Ώρα για Πανελλήνια συγκέντρωση μελών FORUM TRIUMPH

Ώρα για Πανελλήνια συγκέντρωση μελών FORUM TRIUMPH  

  Από: Γιωργος στις 02/10/2010 4:06 μμ.

Λοιπόν μετά από ψάξιμο δύο εβδομάδων ήρθε η ώρα να σας πω για την τελευταία πανελληνια συγκέντρωσή μας του 2010.
Αυτή τη φορά θα την κάνουμε Λάρισα με την βοήθεια του φίλου και συνεργάτη Κώστα Τσιουρή.

Μιλάμε για τις ημέρες Παρασκευή 12, Σάββατο 13 και Κυριακή 14 Νοεμβρίου.
Συνάντηση την Παρασκευή μετά τις 12.00 το μεσημέρι στην Λάρισα στο Ξενοδοχείο διόνυσος και αναχώρηση την Κυριακή το μεσημέριπρός απόγευμα, μετά την βόλτα στην λίμνη πλαστήρα (Καρδίτσα) και φαγητό.

Τα στοιχεία του Ξενοδοχείου είναι:
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ''ΔΙΟΝΥΣΟΣ"
ΚΑΤΣΩΝΗ Λ. ΚΑΙ 23ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΗΛ 2410230101-4
http://www.dionissoshotel.gr
Το οποίο διαθ'ετει και υπόγειο φυλασόμενο παρκιν.
Θεωρώ πως κλείσαμε καλές τιμές αναλογικά της περιοχής και της ποιότητας του Ξενοδοχείου οι οποίες είναι:

ΔΙΚΛΙΝΟ ΧΩΡΙΣ ΠΡΩΙΝΟ 50ευρώ
ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΧΩΡΙΣ ΠΡΩΙΝΟ 40ευρώ

ΜΕ ΠΡΩΙΝΟ + 5ευρώ ΤΟ ΑΤΟΜΟ
Δεν είμαι σίγουρος ακόμη αλλά υπάρχει περιπτωση κάποια δωμάτια να μπορούν να γίνουν 3κλινα για χαμηλότερο κόστος.Γιαυτό θα τα πούμε από βδομάδα.
Το κλείσιμο των δωματίων θα γίνει όπως και τις τελευταίες δuο φορές.
ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΤΗΛ. στο ξενοδοχείο και κλείνετε δωμάτιο όχι άτομο (εκτός αν θέλεις μονόκλινο), προκαταβολή στην τράπεζα με το όνομά σας.Καλό είναι λοιπόν να γίνετε "ζευγάρια" όσοι είστε μόνοι αλλιώς, θα μαζευτούν τα μονά άτομα με τα ποστ και θα κάνουμε μετά ζευγάρια

Το πρόγραμμα της συνάντησης έχει ώς εξής:
Παρασκευή
Μάζεμα κόσμου στο Ξενοδοχείο χαλαρά καφεδάκι και ρε παιδί μου κάτι να τσιμπήσουμε

ΣΆΒΒΑΤΟ
Πρωί
Αναχώρηση 11:00, Επιστροφή περίπου 18:00

ΛΑΡΙΣΑ- ΑΓΙΟΚΑΜΠΟ(ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΑ ΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΚΑΦΕ)-ΣΤΟΜΙΟ- ΤΕΜΠΗ- Ν. ΠΟΡΟΙ- Π. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ- ΚΑΛΛΙΠΕΥΚΗ(ΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ)
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ Α': ΓΟΝΝΟΙ - ΛΑΡΙΣΑ ή
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ Β: ΚΑΡΥΑ-ΣΥΚΑΜΙΝΕΑ-ΡΟΔΙΑ-ΛΑΡΙΣΑ

Βράδυ
Ελέυθερο πρόγραμμα βόλτας μες στη πόλη, ξεκούραση και οτι άλλο προκύψει και συνάντηση το βράδυ για πάρτυ σε ροκ bar
(θα έχουμε λεπτομέρεις από βδομάδα)

Αν κάποιοι από τα μέλη έχουν η είναι ενεργά μέλη σε ροκ μπάντα θα ήθελα να εποικοινωνήσουν μαζί μου.


Κυριακή
ΠΡΩΊ Αναχώρηση 10.30
ΛΑΡΙΣΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ-ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ(ΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ)-
Επιστροφή από ΔΟΜΟΚΟΣ- ΛΑΜΙΑ γύρω στις 16,30-17,00 και μετα μόλις βγούμε Λαμία χωριζόμαστε και ο κάθε κατεργάρης στον πάγκο του.
Η επιστροφή όπως βλέπετε ρυθμίστηκε έτσι ώστε να είναι κοντύτερα στην Αθήνα και μην έχουμε πάλι "θα μας πιάσει η νύχτα", 'Θα αργήσω" και θα ,θα, μιας που σε μας εδώ νυχτώνει κατα τις 11,00 το βράδυ

Περισσότερα πράγματα για την συνάντηση από Τετάρτη. Μέχρι τότε ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ.....
ΕΛΠΊΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΌ την ΣΥΓΚΈΝΤΡΩΣΗ ΤΟΥ ΒΟΛΟΥ
χαιρετώ και περιμένω απαντ'ησεις

Re: ΩΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΕΛΩΝ FORUM TRIUMPH  

  Από: tharis στις 02/10/2010 4:29 μμ.



90% ειμαι μεσα !!

Την παρασκευη ολη μερα θα τσιμπαμε ??

ΥΓ: η σελιδα του ξενοδοχειου ειναι http://www.dionissoshotel.gr
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Ώρα για Πανελλήνια συγκέντρωση μελών FORUM TRIUMPH  

  Από: nfot στις 02/10/2010 10:27 μμ.

Για μενα ειναι πολυ μακρια η Λαρισα !!! Θα το σκεφτω σοβαρα, αν θελω να υποβαλλω τον οργανισμο μου σε τετοιο μαρτυριο
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Ώρα για Πανελλήνια συγκέντρωση μελών FORUM TRIUMPH  

  Από: mixalakis στις 02/10/2010 11:07 μμ.

Ρε συ Γιώργο τότε δεν θα είναι ο δεύτερος γύρος των δημοτικών εκλογών;

Re: Ώρα για Πανελλήνια συγκέντρωση μελών FORUM TRIUMPH  

  Από: vagtyrp στις 03/10/2010 12:52 πμ.

mixalakis"Ρε συ Γιώργο τότε δεν θα είναι ο δεύτερος γύρος των δημοτικών εκλογών;"



εγώ επειδή χέστηκα για τις εκλογές είμαι μέσα! διπλός ή μονός δεν ξέρω ακόμα!

ελπίζω να μαζευτούμε περισσότεροι από το βόλο και αυτή την φορά το δρομολόγιο του σαββάτου να πραγματοποιηθεί και όχι οι μισοί και περισσότεροι να κοιμούνται από τα ξύδια που έπειναν την παρασκευή....όπως έγινε στο βόλο..........

περιμένω λεπτομέρειες αγαπητέ κύριε admin!

Re: Ώρα για Πανελλήνια συγκέντρωση μελών FORUM TRIUMPH  

  Από: billis στις 03/10/2010 1:10 μμ.

Εγώ με χαρά θα σας υποδεχτώ και θα σας ξεναγήσω στην πόλη καθώς το σπίτι μου είναι στην επόμενη γωνία από το ξενοδοχείο. Υπόψιν υπάρχει καί ενα φοβερό μπαράκι απέναντι από το ξενοδοχείο με ποικιλία μουσικής και με το ποτό στα 5 ευρώ.

Re: Ώρα για Πανελλήνια συγκέντρωση μελών FORUM TRIUMPH  

  Από: Theophilos στις 03/10/2010 8:07 μμ.

Cound me in...........
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...

Re: Ώρα για Πανελλήνια συγκέντρωση μελών FORUM TRIUMPH  

  Από: nfot στις 03/10/2010 8:26 μμ.

Theophilos"Cound me in........... "


Εσυ παιδι μου εισαι στανταρακι
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Ώρα για Πανελλήνια συγκέντρωση μελών FORUM TRIUMPH  

  Από: green-675 στις 03/10/2010 8:41 μμ.

λειπει ο Μαρτης απο την σαρακοστη??????????? οπως ξερεις η παρεα μας ειναι μεσα..........
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: Ώρα για Πανελλήνια συγκέντρωση μελών FORUM TRIUMPH  

  Από: Dennis G. στις 03/10/2010 9:07 μμ.

Εκτός απροόπτου........

και εγώ μέσα..........

αλλά από Σάββατο πρωί....................

Re: Ώρα για Πανελλήνια συγκέντρωση μελών FORUM TRIUMPH  

  Από: Cpt. Haddock στις 04/10/2010 10:16 πμ.

mixalakis"Ρε συ Γιώργο τότε δεν θα είναι ο δεύτερος γύρος των δημοτικών εκλογών;"



Ναι ρε σεις. Σορυ, αλλα αν στην Αθηνα εχει δευτερο γυρο ΔΕΝ χεστηκα. Δε θελω να ξαναβγει ο Κακλαμάνης
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Ώρα για Πανελλήνια συγκέντρωση μελών FORUM TRIUMPH  

  Από: green-675 στις 04/10/2010 10:50 πμ.

θα εχει δωρο και τιμονι......σε κληρωση ...τι εκλογες και χαζομαρες.........
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: Ώρα για Πανελλήνια συγκέντρωση μελών FORUM TRIUMPH  

  Από: jimmisk στις 04/10/2010 11:07 πμ.

Παίδες καλώς να έρθετε στην πόλη μας. Εννοείτε πως είμαι μέσα, αν ακολουθήσει η γυναίκα έχει καλώς, αλλιώς μονός!
Ότι λεπτομέρειες χρειαστείτε, εδώ είμαι.

P.S.: Admin Ο Πέτρος που μιλάς στον Κώστα είναι ο αδερφός μου.

Re: Ώρα για Πανελλήνια συγκέντρωση μελών FORUM TRIUMPH  

  Από: Cpt. Haddock στις 04/10/2010 1:12 μμ.

green-675"θα εχει δωρο και τιμονι......σε κληρωση ...τι εκλογες και χαζομαρες......... "


Ναι, τωρα δεσαμε. Ειδαμε και τα περσινα. Κέρδισε όλο το τραπέζι που καθόμουν, εκτός απο μένα
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Ώρα για Πανελλήνια συγκέντρωση μελών FORUM TRIUMPH  

  Από: mixalakis στις 04/10/2010 4:09 μμ.

Γιατί και εγώ που κέρδισα αλλαγή λαδιών στη Λάρισα, ήμουν πιο τυχερός; Χάρισα το δώρο μου σε έναν Λαρισαίο.

Cpt. Haddock"
mixalakis"Ρε συ Γιώργο τότε δεν θα είναι ο δεύτερος γύρος των δημοτικών εκλογών;"



Ναι ρε σεις. Σορυ, αλλα αν στην Αθηνα εχει δευτερο γυρο ΔΕΝ χεστηκα. Δε θελω να ξαναβγει ο Κακλαμάνης "


Όχι μόνο ο Κακλαμάνης δεν πρέπει να βγει, αλλά έτσι και περάσει δεύτερο γύρο ο Κικίλιας, θα τρέξω από τη Λάρισα να προλάβω να ψηφίσω εναντίον του πριν κλείσουν οι κάλπες!!