Πλα'ι'νες βαλιτσες με διπλες remus-TIGER 1050

Πλα'ι'νες βαλιτσες με διπλες remus-TIGER 1050  

  Από: xristos στις 03/10/2011 12:43 πμ.

Γεια σε ολους σας.Θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος εχει εμπειρια για το αν μπορω να βαλω διπλες βαλιτσες-γνησιες-στο μηχανακι (Τιγρης 1050) επειδη εχω διπλες REMUS.Χτυπανε τα καυσαερια επανω τους? Ευχαριστω προκαταβολικα.

Re: Πλα'ι'νες βαλιτσες με διπλες remus-TIGER 1050  

  Από: Glober στις 03/10/2011 1:48 πμ.

Για ρίξε μια ματια εδώ:

amili-atmisi-pla-nes-balitses-tiger-ginetai-t3501.html

Re: Πλα'ι'νες βαλιτσες με διπλες remus-TIGER 1050  

  Από: Cpt. Haddock στις 03/10/2011 9:11 πμ.

Πρεπει να αποφασίσετε εαν το μηχανακι το θελετε για καγκουριες καφετέριας ή για ταξιδια
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Πλα'ι'νες βαλιτσες με διπλες remus-TIGER 1050  

  Από: Glober στις 03/10/2011 10:51 μμ.

Cpt. Haddock"Πρεπει να αποφασίσετε εαν το μηχανακι το θελετε για καγκουριες καφετέριας ή για ταξιδια "


+1050

Re: Πλα'ι'νες βαλιτσες με διπλες remus-TIGER 1050  

  Από: xristos στις 03/10/2011 10:59 μμ.

Glober σε ευχαριστω για την βοηθεια και τον χρονο σου.Θα το ψαξω και αν γινει κατι θα βαλω φωτο.
Cpt Haddock εχεις απολυτο δικιο σε αυτο που μ γραφεις.Κι εγω μαζι σου.Απλα πιστευω πως ο καθενας μας εχει διαφορετικες αποψεις-αλιμονο να ειχαμε ολοι τις ιδιες-.Δεν προσπαθω να πεισω κανεναν να το κανει,εγω ομως το σκεφτομαι...

Re: Πλα'ι'νες βαλιτσες με διπλες remus-TIGER 1050  

  Από: nafpaktios στις 04/10/2011 11:20 μμ.

Οποιος δηλαδει εχει διπλες Remus ειναι καγκουρας?Για να καταλαβω δηλαδη.....!!!!Να δουμε τι αλλο θα ακουσουμε!!!!
If it works don't fix it!!!

Re: Πλα'ι'νες βαλιτσες με διπλες remus-TIGER 1050  

  Από: TheFace στις 06/10/2011 9:53 πμ.

nafpaktios"Οποιος δηλαδει εχει διπλες Remus ειναι καγκουρας?Για να καταλαβω δηλαδη.....!!!!Να δουμε τι αλλο θα ακουσουμε!!!!"


Ναι, οποιος δε γουσταρει να σερνει ενα θερμοσηφονο για εξατμηση ειναι καγκουρας...

Τελικα μεγαλη εφευρεση ο ορισμος "καγκουρας" για να εκφρασει κανεις τα κομπλεξ και τα απωθημενα του!!!
money cant buy me love

Re: Πλα'ι'νες βαλιτσες με διπλες remus-TIGER 1050  

  Από: Cpt. Haddock στις 06/10/2011 10:19 πμ.

Σιγά ρε θιγμένοι

Δε σας φτάιω εγω εαν κανετε το μηχανακι να θυμιζει TDM
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Πλα'ι'νες βαλιτσες με διπλες remus-TIGER 1050  

  Από: dimchrist στις 06/10/2011 11:43 πμ.

Θα συμφωνήσω σε όλα με τον Κάπτεν.
Όσο για τις διπλές remus
Κρίμα τόσα χρήματα... Αλλά γούστα είναι αυτά.

Τεσπα, μη ξεφεύγουμε αν υπάρχει κάποιος με αυτό το συνδιασμό ας πει για τα καυσαέρια

Triple Way

Re: Πλα'ι'νες βαλιτσες με διπλες remus-TIGER 1050  

  Από: ridik στις 08/10/2011 11:34 μμ.

Cpt. Haddock"Πρεπει να αποφασίσετε εαν το μηχανακι το θελετε για καγκουριες καφετέριας ή για ταξιδια "


και τα δυο

Re: Πλα'ι'νες βαλιτσες με διπλες remus-TIGER 1050  

  Από: ridik στις 08/10/2011 11:37 μμ.

εμ γιαφτο ειναι πολλα tiger σαν να ειναι σε "αποθικη" πανε μονο ταξιδια σαν "κυριες" δεν το ζουνε λιγο το μοτερι να δουν τι δυνατοτητες εχουν...αλλα να μου πεις μπορουν??????ΔΕΝ.....

Re: Πλα'ι'νες βαλιτσες με διπλες remus-TIGER 1050  

  Από: johnygalan στις 09/10/2011 6:32 μμ.

dimchris"
Όσο για τις διπλές remus
Κρίμα τόσα χρήματα... Αλλά γούστα είναι αυτά.
"

Δημήτρη δεν είναι και τόσα πολλά τα λεφτά για τις δίπλες.

ridik"εμ γιαφτο ειναι πολλα tiger σαν να ειναι σε "αποθικη" πανε μονο ταξιδια σαν "κυριες" δεν το ζουνε λιγο το μοτερι να δουν τι δυνατοτητες εχουν...αλλα να μου πεις μπορουν??????ΔΕΝ....."

Οχι φιλαράκι εμείς ΔΕΝ μπορούμε... πάμε σαν κυρίες στα ταξίδια στη πόλη στη πίστα παντού, δεν έχουν βλέπεις όλοι
τα προσόντα σου
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Πλα'ι'νες βαλιτσες με διπλες remus-TIGER 1050  

  Από: ridik στις 10/10/2011 12:45 πμ.

johnygalan"
dimchris"
Όσο για τις διπλές remus
Κρίμα τόσα χρήματα... Αλλά γούστα είναι αυτά.
"

Δημήτρη δεν είναι και τόσα πολλά τα λεφτά για τις δίπλες.

ridik"εμ γιαφτο ειναι πολλα tiger σαν να ειναι σε "αποθικη" πανε μονο ταξιδια σαν "κυριες" δεν το ζουνε λιγο το μοτερι να δουν τι δυνατοτητες εχουν...αλλα να μου πεις μπορουν??????ΔΕΝ....."

Οχι φιλαράκι εμείς ΔΕΝ μπορούμε... πάμε σαν κυρίες στα ταξίδια στη πόλη στη πίστα παντού, δεν έχουν βλέπεις όλοι
τα προσόντα σου "


η σιωπη μου προς απαντηση σου φιλε μου

Re: Πλα'ι'νες βαλιτσες με διπλες remus-TIGER 1050  

  Από: atsatsos στις 15/10/2011 2:38 πμ.

Έχω Mιvv X – cone. Στο 1ο μου ταξίδι (με βαλίτσες) δυστυχώς δεν είχα σκεφτεί αυτή την πιθανότητα και σε μια τυχαία στάση, στην αρχή του ταξιδιού, ξαναμαναδυστυχώς, παρατηρώ κάτι από μικρή απόσταση. Πλησιάζω και ναι, ήταν μια τρύπα στην βαλίτσα, στο σημείο που τη "χτυπάν" τα καυσαέρια. Περίπου 3cm διάμετρο αν θυμάμαι καλά.
Τα ρούχα σώθηκαν και με αρκετές πατέντες συνέχισα το ταξίδι. Όταν επέστρεψα, έβαλα ένα φύλλο αλουμινίου, μια ειδική κόλλα και πριτσίνια. Από τότε έχω κάνει πολλά χιλιόμετρα με αυτές, χωρίς κανένα πρόβλημα.
Η Remus που λες πάντως πρέπει να είναι αρκετά πιο χαμηλά από την Mivv. Η τελευταία είναι σε αρκετά μικρή απόσταση από την βαλίτσα.
Ατσάτσα