οι λαιμοί κανουν διαφορα?

οι λαιμοί κανουν διαφορα?  

  Από: Tigrisss στις 15/03/2010 4:37 μμ.

καλησπερα,

θα ηθελα να μοιραστω εναν προβληματισμο μου, εχω στο tiger ενα τελικό remus, με το αντιστοιχο προγραμμα και φιλτρο. μου δοθηκε η ευκαιρία να βάλω και τους λαιμούς σε πολύ ελκυστική τιμή, ωστε να γίνει το σύστημα ολόσωμο!
αξίζει το κόπο? θα δω διαφορά η τσαμπα τα λεφτά και η ταλαιπωρία? μαλλον θα πρέπει να αλλαξω και το προγραμμα μετα όπως μου είπε και ο Σακης, αφου χωρις το καταλυτη αλλάζει το πραγμα....
δε το κυκλοφορω στην αθήνα, οπότε οι περιβαλοντολογικές μου ανησυχίες δεν θα επηρεαστουν πολυ..

Re: οι λαιμοί κανουν διαφορα?  

  Από: Aris. στις 15/03/2010 5:08 μμ.

Προφανως και μια ολοσωμη ειναι μακραν καλυτερη απο 1 τελικο.
Το τελικο μπορει να ειναι και τσαμπα λεφτα.
Μια ολοσωμη ,ομως, ποτε.
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: οι λαιμοί κανουν διαφορα?  

  Από: ATN PANOS στις 15/03/2010 5:22 μμ.

συμφωνω απολυτα με τον απο πανω μου
βαλε το αφοβα,θα δεις μεγαλη διαφορα!!!
το θεμα ειναι μονο οτι βγαζεις και τον καταλυτη!!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: οι λαιμοί κανουν διαφορα?  

  Από: CHRISTOS στις 15/03/2010 6:16 μμ.

File mou pistepse me o titlos ths erothshs sou einai kai h apanthsh.......xoris to erotimatiko sto telos.

Re: οι λαιμοί κανουν διαφορα?  

  Από: johnygalan στις 15/03/2010 7:21 μμ.

Κώστα καλησπέρα, είχα ακριβώς τον ίδιο προβληματισμό γιατί μπορούσα να τους πάρω σχετικά οικονομικά και εγω.
Τελικά όμως δεν τους πήρα(πήρα μόνο το τελικό) αφού σκέφτικα οτι το tiger τo εχω για να κάνω ταξίδια και οχι για να.... εξάλλου το τελικό της remus στο tiger κάνει απο μόνο του πολύ καλή δουλειά οπότε πιστεύω οτι οι λαιμοί δεν αξίζουν.
Τώρα αμα τους βρήκες 380 ευρώ καινούριους ή 200 ευρώ μεταχειρισμένους να τους πάρεις, για τα λεφτα αυτά το αξίζουν
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: οι λαιμοί κανουν διαφορα?  

  Από: Native στις 15/03/2010 8:01 μμ.

Ξέμεινες απο δύναμη?

Γνώμη μου, μην τους πάρεις...
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...