανος AGV  

  Από: Barbadinos στις 28/12/2011 9:22 μμ.

Εγω πριν ενα μηνα πηρα το HORIZON καινουργιο μοντελο της AGV ,το φοραω αρκετες ωρες και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος,ησυχο και πολυ καλη εφαρμογη.Το κ4 explorer νομιζω οτι ειναι σχετικα παλιο μοντελο,
αν και το K4 EVO το παρουσιαζουν ως νεο.
Παντως δοκιμασε το στο κεφαλι σου (οποιο κρανος κι αν παρεις) αρκετη ωρα γιατι ολα τα κρανη δεν κανουν για ολα τα κεφαλια.

Δοκιμασε και το SUOMY APEX μου αρεσε παρα πολυ και ειναι κοντα σταλεφτα που ψαχνεις.
Τα πραγματα ειναι απλα,το μπερδεμα ειναι να το...καταλαβεις

Re: γνωμες για κρανος AGV  

  Από: kostas1975 στις 28/12/2011 9:29 μμ.

οκ ευχαριστω!!

Re: γνωμες για κρανος AGV  

  Από: pap43-d2 στις 28/12/2011 9:41 μμ.

Φίλε Κώστα καλησπέρα και χρόνια πολλά. Η AGV είναι μία από τις κορυφαίες μάρκες. Η σειρά Κ-4 που θέλεις είναι μια πολύ καλή και σχετικά οικονομική επιλογή. Από μερικούς φίλους που το έχουν έχω ακούσει πού καλά λόγια και ειδικά για τα μαξιλαράκια τους που είναι πολύ μαλακά και εφαρμόζουν καλά. Επίσης είναι πλήρως αφαιρούμενα κάτι που δεν είχε η προηγούμενη σειρά Κ-3 αλλά και πολλά κράνη σε αντίστοιχες τιμές. Ελπίζω να σε βοήθησα, ότι και να πάρεις καλοφόρετο και αγρατσούνιστο.
Ο καλός ταξιδευτής δεν έχει σταθερά σχέδια και δεν έχει καμιά πρόθεση να φτάσει κάπου.

Re: γνωμες για κρανος AGV  

  Από: Tasos1050 στις 28/12/2011 10:26 μμ.

Τα Κ-3 ειναι πληρως αφαιρουμενα

Re: γνωμες για κρανος AGV  

  Από: johnygalan στις 28/12/2011 11:15 μμ.

Αμα σου κάθετε καλά και σου αρέσει να το πάρεις μην το σκέφτεσαι.
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: γνωμες για κρανος AGV  

  Από: kyrkyriakos στις 29/12/2011 9:36 πμ.

Το πήρε φίλος απο εδώ : http://www.xmoto.gr/gr/ProductView.aspx?Prod_Id=980&cat=136 άψογη εξυπηρέτηση απο τα παιδιά και χωρίς έχτρα χρεώσεις!!!
To βγάλανε σε σούπερ προσφορά και εδώ, άμα σου ταιριάξει νούμερο-χρώμα :http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/AGV-K4-Explorer/SubProducts/AGV-K4-Explorer-0004&ChangeAction=SelectSubProduct

Re: γνωμες για κρανος AGV  

  Από: pap43-d2 στις 29/12/2011 1:49 μμ.

Tasos1050"Τα Κ-3 ειναι πληρως αφαιρουμενα"


Όταν το κοιτούσαμε μ ένα φίλο μας είπαν ότι στο Κ-3 βγαίνουν μόνο τα μάγουλα.. Η αλήθεια είναι ότι εγώ δεν το έχω επεξεργαστεί για να είμαι σίγουρος
Ο καλός ταξιδευτής δεν έχει σταθερά σχέδια και δεν έχει καμιά πρόθεση να φτάσει κάπου.

Re: γνωμες για κρανος AGV  

  Από: kostas1975 στις 29/12/2011 8:16 μμ.

ευχαριστω ολους σας παιδια!!!καλες γιορτες να εχετε!