Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!

Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: antonis lironis στις 14/03/2009 12:42 πμ.

Τα χρόνια που είχα το Transalp είχα γίνει μέλος στο αντίστοιχο forum και μπορώ να πω ήταν και είναι ένα πολύ καλό forum όχι μόνο οργανωτικά αλλά και σαν κλίμα μεταξύ των μελών!
Από την πρώτη στιγμή που έγινα μέλος σε αυτό το forum είχα την αίσθηση οτι θα βρώ ενα κλίμα εξίσου καλό!
Και οι λόγοι που το πίστευα αυτό είναι απλοί. Η αγάπη για ένα μηχανάκι που πάρα πολλοί δεν εκτιμάνε (αυτοί χάνουν) και επειδή τα μέλοι είναι πιο λίγα σε σχέση με τα άλλα forum. Λέγοντας λίγα εννοώ ότι μπορούν να γνωριστούν πολύ πιο εύκολα οπότε και το δέσιμο σαν forum θα έιναι καλύτερο και πολύ πιο παρε'ί'στικο.

Μετά από 6 μήνες κατάλαβα οτι έπεσα έξω. Η έννοια του forum εδώ για μένα έχει χαθεί!
Έχει γίνει μεγάλη προσπάθεια απο ορισμένα άτομα και οφείλω να τους πώ ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ.(ξέρετε ποιοί)
Το θέμα όμως είναι οτι πρέπει να έχουν και την υποστήριξη όλων των άλλων ώστε η προσπάθεια αυτή να έχει αποτέλεσμα! Αντί για αυτό όμως είδα το αντίθετο και απογοητεύτικα!
Τόση γκρίνια γιατί να υπάρχει? Δεν κάνουμε το ένα δεν κάνουμε το άλλο γιατί να γίνει έτσι γιατί να γίνει αλλιώς δεν κάνετε δεν ράνετε και πάει λέγοντας. Ήμαρτον
Άσε τις διαμάχες μερικών. Ο ένας να την μπεί στον άλλο και σεβασμός μηδέν.
Καλά οι ειρωνίες οι σπόντες και οι υποδείξεις μερικών είναι όλα τα λεφτά! Μόνο εδώ υπάρχουν. Σε όλα τα forum υπάρχουν άτομα πολύ νέοι και με λίγες γνώσεις και εμπειρίες για τα μηχανάκια. Εδώ οι παντογνώστες αντί να βοηθούν και να μοιράζονται όσα ξέρουν με τους άλλους για να γίνουν καλύτεροι μόνο που δεν κορο'ι'δεύουν την κάθε απλή ερώτηση. Δεν θυμούνται οτι και αυτοί έτσι ξεκίνησαν. Ρωτώντας!!!!!

Υ.Γ.1. Φυσικά και δεν τους βάζω όλους στο ίδιο καζάνι. Υπάρχουν και έχω γνωρίσει πάρα πολύ αξιόλογα άτομα απο αυτό το forum. Με τους οποίους θα συνεχίσω να έχω επαφή.

Υ.Γ.2. Όλα όσα λέω είναι καθαρά προσωπική άποψη! Άλλοι μπορεί να τα βλέπουν όλα άψογα! Εγώ όχι.

Υ.Γ.3 Ευχαριστώ πολύ για όλες τις πληροφορίες που πήρα απο το forum και έγινα κάτοχος ενός απίστευτου εργαλείου που λέγεται TIGER. Όλες ήταν πολύ χρήσιμες! Αλλά δεν θα πάρω άλλες μιας και ζήτησα απο τον admin να διαγραφώ.

Υ.Γ.4. Ελπίζω να μην παρεξηγηθεί κανένας με τα λεγόμενα μου! Ευχαριστώ

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Polymhxanos στις 14/03/2009 1:24 πμ.

Το φόρουμ από το οποίο ζήτησες να διαγραφείς ποιό είναι; Το Transaalp ή το Triumph; Αλλού αναφέρεσαι στο ένα και αλλού στο άλλο αλλά δεν ξεκαθαρίζεις σε ποιό κατέληξες να θες να διαγραφείς τελικά και ποιό είναι το παράδειγμα για το άλλο. Διάβασα 2-3 φορές το κείμενό σου να καταλάβω και δεν κατέληξα σε σαφές και σίγουρο συμπέρασμα.
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Costas στις 14/03/2009 2:15 πμ.

Αντώνη έχω να πω 2 πράγματα.
Τα φόρουμ αποτελούνται από τα άτομα που ειναι μέλη.Εμείς κάνουμε οτι μπορούμε για να έχουμε ένα καλό κλίμα εδω μέσα.Πρέπει ο admin να αρχίσει να σβήνει κόσμο για να καλυτερέψει το φόρουμ;Άμα γίνει αυτό θα έχουμε λιγότερη φαγομάρα;
Το 2ο είναι οτι αν κ μετά τις φορές που βρεθήκαμε κ τις κουβέντες που ανταλλάξαμε εσύ δηλώνεις οτι αυτό,μόνο φόρουμ δεν είναι,τότε εντάξει.Σε ευχαριστούμε για την παρέα σου και τη συμμετοχή σου.Σου εύχομαι να περνάς καλά.Προσωπικά χάρηκα που σε γνώρισα.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: chris34 στις 14/03/2009 8:27 πμ.

Δεν εχει και αδικο ο Αντωνης στα λεγομενα του!!Θα συμφωνησω μαζι του!
Η θα πρεπει να αλλαξουμε τακτικη και να σεβομαστε ο ενας τον αλλον η σιγα σιγα ο καθενας θα πηγαινει στο σπιτι του!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: maik30 στις 14/03/2009 9:48 πμ.

θελω να προσθεσω και εγω πως ο αντωνης εχει καποιο δικιο σε οσα εγραψε εχω δει απο αρκετους να κανουν καποια σχολια που σαν σκοπο εχουν να ενοχλησουν (ειρωνεια)τον αλλον ρε παιδια δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα απλα καλη παρεα ειπαμε να κανουμε.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: maik30 στις 14/03/2009 10:13 πμ.

Polymhxanos"Το φόρουμ από το οποίο ζήτησες να διαγραφείς ποιό είναι; Το Transaalp ή το Triumph; Αλλού αναφέρεσαι στο ένα και αλλού στο άλλο αλλά δεν ξεκαθαρίζεις σε ποιό κατέληξες να θες να διαγραφείς τελικά και ποιό είναι το παράδειγμα για το άλλο. Διάβασα 2-3 φορές το κείμενό σου να καταλάβω και δεν κατέληξα σε σαφές και σίγουρο συμπέρασμα."
φιλε πολυμηχανε τι ακριβως δεν καταλαβες ειναι απολυτα σαφες αυτο που γραφει μηπως δεν θελεις να καταλαβεις?

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: coot στις 14/03/2009 1:37 μμ.

antonis lironis"Τα χρόνια που είχα το Transalp είχα γίνει μέλος στο αντίστοιχο forum και μπορώ να πω ήταν και είναι ένα πολύ καλό forum όχι μόνο οργανωτικά αλλά και σαν κλίμα μεταξύ των μελών!
Από την πρώτη στιγμή που έγινα μέλος σε αυτό το forum είχα την αίσθηση οτι θα βρώ ενα κλίμα εξίσου καλό!
"

Είναι κρίμα ένα ενεργό μέλος σαν και εσένα (και γείτονας ) να φεύγει από την παρέα μας. Εγώ προσωπικά δεν έχω παράπονο από το forum ήμουν στο ibizaclub και στο aprilia και είμαι στο bmwmotorsport και έχω παρατηρήσει τα ίδια πράγματα που ανέφερες και εσύ δηλαδή κάποιοι να προσπαθούν να στη πουν, ειρωνείες, υποδείξεις και διαφωνίες για το που πως και γιατί θα γίνει η οποιαδήποτε εκδήλωση. Άσε που σε κάποια φόρουμ αντιμετωπίζεις και κλειστό κύκλο που δε σε αφήνουν να μπεις μέσα στην "παρέα" τους. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι δυστυχώς ή ευτυχώς υπάρχουν διάφορα μέλη σε όλα τα φόρουμ που δημιουργούν προβλήματα ή τους αρέσει να επιβάλουν την γνώμη τους με το έτσι θέλω μην ξεχνάς ότι ο γραπτός λόγος είναι διαφορετικός από τον προφορικό και μπορεί να παρεξηγηθείς πιο εύκολα. Φυσικά να συζητήσεις με αυτά τα μέλη δεν βγάζει κάπου άρα απλά δεν ασχολείσαι καθόλου με τα δικά τους ποστ και διαβάζεις μόνο αύτα που μπορούν να σου προσφέρουν ουσιαστικές λύσεις όπως όταν αγόρασες την μηχανή όπου είπες ότι σε βοηθησαν κάποια παιδιά στην αγορά της triumph σου. Μακάρι να αλλάξεις γνώμη...
Να είσαι καλά ότι και να κάνεις....
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: HelenKoR στις 14/03/2009 1:42 μμ.

Αντωνη να σου πω οτι μου ηρθε κεραμίδα με αυτο το Post .

το μονο που βλεπω ειναι οτι δεν σου αρεσουν οι οποιες διαμαχες (λογικο το βρισκω , ουτε σε μενα μ'αρεσουν κι ας ειχα εμπλακει κι εγω στο παρελθον οπου δηλωσα "ποτέ ξανα")
αλλά δεν νομιζω οτι ειναι ΛΟΓΟΣ αυτος για να αποχωρισεις . εννοω οτι με λιγη καλη θεληση ολα μπορουν να διορθωθουν . ετσι δεν ειναι ?

ελπιζω αυριο να ερθεις στο molly malone's για να μπορεσουμε να συζητησουμε πιο ανετα το θεμα .
οχι για να σε "πεισω" να μεινεις στο forum -αυτο ειναι προσωπικο σου θεμα- αλλα για να δω εγω τι μπορω να κανω ωστε το forum να μην ειναι δυσαρεστο για τα μελη του .

αλλά πανω απ'ολα ελπιζω να ερθεις στο molly malone's γιατι ακουσα οτι εχει πολυ ωραιο φαγητο , κρυα μπυρα και κατι παλιοαγγλοφιλους μοτοσυκλετιστες θεεμουβοηθα ! αν σε βγαλει ο δρομος σου θα χαρω να σε ξαναδω
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: ATN PANOS στις 14/03/2009 4:30 μμ.

φιλε μου λυπαμε που πηρες αυτην την αποφαση,και ελπιζω να μην ειναι οριστικη!!!
δεν σε ξερω προσωπικα,ουτε και κανεναν αλλο απο το forum,
για τον λογο οτι μενω χανια,και δεν ειναι ευκολο να ερχομαι στις βολτες/καφεδακια...

νομιζω ομως οτι ο τιτλος που εδωσες στο post σου,ειναι βαρυς!!!!
αν και δινεις τα μπραβο σε καποιους που προσπαθουν,ταυτοχρονα λες οτι ΜΟΝΟ FORUM ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!!!

ΚΑΝΕΝΑ forum δεν ειναι τελειο!
ποιος φταει ομως???
ΟΛΟΙ ΕΜΕΙς!!!
και βαζω πρωτο και καλυτερο τον ευατο μου!!!
οι admin/moderator προσπαθουν για το καλυτερο καθε μερα!!
εμεις ομως τι κανουμε? ΤΙΠΟΤΑ!!
αρα το φταιξιμο αρχιζει πρωτα απο μας!!!
ας βαλουμε λοιπον ενα χερακι ολοι μαζι,ο καθενας με τον τροπο του,και ειμαι σιγουρος οτι κατι καλο θα βγει!!!
καλο ειναι να προσφερουμε κιολας και οχι μονο να ζηταμε πραγματα απο τους αλλους!!

ελπιζω να αλλαξεις γνωμη και να μεινεις να βοηθησεις στο να κανουμε το
FORUM μας καλυτερο!!!!
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Polymhxanos στις 14/03/2009 4:53 μμ.

maik30"φιλε πολυμηχανε τι ακριβως δεν καταλαβες ειναι απολυτα σαφες αυτο που γραφει μηπως δεν θελεις να καταλαβεις?"


Οι εξυπνάδες που έλεγε και ο Αντώνης.

Αν θες και αφού εσύ κατάλαβες τόσο θετικά και σίγουρα, κάνε -αν θες- quote μια φράση από το κείμενο του Αντώνη, που να ΜΗΝ αναφέρεται με αντωνυμία (αυτό, το έτσι, το αλλοιώς) αλλά ονομαστικά και πέραν αμφισβητήσεως σε ποιό φόρουμ θέλει να διαγραφεί. Υπόψην, τώρα που απάντησαν και οι άλλοι φαίνεται ποιό εννοούσε από την απάντηση του costas, αλλά αν δεν ήταν αυτή;

Τέσπα, καλό δρόμο στον φίλο, ώρα καλή στην πλώρη του και αέρας στα πανιά του, ο καθείς έχει το γούστο του και ουδείς λόγος δια εμάς.
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: antonis lironis στις 14/03/2009 8:58 μμ.

Polymhxanos"Το φόρουμ από το οποίο ζήτησες να διαγραφείς ποιό είναι; Το Transaalp ή το Triumph; Αλλού αναφέρεσαι στο ένα και αλλού στο άλλο αλλά δεν ξεκαθαρίζεις σε ποιό κατέληξες να θες να διαγραφείς τελικά και ποιό είναι το παράδειγμα για το άλλο. Διάβασα 2-3 φορές το κείμενό σου να καταλάβω και δεν κατέληξα σε σαφές και σίγουρο συμπέρασμα."


Πάνω που είχα πει οτι δεν θα γράψω σε άλλο post!
Δεν μπορώ να καταλάβω τί δεν κατάλαβες. Όταν λέω "είχα" Transalp και "είχα" γίνει μέλος τί δεν έπιασες?
Το "είχα" σημαίνει οτι δεν έχω πλέον Transalp και οτι ήμουν μέλος στο παρελθόν.
Δεν συνηθίζω να είμαι σε πολλά forum. Triumph έχω και είμαι μέλος στο forum της Triumph.
Άστο αυτό. Πες οτι είμαι και στα δύο forum. Για το forum της Transalp είπα καλά λόγια. Λες να θέλω
να φύγω απο εκεί?
Άστο και αυτό. Αν ήθελα να διαγραφώ απο της Transalp γιατί να το γράψω εδώ και όχι στο άλλο?
Οπότε δεν πιστεύω να το κατάλαβαν οι άλλοι απο την απάντηση του Κώστα.

Polymhxanos"

Οι εξυπνάδες που έλεγε και ο Αντώνης.

"

Όσο για τις εξυπνάδες μου εσυ θα είσαι ο τελευταίος απο αυτό το forum που θα κρίνει τα λεγομενά μου.
Ούτε φιλαράκια ήμαστε ούτε κάναμε μαζί φαντάροι.
Πρώτα πρώτα δεν είναι εξυπνάδες αλλά η πραγματικότηκα χωρίς να φοτογραφίζω κανέναν.
Είπα ελπίζω να μην περαξηγηθεί κανείς μιας και είναι αποψή μου.
Οι περισσότεροι απο εδώ δεν θα τις χαρακτήριζαν εξυπνάδες αλλά κοτσάνες και δεν θα έδειναν σημασία.
Μάλλον πάλι εσύ θίκτηκες. Το γιατί το ξέρεις εσύ. Και εγώ θεωρώ οτι έγραψα κοτσάνες. Κοτσάνες που εσύ δεν κατάλαβες. Πού να έγραφα και εξυπνάδες!!

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Polymhxanos στις 14/03/2009 9:51 μμ.

Άνθρωπέ μου, καταλαβαίνεις καθόλου τι γράφεις; καμιά επαφή με το σύμπαν έχεις ή ζεις σε ένα όνειρο;

Ξεκινάς με την πρώτη παράγραφο να εξηγείς με ποια λογική είχες γραφτεί στο τρανσάαλπ , για να βρεις ομοίους κ.ο.κ. Μετά χωρις να έχεις πει άλλη λέξη , λες ''ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ'' ...ποιό το τρανσαάλπ ή κάποιο άλλο; Γιατί υποθέτεις ότι η αντωνυμία ''ΑΥΤΟ'' που χρησιμοποιείς, είναι κατανοητή και στους άλλους;

Σαν μικρό παιδί, επειδή εσύ ξέρεις τι εννοείς, νομίζεις ότι ξέρουν κι οι άλλοι; Τι εγωκεντρισμός 7χρονου είναι αυτός;

Κατηγορείς έναν άλλον άνθρωπο, που ΕΣΥ ΔΕΝ είσαι εις θέση να εκφραστείς με τρόπο ανθρώπινο και κατανοητό, και να πεις με τρόπο που να ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ διφορούμενος, από ποιό φόρουμ είσαι δυσαρεστημένος. Ο κλασσικός ο νεοέλληνας, οι άλλοι του φταίνε για τα χάλια του...

Πες πουλάκι μου ''το φόρουμ ΤΗΣ ΤΡΑΙΟΥΜΦ είναι έτσι κι έτσι'' , όνομα δεν έχει; Τι ''αυτό'' και το ''άλλο'' , και ''εδώ'' και ''εκεί'' και τρέχα γύρευε;

Άιντε στα τσακίδια πουλάκι μου, ε μα πια, πάω να σε υποστηρίξω και μου την λες κι από πάνω.... Φύγε από το φόρουμ , ένα διανοητικά καθυστερημένος λιγότερος, ΚΑΛΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ. Και αυτό για το στρατό ισχύει both ways εξυπνίδη. Έλεος πια , κάθομαι επιστήμονας άνθρωπος και εξηγώ τα αυτονόητα, τα ΙΔΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ, σε αυτούς που ΩΦΕΙΛΟΥΝ να τα καταλαβαίνουν από μόνοι τους, με απλή ΚΟΙΝΗ ευφυία μικρού παιδιού, και μου την λέτε κι από πάνω...

Απότι θυμάμαι , δεν υπάρχει όρος όταν γράφτηκα στο φόρουμ, που να με πρέπει να συζητάω επί συζητήσεων στον ΚΑΘΕ ΝΕΑΤΕΡΝΤΑΛ που έχει ιντερνετ, την εξήγηση της εξήγησης ω εξήγηση...

Το είδος σου πέθανε πριν 700.000 χρόνια, τράβα να τους βρεις...αστοιχείωτε δεν είσαι εις θέση να πεις τι θέλεις, το φόρουμ και οι άλλοι σου φταίνε...
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: HelenKoR στις 14/03/2009 10:42 μμ.



ει boys ηρεμα !

Απο την μια Μιχαλη : μπορει ο Αντωνης να μην γραφει ξεκαθαρα οτι εχει απογοητευτει απο το forum της Triumph αλλα νομιζω οτι δεν χρειαζεται και μπολικη φαντασια για να το καταλαβει κανεις .
[quote:d45bkgok]Από την πρώτη στιγμή που έγινα μέλος σε αυτό το forum είχα την αίσθηση οτι θα βρώ ενα κλίμα εξίσου καλό!
Και οι λόγοι που το πίστευα αυτό είναι απλοί. Η αγάπη για ένα μηχανάκι που πάρα πολλοί δεν εκτιμάνε (αυτοί χάνουν) και επειδή τα μέλοι είναι πιο λίγα σε σχέση με τα άλλα forum. Λέγοντας λίγα εννοώ ότι μπορούν να γνωριστούν πολύ πιο εύκολα οπότε και το δέσιμο σαν forum θα έιναι καλύτερο και πολύ πιο παρε'ί'στικο.

Μετά από 6 μήνες κατάλαβα οτι έπεσα έξω. Η έννοια του forum εδώ για μένα έχει χαθεί![/quote:d45bkgok]

Απο την αλλη Αντωνη : παρεξηγησες και δεν διαβασες σωστα την αλλη προταση
Polymhxanos"
maik30"φιλε πολυμηχανε τι ακριβως δεν καταλαβες ειναι απολυτα σαφες αυτο που γραφει μηπως δεν θελεις να καταλαβεις?"


Οι εξυπνάδες που έλεγε και ο Αντώνης.
"


οπως κι αν εχει... ακομα κι αν -εσφαλμενα- παρεξηγηθηκε ο Αντωνης , σιγουρα θα επρεπε να θιχτει -και με το δικιο του- ο maik αφου ειναι προφανες οτι η ειρωνια πηγαινε για τον maik30 . το θεμα ειναι οτι τετοια σχολια θα ηταν καλο να αποφευγονται .

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: antonis lironis στις 15/03/2009 1:27 πμ.

Polymhxanos"Άνθρωπέ μου, καταλαβαίνεις καθόλου τι γράφεις; καμιά επαφή με το σύμπαν έχεις ή ζεις σε ένα όνειρο;

Ξεκινάς με την πρώτη παράγραφο να εξηγείς με ποια λογική είχες γραφτεί στο τρανσάαλπ , για να βρεις ομοίους κ.ο.κ. Μετά χωρις να έχεις πει άλλη λέξη , λες ''ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ'' ...ποιό το τρανσαάλπ ή κάποιο άλλο; Γιατί υποθέτεις ότι η αντωνυμία ''ΑΥΤΟ'' που χρησιμοποιείς, είναι κατανοητή και στους άλλους;

Σαν μικρό παιδί, επειδή εσύ ξέρεις τι εννοείς, νομίζεις ότι ξέρουν κι οι άλλοι; Τι εγωκεντρισμός 7χρονου είναι αυτός;

Κατηγορείς έναν άλλον άνθρωπο, που ΕΣΥ ΔΕΝ είσαι εις θέση να εκφραστείς με τρόπο ανθρώπινο και κατανοητό, και να πεις με τρόπο που να ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ διφορούμενος, από ποιό φόρουμ είσαι δυσαρεστημένος. Ο κλασσικός ο νεοέλληνας, οι άλλοι του φταίνε για τα χάλια του...

Πες πουλάκι μου ''το φόρουμ ΤΗΣ ΤΡΑΙΟΥΜΦ είναι έτσι κι έτσι'' , όνομα δεν έχει; Τι ''αυτό'' και το ''άλλο'' , και ''εδώ'' και ''εκεί'' και τρέχα γύρευε;

Άιντε στα τσακίδια πουλάκι μου, ε μα πια, πάω να σε υποστηρίξω και μου την λες κι από πάνω.... Φύγε από το φόρουμ , ένα διανοητικά καθυστερημένος λιγότερος, ΚΑΛΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ. Και αυτό για το στρατό ισχύει both ways εξυπνίδη. Έλεος πια , κάθομαι επιστήμονας άνθρωπος και εξηγώ τα αυτονόητα, τα ΙΔΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ, σε αυτούς που ΩΦΕΙΛΟΥΝ να τα καταλαβαίνουν από μόνοι τους, με απλή ΚΟΙΝΗ ευφυία μικρού παιδιού, και μου την λέτε κι από πάνω...

Απότι θυμάμαι , δεν υπάρχει όρος όταν γράφτηκα στο φόρουμ, που να με πρέπει να συζητάω επί συζητήσεων στον ΚΑΘΕ ΝΕΑΤΕΡΝΤΑΛ που έχει ιντερνετ, την εξήγηση της εξήγησης ω εξήγηση...

Το είδος σου πέθανε πριν 700.000 χρόνια, τράβα να τους βρεις...αστοιχείωτε δεν είσαι εις θέση να πεις τι θέλεις, το φόρουμ και οι άλλοι σου φταίνε... "


Γι' αυτό φεύγω απο αυτό το forum(triumph) για να μην ασχολούμαι με Μαλάκες σαν και σένα.
Όσο για τα χάλια μου, μακάρι να μου έμοιαζες λιγάκι. Θα ήσουν καλύτερος άνθρωπος.
Είσαι τόσο στόκος που πρέπει να σου τα εξηγούν όλα με λεπτομέριες για να καταλάβεις το αυτονόητο.
Να γράφω ολόκληρο κατεβατό για σένα? Τα επτάχρονα σαν εμένα που λες τα πιάνουν με την μία.
Σάλτα και γαμήσου στην τελική που θα μου πουλήσεις πνεύμα εμένα και θα μου το παίξεις ιστορία.
10 άτομα τουλάχιστον απο το forum έχουν την ίδια γνώμη με μένα για το πόσο τρόμπας είσαι.
Μας έχεις πρήξει τα αρχίδια με τις γνώσεις σου, τις ειρωνίες σου και τις μπηχτές σου!!!!

Μια συμβουλή.Βρες γυναίκα ώστε να την παίζεις λιγότερο γιατί σε έχει βαρέσει. Να εξηγήσω τί να παίζεις ή κατάλαβες gau?
Επιστήμονα της πούτσας που μόνο για μηχανάκια ξέρεις και τίποτα άλλο στη ζωή σου πρόσεχε μην με δείς
σε κανένα καφέ του forum. Άντε μαλάκα με έκανες και έπεσα στο επιπεδό σου!
Ευτυχώς που δεν έχεις Triumph. Μαλάκας και Triumph δεν πάει!!!!!!!!!

Ζητάω συγνώμη από όλους για την συμπεριφορά μου αλλά δεν παλέυεται ο Polymalakas!
Κρίμα που θα τον έχετε ακόμα στο forum. Χωρίς αυτόν θα είναι πολύ καλύτερο!
Εγώ απο τώρα δεν ξαναμπαίνω στο forum και ελπίζω να διαγραφώ σύντομα.
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:37, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Μόνο forum δεν είναι!!!!!!!!!!!!!  

  Από: coot στις 15/03/2009 3:51 πμ.

Άλλο ένα θέμα πάει για κλείδωμα i love this game
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could