Διακόπτης για τον υπολογιστή ταξιδιού σε tiger 1050

Διακόπτης για τον υπολογιστή ταξιδιού σε tiger 1050  

  Από: Τασος στις 08/08/2011 9:19 μμ.

Καλησπέρα σε ολους. μηπως καποιος απο τους κατοχους tiger εχει βαλει ξεχωριστο διακοπτη για τον υπολογιστη;; εχω βρει ενα video στο you tube αλλα θα ηθελα κ την προσωπικη εμπειρια καποιου απο εδω μεσα!!

Re: Διακόπτης για τον υπολογιστή ταξιδιού σε tiger 1050  

  Από: chris34 στις 09/08/2011 11:15 πμ.

Τασος"Καλησπέρα σε ολους. μηπως καποιος απο τους κατοχους tiger εχει βαλει ξεχωριστο διακοπτη για τον υπολογιστη;; εχω βρει ενα video στο you tube αλλα θα ηθελα κ την προσωπικη εμπειρια καποιου απο εδω μεσα!!"


Ναι εγω το εβαλα μονος μου βλεποντας το video του youtube!
topic1321.html?hilit=cruise%20control#p14290

3.5 χρονια το ειχα και δεν επαθε τιποτα !!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Διακόπτης για τον υπολογιστή ταξιδιού σε tiger 1050  

  Από: Τασος στις 09/08/2011 9:56 μμ.

αυτο εχω δει κ εγω φοβαμαι λιγο τα ηλεκτρολογικα ηλεκτρονικα!! ευχαριστω παντως

Re: Διακόπτης για τον υπολογιστή ταξιδιού σε tiger 1050  

  Από: harrysvr στις 10/08/2011 10:57 πμ.

Σε αλλους δουλευει κανονικα αλλα σε άλλους έπαιρνε υγρασία εσωτερικα και μερικες φορές τα ψηφία γίνονταν πολύ αχνά, η επιλογη δική σου...

Re: Διακόπτης για τον υπολογιστή ταξιδιού σε tiger 1050  

  Από: galileos στις 10/08/2011 11:49 πμ.

Τασος"αυτο εχω δει κ εγω φοβαμαι λιγο τα ηλεκτρολογικα ηλεκτρονικα!! ευχαριστω παντως"


Τα ηλεκτρολογικά μην τα φοβάσαι, γιατί δεν είναι και τίποτα το ιδιαίτερο. Απλά ακολουθείς τις οδηγίες και δεν κάνεις τίποτα άλλο

Αυτό που θα πρέπει να προσέχεις είναι η χρήση του κατά την διάρκεια ταξιδιού να μην σου αποσπάει την προσοχή.
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Διακόπτης για τον υπολογιστή ταξιδιού σε tiger 1050  

  Από: Τασος στις 10/08/2011 7:21 μμ.

σας ευχαριστω κυριοι μαλλον θα το δοκιμασω αλλα μολις πεσει κρυο που θα στειλω κ τις ζαντες για φτιαξιμο. ελπιζω να τα καταφερω!!